SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Bełk znowu gromi i wskakuje na sam szczyt IV-ligowej tabeli. Chałupki, Czerwionka, „raciborskie” Jankowice oraz rezerwy Jastrzębia to cztery ekipy, które w bieżącym sezonie nie straciły jeszcze punktów. Podczas minionego weekendu w każdej klasie rozgrywkowej sypnęło niespodziankami. Zapraszamy do lektury kompletu wyników, tabel i zapowiedzi.
II liga
Wyniki X kolejki (27/30.09.2014)
- Rozwój Katowice – Stal Mielec 0:2 (0:1)
- Raków Częstochowa – Legionovia Legionowo 1:3 (0:1)
- Górnik Wałbrzych – Wisła Puławy 1:3 (0:2)
- Stal Stalowa Wola – Kluczbork 1:0 (1:0)
- Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kołobrzeg 1:0 (1:0)
- Znicz Pruszków – Błękitni Stargard Szczeciński 0:0
- Nadwiślan Góra – Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)
- Limanovia Limanowa – Okocimski Brzesko 0:0
- Energetyk ROW Rybnik – Zagłębie Sosnowiec (wt 18:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kluczbork | 10 | 19 | 15:8 |
2. | Stal Stalowa Wola | 10 | 19 | 13:9 |
3. | Energetyk ROW Rybnik | 9 | 18 | 15:6 |
4. | Rozwój Katowice | 10 | 17 | 14:10 |
5. | Stargard Szczeciński | 10 | 17 | 14:11 |
6. | Raków Częstochowa | 10 | 16 | 13:8 |
7. | Zagłębie Sosnowiec | 9 | 16 | 14:11 |
8. | Znicz Pruszków | 10 | 16 | 11:8 |
9. | Siarka Tarnobrzeg | 10 | 16 | 13:11 |
10. | Legionovia Legionowo | 10 | 15 | 12:8 |
11. | Okocimski Brzesko | 10 | 15 | 9:7 |
12. | Stal Mielec | 10 | 14 | 11:13 |
13. | Nadwiślan Góra | 10 | 13 | 14:15 |
14. | Puszcza Niepołomice | 10 | 11 | 8:14 |
15. | Kotwica Kołobrzeg | 10 | 9 | 13:15 |
16. | Limanovia Limanowa | 10 | 8 | 5:15 |
17. | Wisła Puławy | 10 | 5 | 5:17 |
18. | Górnik Wałbrzych | 10 | 2 | 7:20 |
Zapowiedź XI kolejki (04/05.10.2014)
Kluczbork – Górnik Wałbrzych (sb 15:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Limanovia Limanowa (sb 15:00), Wisła Puławy – Znicz Pruszków (sb 16:00), Okocimski Brzesko – Raków Częstochowa (sb 16:00), Zagłębie Sosnowiec – Stal Stalowa Wola (sb 17:00), Stal Mielec – Nadwiślan Góra (sb 17:00), Kotwica Kołobrzeg – Energetyk ROW Rybnik (sb 18:00), Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg (nd 15:00), Legionovia Legionowo – Rozwój Katowice (nd 15:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XII kolejki (27/28.09.2014)
- Pniówek Pawłowice – Jastrzębie 1:1 (0:0)
- Szombierki Bytom – Grunwald Ruda Śląska 4:0 (1:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Piast Gliwice II 3:1 (2:0)
- Polonia Łaziska Górne – Górnik Wesoła 1:0 (1:0)
- Stal Bielsko-Biała – Górnik Zabrze II 2:1 (1:1)
- Odra Opole – Małapanew Ozimek 2:0 (0:0)
- Polonia Bytom – Skalnik Gracze 6:0 (2:0)
- Skra Częstochowa – Czaniec 2:0 (1:0)
- Ruch Chorzów II – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:0)
- Ruch Zdzieszowice – Swornica Czarnowąsy 4:0 (0:0)
Wyniki zaległych meczów I kolejki (24.09.2014)
