TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Najmłodsi adepci futbolu imponują skutecznością. Kilka ostatnich spotkań zakończyło się dwucyfrowymi wynikami. Zapraszamy do lektury kompletu rezultatów, bieżących tabel 13 grup i zapowiedzi następnych pojedynków.
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IV kolejki (13/14.09.2014)
Wilchwy – Bełk 4:1 (4:0)
Jejkowice – Żory 15:0 (9:0)
Rybnik – Unia Racibórz 0:8 (0:5)
Ikar Racibórz – Wodzisław Śląski 1:6 (1:1)
Wyniki III kolejki (09/10.09.2014)
Bełk – Rybnik 0:9 (0:5)
Żory – Wodzisław Śląski 0:1 (0:1)
Wilchwy – Ikar Racibórz 4:6 (3:2)
Unia Racibórz – Jejkowice 4:3 (2:2)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 4 | 12 | 26:3 |
2. | Jejkowice | 4 | 9 | 30:8 |
3. | Ikar Racibórz | 4 | 9 | 24:11 |
4. | Unia Racibórz | 4 | 9 | 22:14 |
5. | Wilchwy | 4 | 6 | 13:12 |
6. | Rybnik | 4 | 3 | 10:12 |
7. | Bełk | 4 | 0 | 4:29 |
8. | Żory | 4 | 0 | 1:41 |
Zapowiedź V kolejki (16.09.2014)
Wodzisław Śląski – Jejkowice (wt 16:30), Unia Racibórz – Wilchwy (wt 16:30), Bełk – Ikar Racibórz (wt 16:30), Żory – Rybnik (wt 16:30).
Zapowiedź VI kolejki (20/21.09.2014)
Rybnik – Wodzisław Śląski (sb 10:00), Bełk – Unia Racibórz (sb 10:00), Wilchwy – Żory (sb 10:00), Ikar Racibórz – Jedność Jejkowice (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki V kolejki (13/14.09.2014)
Raszczyce – Adamowice 1:1 (1:1)
Rudy – Zawada Książęca 7:4 (3:1)
Nędza – Górki Śląskie 13:0 (4:0)
Kuźnia Raciborska – pauza
Wyniki IV kolejki (09.09.2014)
Adamowice – Nędza 1:0 (0:0)
Zawada Książęca – Raszczyce 0:9 (0:6)
Górki Śląskie – Kuźnia Raciborska 0:8 (0:1)
Rudy – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 4 | 12 | 29:2 |
2. | Nędza | 5 | 10 | 42:5 |
3. | Raszczyce | 4 | 7 | 20:11 |
4. | Adamowice | 4 | 7 | 13:4 |
5. | Rudy | 4 | 4 | 15:25 |
6. | Zawada Książęca | 5 | 3 | 6:46 |
7. | Górki Śląskie | 4 | 0 | 1:33 |
Zapowiedź VI kolejki (20.09.2014)
Kuźnia Raciborska – Nędza (sb 10:00), Górki Śląskie – Raszczyce (sb 10:00), Adamowice – Rudy (sb 10:00), Zawada Książęca – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki V kolejki (13.09.2014)
Turza Śląska – Gorzyce 4:3 (2:1)
Gaszowice – Czyżowice 3:7 (1:2)
Pstrążna – Pszów 0:10 (0:10) mecz zakończony w 36 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Kokoszyce – pauza
Wynik zaległego meczu I kolejki (11.09.2014)
Gorzyce – Pszów 0:2 (0:0)
Wyniki IV kolejki (09.09.2014)
Pszów – Gaszowice 6:0 (3:0)
Gorzyce – Kokoszyce 8:3 (4:2)
Czyżowice – Turza Śląska 12:0 (4:0)
Pstrążna – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 5 | 13 | 32:3 |
2. | Czyżowice | 4 | 12 | 48:5 |
3. | Turza Śląska | 5 | 10 | 15:19 |