- Polonia Łaziska Górne – Odra Opole 1:6 (0:3)
- Ruch Zdzieszowice – Polonia Bytom 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Polonia Bytom | 12 | 32 | 38:6 |
2. | Odra Opole | 12 | 26 | 27:15 |
3. | Stal Bielsko-Biała | 12 | 25 | 25:9 |
4. | Ruch Zdzieszowice | 12 | 24 | 21:11 |
5. | Skra Częstochowa | 12 | 22 | 18:10 |
6. | Jastrzębie | 12 | 21 | 18:14 |
7. | Polonia Łaziska Górne | 12 | 21 | 16:15 |
8. | Rekord Bielsko-Biała | 12 | 19 | 20:17 |
9. | Górnik Zabrze II | 12 | 18 | 25:17 |
10. | Szombierki Bytom | 12 | 18 | 20:15 |
11. | Grunwald Ruda Śląska | 12 | 16 | 15:20 |
12. | Czaniec | 12 | 16 | 10:15 |
13. | Pniówek Pawłowice | 12 | 15 | 14:15 |
14. | Swornica Czarnowąsy | 12 | 14 | 15:26 |
15. | Ruch Chorzów II | 12 | 13 | 18:27 |
16. | Górnik Wesoła | 12 | 12 | 18:25 |
17. | Podbeskidzie B-B II | 12 | 8 | 13:17 |
18. | Piast Gliwice II | 12 | 7 | 14:26 |
19. | Małapanew Ozimek | 12 | 6 | 7:25 |
20. | Skalnik Gracze | 12 | 4 | 10:37 |
Zapowiedź XIII kolejki (04/05.10.2014)
Czaniec – Pniówek Pawłowice (sb 11:00), Grunwald Ruda Śląska – Skra Częstochowa (sb 11:00), Jastrzębie – Polonia Łaziska Górne (sb 15:00), Swornica Czarnowąsy – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:00), Piast Gliwice II – Ruch Chorzów II (sb 15:00), Rekord Bielsko-Biała – Stal Bielsko-Biała (sb 15:00), Małapanew Ozimek – Szombierki Bytom (sb 15:00), Górnik Wesoła – Ruch Zdzieszowice (sb 15:00), Skalnik Gracze – Odra Opole (sb 15:00), Górnik Zabrze II – Polonia Bytom (nd 13:00).
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki IX kolejki (27/28.09.2014)
- Górnik Pszów – Szczakowianka Jaworzno 0:1 (0:0)
- Iskra Pszczyna – Unia Racibórz 2:4 (2:0)
- Bojszowy – Bełk 1:5 (0:2)
- Podlesianka Katowice – Unia Turza Śląska 2:3 (1:3)
- Krupiński Suszec – Drzewiarz Jasienica 2:1 (1:0)
- Gwarek Ornontowice – Forteca Świerklany 0:0
- Czarni-Góral Żywiec – Jedność Przyszowice 0:1 (0:1)
- Gieksa Katowice II – Radziechowy-Wieprz 3:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 9 | 22 | 30:6 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 9 | 20 | 15:7 |
3. | Forteca Świerklany | 9 | 18 | 16:6 |
4. | Krupiński Suszec | 9 | 18 | 18:14 |
5. | Gieksa Katowice II | 9 | 16 | 27:13 |
6. | Szczakowianka Jaworzno | 9 | 14 | 14:11 |
7. | Gwarek Ornontowice | 9 | 14 | 14:16 |
8. | Unia Turza Śląska | 9 | 11 | 14:14 |
9. | Unia Racibórz | 9 | 11 | 19:26 |
10. | Iskra Pszczyna | 9 | 10 | 14:18 |
11. | Jedność Przyszowice | 9 | 10 | 17:23 |
12. | Górnik Pszów | 9 | 10 | 11:18 |
13. | Bojszowy | 9 | 9 | 10:15 |
14. | Czarni-Góral Żywiec | 9 | 9 | 13:23 |
15. | Radziechowy-Wieprz | 9 | 8 | 12:18 |
16. | Podlesianka Katowice | 9 | 4 | 8:24 |
Zapowiedź X kolejki (04/05.10.2014)
Unia Racibórz – Górnik Pszów (sb 15:00), Bełk – Krupiński Suszec (sb 15:00), Jedność Przyszowice – Forteca Świerklany (sb 15:00), Czarni-Góral Żywiec – Gieksa Katowice II (sb 15:00), Radziechowy-Wieprz – Podlesianka Katowice (sb 15:00), Szczakowianka Jaworzno – Gwarek Ornontowice (sb 15:00), Drzewiarz Jasienica – Iskra Pszczyna (sb 15:00), Unia Turza Śląska – Bojszowy (nd 15:00).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki IX kolejki (27/28.09.2014)
- Buk Rudy – Zuch Orzepowice 3:2 (0:1)
- Tempo Paniówki – Nędza 0:0
- Energetyk ROW Rybnik II – Wawel Wirek 1:4 (1:1)
- Urania Ruda Śląska – Czarni Pyskowice 7:2 (4:2)
- Wyzwolenie Chorzów – Sokół Orzesze 3:0 (0:0)
- Wilki Wilcza – Orzeł Mokre 3:0 (2:0)
- Zabrze-Kończyce – Łabędy 1:2 (1:2)
- Zamkowiec Toszek – Rachowice 1:4 (0:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 9 | 24 | 25:8 |
2. | Wyzwolenie Chorzów | 9 | 22 | 21:8 |
3. | Wawel Wirek | 9 | 21 | 19:7 |
4. | Wilki Wilcza | 9 | 18 | 24:11 |
5. | Nędza | 9 | 18 | 18:9 |
6. | Urania Ruda Śląska | 9 | 17 | 25:13 |
7. | Orzeł Mokre | 9 | 15 | 13:10 |
8. | Buk Rudy | 9 | 14 | 14:13 |
9. | Rachowice | 9 | 13 | 16:15 |
10. | Zamkowiec Toszek | 9 | 13 | 14:14 |
11. | Zuch Orzepowice | 9 | 9 | 16:25 |
12. | Łabędy | 9 | 8 | 8:14 |
13. | Tempo Paniówki | 9 | 7 | 11:16 |
14. | Zabrze-Kończyce | 9 | 4 | 11:32 |
15. | Sokół Orzesze | 9 | 2 | 5:23 |
16. | Czarni Pyskowice | 9 | 1 | 10:32 |
Zapowiedź X kolejki (04/05.10.2014)
Zuch Orzepowice – Nędza (sb 15:00), Sokół Orzesze – Urania Ruda Śląska (sb 15:00), Rachowice – Wilki Wilcza (sb 15:00), Łabędy – Tempo Paniówki (sb 15:00), Czarni Pyskowice – Zabrze-Kończyce (sb 15:00), Orzeł Mokre – Wyzwolenie Chorzów (sb 15:00), Wawel Wirek – Zamkowiec Toszek (sb 15:00), Buk Rudy – Energetyk ROW Rybnik II (nd 15:00).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki IX kolejki (27/28.09.2014)
- Tworków – Rafako Racibórz 3:0 (1:0)
- Rymer Rybnik – Krzyżanowice 3:1 (0:0)
- Polonia Marklowice – Dąb Gaszowice 1:0 (0:0)
- Naprzód Czyżowice – Gołkowice 2:1 (2:1)
- Naprzód Syrynia – Silesia Lubomia 4:1 (1:1)
- Jedność Jejkowice – Granica Ruptawa 1:2 (1:0)
- Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów 0:1 (0:0)
- Naprzód Zawada – Przyszłość Rogów 3:0 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 9 | 21 | 26:10 |
2. | Gwiazda Skrzyszów | 9 | 19 | 17:7 |
3. | Granica Ruptawa | 9 | 17 | 17:11 |
4. | Przyszłość Rogów | 9 | 16 | 17:9 |
5. | Krzyżanowice | 9 | 16 | 16:15 |
6. | Dąb Gaszowice | 9 | 15 | 14:10 |
7. | Rafako Racibórz | 9 | 13 | 13:12 |
8. | Naprzód Czyżowice | 9 | 13 | 25:25 |
9. | Polonia Marklowice | 9 | 13 | 14:16 |
10. | Naprzód Zawada | 9 | 12 | 12:21 |
11. | Gołkowice | 9 | 9 | 23:20 |
12. | Naprzód Syrynia | 9 | 9 | 24:22 |
13. | Silesia Lubomia | 9 | 9 | 13:18 |
14. | Płomień Połomia | 9 | 9 | 14:20 |
15. | Tworków | 9 | 5 | 10:26 |
16. | Jedność Jejkowice | 9 | 4 | 10:23 |
Zapowiedź X kolejki (04.10.2014)