4. | Gaszowice | 4 | 3 | 15:20 |
5. | Gorzyce | 4 | 3 | 12:19 |
6. | Pstrążna | 4 | 3 | 7:28 |
7. | Kokoszyce | 4 | 0 | 9:44 |
Zapowiedź VI kolejki (20.09.2014)
Czyżowice – Pstrążna (sb 10:00), Gorzyce – Gaszowice (sb 10:00), Kokoszyce – Turza Śląska (sb 10:00), Pszów – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki V kolejki (13.09.2014)
Lubomia – Tworków 1:3 (0:2)
Zawada – Studzienna 2:4 (0:2)
Syrynia – Pietrowice Wielkie 0:2 (0:1)
Krzanowice – pauza
Wyniki IV kolejki (09.09.2014)
Pietrowice Wielkie – Lubomia 5:3 (3:2)
Studzienna – Krzanowice 1:3 (0:1)
Tworków – Zawada 10:0 (5:0)
Syrynia – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 5 | 15 | 32:7 |
2. | Tworków | 4 | 9 | 16:4 |
3. | Krzanowice | 4 | 7 | 8:14 |
4. | Lubomia | 4 | 6 | 20:11 |
5. | Syrynia | 4 | 4 | 9:10 |
6. | Studzienna | 4 | 3 | 5:15 |
7. | Zawada | 5 | 0 | 7:36 |
Zapowiedź VI kolejki (16/20.09.2014)
Studzienna – Lubomia (wt 17:00), Tworków – Syrynia (sb 10:00), Krzanowice – Zawada (sb 10:00), Pietrowice Wielkie – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki III kolejki (13/14.09.2014)
Radlin – Krostoszowice 6:1 (2:0)
Gotartowice – Ochojec 3:4 (1:2)
Jastrzębie-Bzie – Orzepowice 8:3 (4:1)
Rydułtowy – pauza
Wyniki II kolejki (09.09.2014)
Ochojec – Radlin 1:1 (0:1)
Rydułtowy – Gotartowice 1:4 (0:0)
Krostoszowice – Jastrzębie-Bzie (mecz został przełożony na inny termin)
Orzepowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 3 | 7 | 24:2 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 2 | 6 | 18:4 |
3. | Ochojec | 3 | 4 | 6:14 |
4. | Gotartowice | 2 | 3 | 7:5 |
5. | Orzepowice | 1 | 0 | 3:8 |
6. | Krostoszowice | 1 | 0 | 1:6 |
7. | Rydułtowy | 2 | 0 | 1:21 |
Zapowiedź IV kolejki (20/21.09.2014)
Orzepowice – Rydułtowy (sb 10:00), Krostoszowice – Gotartowice (sb 10:00), Jastrzębie-Bzie – Radlin (nd 11:00), Ochojec – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki IV kolejki (13.09.2014)
Wodzisław Śląski – Czerwionka 3:1 (0:0)
Forteca Świerklany – Chwałowice 0:0
Jastrzębie – Gołkowice 12:0 (5:0)
Moszczenica – pauza
Wyniki III kolejki (09.09.2014)
Chwałowice – Jastrzębie 1:2 (0:1)
Gołkowice – Moszczenica 3:0 (1:0)
Czerwionka – Forteca Świerklany 1:1 (0:1)
Wodzisław Śląski – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie | 4 | 9 | 27:9 |
2. | Wodzisław Śląski | 3 | 9 | 12:2 |
3. | Chwałowice | 4 | 7 | 16:3 |
4. | Czerwionka | 4 | 4 | 11:16 |
5. | Gołkowice | 3 | 3 | 4:18 |
6. | Forteca Świerklany | 3 | 2 | 1:4 |
7. | Moszczenica | 3 | 0 | 0:19 |
Zapowiedź V kolejki (16.09.2014)
Chwałowice – Wodzisław Śląski (wt 16:30), Gołkowice – Forteca Świerklany (wt 16:30), Moszczenica – Jastrzębie (wt 16:30), Czerwionka – pauza.