Przyszłość Rogów – Krzyżanowice (sb 15:00), Gołkowice – Naprzód Syrynia (sb 15:00), Dąb Gaszowice – Tworków (sb 15:00), Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Czyżowice (sb 15:00), Rafako Racibórz – Jedność Jejkowice (sb 15:00), Granica Ruptawa – Płomień Połomia (sb 15:00), Silesia Lubomia – Rymer Rybnik (sb 15:00), Naprzód Zawada – Polonia Marklowice (sb 15:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (27/28.09.2014)
- Pietrowice Wielkie – Owsiszcze 5:3 (1:1)
- Gorzyce – Ocice Racibórz 1:0 (1:0)
- Raszczyce – Cyprzanów 2:1 (1:0)
- Buków – Krzanowice 0:3 (0:1)
- Gamów – Nowa Wieś 0:0
- Borucin – Kuźnia Raciborska 5:1 (2:1)
- Pawłów – Studzienna 1:4 (0:1)
- Kornowac – Czernica 3:4 (1:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 8 | 22 | 31:14 |
2. | Raszczyce | 8 | 19 | 32:15 |
3. | Krzanowice | 8 | 19 | 28:11 |
4. | Czernica | 8 | 19 | 29:17 |
5. | Pietrowice Wielkie | 8 | 16 | 24:16 |
6. | Gorzyce | 8 | 13 | 21:13 |
7. | Gamów | 8 | 12 | 19:17 |
8. | Nowa Wieś | 8 | 11 | 12:11 |
9. | Studzienna | 8 | 11 | 12:18 |
10. | Kuźnia Raciborska | 8 | 9 | 19:21 |
11. | Buków | 8 | 9 | 13:20 |
12. | Cyprzanów | 8 | 7 | 15:20 |
13. | Ocice Racibórz | 8 | 6 | 9:22 |
14. | Pawłów | 8 | 5 | 13:31 |
15. | Kornowac | 8 | 3 | 10:25 |
16. | Owsiszcze | 8 | 2 | 10:26 |
Zapowiedź IX kolejki (04/05.10.2014)
Krzanowice – Borucin (sb 15:00), Cyprzanów – Pawłów (sb 15:00), Ocice Racibórz – Raszczyce (sb 15:00), Czernica – Gamów (sb 15:00), Owsiszcze – Kornowac (sb 15:00), Nowa Wieś – Gorzyce (sb 15:00), Studzienna – Buków (sb 15:00), Kuźnia Raciborska – Pietrowice Wielkie (nd 14:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (27/28.09.2014)
- Radziejów-Popielów – Chwałowice 1:1 (1:0)
- Grabownia-Golejów – Baranowice 1:4 (1:0)
- Niewiadom – Boguszowice 2:5 (2:4)
- Rydułtowy – Gotartowice 2:0 (1:0)
- Mszana – Wilchwy 5:0 (0:0)
- Ochojec – Radlin 3:0 (0:0)
- Dębieńsko – Łaziska 2:3 (2:1)
- Książenice – Rój 9:2 (5:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Łaziska | 9 | 23 | 21:7 |
2. | Rydułtowy | 9 | 18 | 20:11 |
3. | Radziejów-Popielów | 9 | 17 | 24:12 |
4. | Gotartowice | 9 | 16 | 20:14 |
5. | Ochojec | 9 | 15 | 15:13 |
6. | Boguszowice | 9 | 14 | 26:18 |
7. | Dębieńsko | 9 | 13 | 24:19 |
8. | Niewiadom | 9 | 13 | 19:20 |
9. | Baranowice | 9 | 13 | 19:23 |
10. | Książenice | 9 | 11 | 24:18 |
11. | Wilchwy | 9 | 11 | 15:19 |
12. | Radlin | 9 | 10 | 11:18 |
13. | Chwałowice | 9 | 8 | 17:20 |
14. | Mszana | 9 | 8 | 15:21 |
15. | Grabownia-Golejów | 9 | 6 | 9:29 |
16. | Rój | 9 | 5 | 11:28 |
Zapowiedź X kolejki (04/05.10.2014)
Radziejów-Popielów – Książenice (sb 15:30), Radlin – Niewiadom (sb 15:30), Chwałowice – Wilchwy (sb 15:30), Boguszowice – Rydułtowy (sb 15:30), Gotartowice – Mszana (nd 15:30), Łaziska – Ochojec (nd 15:30), Rój – Grabownia-Golejów (nd 15:30), Baranowice – Dębieńsko (nd 15:30).
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (27/28.09.2014)
- Płonia Racibórz – Zabełków 3:1 (1:0)
- Wojnowice – Chałupki 0:4 (0:2)
- Czyżowice II – Rogów II 6:3 (3:1)
- Olza – Kokoszyce 6:1 (1:1)
- Tworków II – Nieboczowy 0:2 (0:0)
- Rzuchów – Krzyżkowice 3:1 (0:1)
- Bieńkowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 6 | 18 | 23:3 |
2. | Rzuchów | 6 | 14 | 24:13 |
3. | Kokoszyce | 7 | 11 | 14:14 |
4. | Bieńkowice | 6 | 10 | 16:16 |
5. | Czyżowice II | 6 | 9 | 20:18 |
6. | Płonia Racibórz | 7 | 9 | 15:17 |
7. | Rogów II | 7 | 9 | 10:14 |
8. | Olza | 7 | 8 | 15:15 |
9. | Nieboczowy | 7 | 8 | 15:19 |
10. | Krzyżkowice | 6 | 7 | 12:14 |
11. | Tworków II | 7 | 7 | 11:21 |
12. | Zabełków | 6 | 5 | 16:18 |
13. | Wojnowice | 6 | 4 | 13:21 |
Zapowiedź VIII kolejki (04/05.10.2014)
Chałupki – Rzuchów (sb 15:00), Zabełków – Krzyżkowice (sb 15:00), Płonia Racibórz – Olza (sb 15:00), Kokoszyce – Tworków II (nd 15:00), Bieńkowice – Wojnowice (nd 15:00), Nieboczowy – Czyżowice II (nd 15:00), Rogów II – pauza.
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (27/28.09.2014)
- Górki Śląskie – Lyski 1:2 (0:1)
- Pstrążna – Siedliska 3:4 (2:3)
- Brzezie – Gaszowice II 4:2 (3:0)
- Markowice – Ruda Kozielska 0:3 (0:0)
- Kobyla – Babice 4:1 (2:0)
- Adamowice – Grzegorzowice 2:2 (0:1)
- Zawada Książęca – Rudnik 5:1 (3:0)
Wynik zaległego meczu I kolejki (24.09.2014)
- Siedliska – Gaszowice II 0:5 (0:5) mecz zakończony w 29 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Lyski | 7 | 18 | 27:12 |
2. | Zawada Książęca | 7 | 16 | 19:13 |
3. | Gaszowice II | 7 | 13 | 27:10 |
4. | Brzezie | 7 | 13 | 18:11 |
5. | Górki Śląskie | 7 | 13 | 14:11 |
6. | Adamowice | 7 | 13 | 12:21 |
7. | Ruda Kozielska | 7 | 11 | 23:15 |
8. | Markowice | 7 | 10 | 9:8 |
9. | Kobyla | 7 | 9 | 23:19 |
10. | Siedliska | 7 | 9 | 12:21 |
11. | Rudnik | 7 | 7 | 17:21 |
12. | Grzegorzowice | 7 | 5 | 18:24 |
13. | Pstrążna | 7 | 4 | 15:30 |
14. | Babice | 7 | 0 | 6:24 |
Zapowiedź VIII kolejki (04/05.10.2014)
Rudnik – Markowice (sb 15:00), Górki Śląskie – Pstrążna (sb 15:00), Siedliska – Adamowice (sb 15:00), Lyski – Babice (sb 15:00), Ruda Kozielska – Brzezie (nd 15:00), Grzegorzowice – Zawada Książęca (nd 15:00), Gaszowice II – Kobyla (nd 15:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (27/28.09.2014)
- Krostoszowice – Kamień 2:3 (2:2)
- Czerwionka – Jankowice 6:2 (2:1)
- Palowice – Szeroka 9:0 (7:0)
- Polaris Żory – Rowień 1:2 (1:1)
- Jastrzębie-Bzie – Szczejkowice 8:1 (2:0)
- Godów – Zwonowice 3:0 (1:0)
- Czuchów – Rogoźna 3:9 (2:5)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 8 | 24 | 30:6 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 8 | 21 | 38:9 |
3. | Kamień | 8 | 19 | 28:13 |
4. | Rogoźna | 8 | 19 | 29:20 |
5. | Godów | 8 | 16 | 17:8 |
6. | Jankowice | 8 | 15 | 44:19 |
7. | Palowice | 8 | 13 | 25:12 |
8. | Rowień | 8 | 7 | 13:22 |
9. | Krostoszowice | 8 | 7 | 18:41 |
10. | Szczejkowice | 8 | 6 | 11:28 |
11. | Szeroka | 7 | 5 | 11:20 |
12. | Zwonowice | 8 | 4 | 9:30 |
13. | Czuchów | 8 | 4 | 14:42 |
14. | Polaris Żory | 7 | 0 | 11:28 |
Zapowiedź IX kolejki (04/05.10.2014)
Rogoźna – Krostoszowice (sb 15:30), Rowień – Czuchów (sb 15:30), Jankowice – Palowice (sb 15:30), Szczejkowice – Godów (sb 15:30), Szeroka – Jastrzębie-Bzie (nd 15:30), Kamień – Czerwionka (nd 15:30), Zwonowice – Polaris Żory (nd 15:30).