Zapowiedź VI kolejki (20.09.2014)
Forteca Świerklany – Moszczenica (sb 10:00), Wodzisław Śląski – Gołkowice (sb 10:00), Czerwionka – Chwałowice (sb 10:00), Jastrzębie – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (13.09.2014)
Rój – Leszczyny 5:3 (2:3)
Szczejkowice – Świerklany 0:18 (0:9)
Szczerbice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Świerklany | 2 | 6 | 27:2 |
2. | Szczerbice | 1 | 3 | 11:0 |
3. | Rój | 1 | 3 | 5:3 |
4. | Leszczyny | 2 | 0 | 5:14 |
5. | Szczejkowice | 2 | 0 | 0:29 |
Zapowiedź III kolejki (16/17.09.2014)
Leszczyny – Szczerbice (wt 17:00), Świerklany – Rój (śr 17:00), Szczejkowice – pauza.
Zapowiedź IV kolejki (20.09.2014)
Szczejkowice – Rój (sb 10:00), Szczerbice – Świerklany (sb 10:00), Leszczyny – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki III kolejki (12/13.09.2014)
Żory – Świerklany 2:0 (0:0)
Unia Racibórz – Jastrzębie 2:3 (2:2)
Wodzisław Śląski – Rymer Rybnik 17:0 (10:0)
RKP Rybnik – pauza
Wyniki II kolejki (09/10.09.2014)
Jastrzębie – Żory 5:0 (1:0)
Rymer Rybnik – Unia Racibórz 0:2 (0:1)
Świerklany – RKP Rybnik 0:1 (0:1)
Wodzisław Śląski – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 2 | 6 | 19:1 |
2. | RKP Rybnik | 2 | 6 | 5:1 |
3. | Jastrzębie | 3 | 6 | 9:6 |
4. | Żory | 3 | 6 | 6:5 |
5. | Unia Racibórz | 3 | 3 | 5:5 |
6. | Świerklany | 2 | 0 | 0:3 |
7. | Rymer Rybnik | 3 | 0 | 0:23 |
Zapowiedź IV kolejki (20.09.2014)
Jastrzębie – Wodzisław Śląski (sb 9:30), RKP Rybnik – Żory (sb 11:30), Świerklany – Unia Racibórz (sb 11:30), Rymer Rybnik – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IV kolejki (12.09.2014)
Kokoszyce – Zawada 8:0 (3:0)
Pszów – Gaszowice 6:1 (3:0)
Krzyżkowice – Gracz Lyski 2:1 (1:1)
Lubomia – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kokoszyce | 4 | 12 | 21:3 |
2. | Pszów | 4 | 9 | 15:6 |
3. | Lubomia | 3 | 6 | 11:5 |
4. | Krzyżkowice | 4 | 6 | 11:12 |
5. | Gracz Lyski | 3 | 3 | 9:5 |
6. | Gaszowice | 3 | 0 | 4:19 |
7. | Zawada | 3 | 0 | 2:23 |
Zapowiedź V kolejki (16.09.2014)
Gaszowice – Lubomia (wt 17:00), Gracz Lyski – Pszów (wt 17:00), Zawada – Krzyżkowice (wt 17:00), Kokoszyce – pauza.
Zapowiedź VI kolejki (19.09.2014)
Gaszowice – Gracz Lyski (pt 17:00), Lubomia – Kokoszyce (pt 17:00), Pszów – Zawada (pt 17:00), Krzyżkowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IV kolejki (12.09.2014)
Tworków – Rogów 5:0 (2:0)
Turza Śląska – Gorzyce 3:2 (1:1)
Unia Racibórz – Krzyżanowice 13:0 (5:0)
Zabełków – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Racibórz | 4 | 12 | 26:1 |
2. | Tworków | 3 | 9 | 25:2 |
3. | Rogów | 4 | 6 | 12:9 |
4. | Gorzyce | 3 | 3 | 6:9 |
5. | Zabełków | 3 | 1 | 2:7 |
6. | Krzyżanowice | 4 | 1 | 2:38 |
7. | Turza Śląska | 3 | 0 | 3:12 |
Zapowiedź V kolejki (16.09.2014)
Zabełków – Turza Śląska (wt 17:00), Gorzyce – Tworków (wt 17:00), Rogów – Unia Racibórz (wt 17:00), Krzyżanowice – pauza.
Zapowiedź VI kolejki (19.09.2014)
Tworków – Unia Racibórz (pt 17:00), Turza Śląska – Krzyżanowice (pt 17:00), Gorzyce – Zabełków (pt 17:00), Rogów – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IV kolejki (12.09.2014)
Borucin – Rudnik 5:1 (3:0)
Pietrowice Wielkie – Markowice 9:1 (4:1)
Pawłów – Kuźnia Raciborska 0:10 (0:4) mecz zakończony w 48 minucie z powodu wyładowań atmosferycznych i złych warunków boiskowych
Nędza – pauza
Wynik zaległego meczu II kolejki (09.09.2014)
Pawłów – Borucin 0:2 (0:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 4 | 12 | 26:3 |
2. | Borucin | 3 | 9 | 8:1 |
3. | Pietrowice Wielkie | 4 | 6 | 14:6 |
4. | Nędza | 2 | 3 | 5:7 |
5. | Pawłów | 3 | 3 | 5:14 |
6. | Rudnik | 3 | 0 | 3:13 |
7. | Markowice | 3 | 0 | 3:20 |
Zapowiedź V kolejki (16.09.2014)
Nędza – Pietrowice Wielkie (wt 17:00), Markowice – Pawłów (wt 17:00), Kuźnia Raciborska – Borucin (wt 17:00), Rudnik – pauza.
Zapowiedź VI kolejki (19.09.2014)
Rudnik – Kuźnia Raciborska (pt 17:00), Pawłów – Nędza (pt 17:00), Borucin – Markowice (pt 17:00), Pietrowice Wielkie – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (13.09.2014)
Dębieńsko – Wilchwy 1:3 (0:1)
Jejkowice – Skrzyszów 1:2 (0:2)
Radziejów-Popielów – Książenice 3:2 (0:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Skrzyszów | 2 | 6 | 5:2 |
2. | Wilchwy | 2 | 4 | 3:1 |
3. | Jejkowice | 2 | 3 | 5:2 |
4. | Radziejów-Popielów | 2 | 3 | 4:5 |
5. | Książenice | 2 | 1 | 2:3 |
6. | Dębieńsko | 2 | 0 | 1:7 |
Zapowiedź III kolejki (16.09.2014)
Wilchwy – Radziejów-Popielów (wt 17:00), Skrzyszów – Dębieńsko (wt 17:00), Książenice – Jejkowice (wt 17:00).
Zapowiedź IV kolejki (20.09.2014)
Dębieńsko – Radziejów-Popielów (sb 11:30), Jejkowice – Wilchwy (sb 11:30), Skrzyszów – Książenice (sb 11:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (13.09.2014)
Szeroka – Ruptawa 3:5 (2:2)
Czuchów – Baranowice 7:0 (2:0)
Jankowice – Czerwionka 1:7 (0:3)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Czuchów | 2 | 6 | 13:0 |
2. | Czerwionka | 2 | 6 | 13:1 |
3. | Ruptawa | 2 | 6 | 12:4 |
4. | Szeroka | 2 | 0 | 3:11 |
5. | Jankowice | 2 | 0 | 2:14 |
6. | Baranowice | 2 | 0 | 0:13 |
Zapowiedź III kolejki (16.09.2014)
Czerwionka – Szeroka (wt 17:00), Baranowice – Jankowice (wt 17:00), Ruptawa – Czuchów (wt 17:00).
Zapowiedź IV kolejki (20.09.2014)
Szeroka – Baranowice (sb 11:30), Ruptawa – Czerwionka (sb 11:30), Czuchów – Jankowice (sb 11:30).
ZUCH! ZUCH! ZUCH!
SOM JUŻ RASZCZYCEEEE !!!!!!!!!! NAJLEPSI WYBILI SIĘ MOCNO !! RASZCZYCEEEEEE !!!!
dawać wyniki seniorów!!!!!!
RASZCZYCE !!