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki V kolejki (27/28.09.2014)
- Dzimierz – Borucin II 3:0 (1:0)
- Pawłów II – Bełsznica 5:2 (3:1)
- Pietraszyn – Turza Śląska II 2:3 (2:1)
- Jankowice – Zawada II 6:0 (3:0)
- Bolesław – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 4 | 12 | 21:1 |
2. | Bolesław | 4 | 10 | 12:6 |
3. | Turza Śląska II | 5 | 10 | 14:9 |
4. | Dzimierz | 5 | 7 | 8:9 |
5. | Borucin II | 4 | 6 | 15:9 |
6. | Pawłów II | 5 | 6 | 15:20 |
7. | Bełsznica | 4 | 3 | 9:14 |
8. | Zawada II | 4 | 2 | 2:13 |
9. | Pietraszyn | 5 | 1 | 6:21 |
Zapowiedź VI kolejki (04/05.10.2014)
Turza Śląska II – Zawada II (sb 15:00), Bolesław – Pawłów II (nd 15:00), Bełsznica – Dzimierz (nd 15:00), Borucin II – Jankowice (nd 15:00), Pietraszyn – pauza.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (27/28.09.2014)
- Skrbeńsko – Świerklany II 2:2 (1:2)
- Leszczyny – Skrzyszów II 1:4 (0:1)
- Szczerbice – Ruptawa II 4:2 (2:0)
- Bełk II – Kleszczów 0:8 (0:2)
- Stanowice – Dębieńsko II 8:1 (4:0)
- Chwałęcice – Jastrzębie II 0:5 (0:1)
- Gołkowice II – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 7 | 21 | 48:6 |
2. | Skrzyszów II | 7 | 18 | 31:14 |
3. | Gołkowice II | 7 | 16 | 23:14 |
4. | Ruptawa II | 8 | 15 | 41:17 |
5. | Skrbeńsko | 7 | 13 | 27:13 |
6. | Stanowice | 8 | 13 | 32:23 |
7. | Świerklany II | 7 | 12 | 25:18 |
8. | Kleszczów | 8 | 8 | 24:30 |
9. | Leszczyny | 7 | 7 | 14:21 |
10. | Szczerbice | 8 | 6 | 21:33 |
11. | Dębieńsko II | 7 | 4 | 8:50 |
12. | Bełk II | 8 | 3 | 9:35 |
13. | Chwałęcice | 7 | 3 | 6:35 |
Zapowiedź IX kolejki (05.10.2014)
Jastrzębie II – Skrbeńsko (nd 15:00), Kleszczów – Szczerbice (nd 15:30), Świerklany II – Leszczyny (nd 15:30), Skrzyszów II – Bełk II (nd 15:30), Dębieńsko II – Chwałęcice (nd 15:30), Gołkowice II – Stanowice (nd 15:30), Ruptawa II – pauza.
Ciekawe kto zezwolił grać na tym pastwisku w Bełku???
Najważniejsze że RAFAKO wygrało we Tworkowie trzy do ucha , kolejny mecz bez porażki
Od błędów roi to się w Twoim słowniku Kibic10 ;))
Komplet wynikuf, a w prawie każdej lidze aż roji się od błenduw... Szkoda :(