SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Rezerwy Energetyka ROW Rybnik sprawiły sromotne lanie ekipie Zamkowca Toszek. Unia Turza Śląska podzieliła się punktami z Iskrą Pszczyna. Przyszłość Rogów musiała uznać wyższość Silesii Lubomia. Zameczek Czernica pokonał Raszczyce, a Studzienna wysoko ograła Pietrowice Wielkie. Niespodzianka w Roju, gdzie zgasł Płomień Ochojec. Sprawdź komplet wyników, aktualnych tabel i zapowiedzi kolejnych spotkań.
II liga
Wyniki XIII kolejki (17/19.10.2014)
Stal Mielec – Energetyk ROW Rybnik 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Puławy 1:1 (1:1)
Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice 1:1 (0:0)
Limanovia Limanowa – Raków Częstochowa 0:0
Okocimski Brzesko – Nadwiślan Góra 2:2 (0:2)
Kluczbork – Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:1)
Kotwica Kołobrzeg – Górnik Wałbrzych 4:0 (2:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kluczbork | 13 | 26 | 21:9 |
2. | Rozwój Katowice | 13 | 24 | 19:11 |
3. | Stal Stalowa Wola | 13 | 24 | 18:12 |
4. | Stargard Szczeciński | 13 | 24 | 19:14 |
5. | Energetyk ROW Rybnik | 13 | 23 | 19:10 |
6. | Siarka Tarnobrzeg | 13 | 23 | 16:12 |
7. | Zagłębie Sosnowiec | 13 | 22 | 20:15 |
8. | Raków Częstochowa | 13 | 20 | 17:10 |
9. | Znicz Pruszków | 13 | 20 | 16:12 |
10. | Stal Mielec | 13 | 19 | 13:14 |
11. | Legionovia Legionowo | 13 | 18 | 14:10 |
12. | Okocimski Brzesko | 13 | 16 | 11:15 |
13. | Nadwiślan Góra | 13 | 15 | 17:20 |
14. | Kotwica Kołobrzeg | 13 | 13 | 19:18 |
15. | Puszcza Niepołomice | 13 | 12 | 10:19 |
16. | Wisła Puławy | 13 | 9 | 9:22 |
17. | Limanovia Limanowa | 13 | 9 | 6:20 |
18. | Górnik Wałbrzych | 13 | 2 | 7:28 |
Zapowiedź XIV kolejki (24/26.10.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Legionovia Legionowo (pt 18:00), Siarka Tarnobrzeg – Okocimski Brzesko (sb 13:00), Górnik Wałbrzych – Puszcza Niepołomice (sb 14:00), Stal Stalowa Wola – Stal Mielec (sb 14:00), Rozwój Katowice – Limanovia Limanowa (sb 15:00), Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec (sb 15:00), Wisła Puławy – Kotwica Kołobrzeg (sb 16:00), Znicz Pruszków – Raków Częstochowa (sb 18:00), Nadwiślan Góra – Błękitni Stargard Szczeciński (nd 14:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XV kolejki (18/19.10.2014)
Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:1 (3:0)
Małapanew Ozimek – Pniówek Pawłowice 0:3 (0:1)
Polonia Bytom – Odra Opole 1:1 (1:0)
Swornica Czarnowąsy – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:1)
Grunwald Ruda Śląska – Polonia Łaziska Górne 0:0
Skalnik Gracze – Skra Częstochowa 0:5 (0:2)
Górnik Zabrze II – Szombierki Bytom 2:2 (2:0)
Górnik Wesoła – Ruch Chorzów II 2:2 (2:1)
Piast Gliwice II – Stal Bielsko-Biała 0:5 (0:3)
Czaniec – Ruch Zdzieszowice 1:0 (0:0)
Wynik zaległego meczu XIV kolejki (15.10.2014)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Górnik Wesoła 3:1 (3:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Polonia Bytom | 15 | 36 | 41:10 |
2. | Odra Opole | 15 | 33 | 34:18 |
3. | Skra Częstochowa | 15 | 29 | 31:11 |
4. | Stal Bielsko-Biała | 15 | 28 | 32:13 |
5. | Ruch Zdzieszowice | 15 | 27 | 24:14 |
6. | Jastrzębie | 15 | 27 | 23:17 |
7. | Rekord Bielsko-Biała | 15 | 25 | 27:21 |
8. | Polonia Łaziska Górne | 15 | 25 | 17:17 |
9. | Górnik Zabrze II | 15 | 22 | 30:22 |
10. | Szombierki Bytom | 15 | 22 | 23:18 |
11. | Czaniec | 15 | 22 | 12:16 |
12. | Pniówek Pawłowice | 15 | 21 | 18:16 |
13. | Ruch Chorzów II | 15 | 18 | 27:33 |
14. | Grunwald Ruda Śląska | 15 | 18 | 16:22 |
15. | Swornica Czarnowąsy | 15 | 18 | 19:31 |
16. | Górnik Wesoła | 15 | 16 | 23:31 |
17. | Podbeskidzie B-B II | 15 | 14 | 19:21 |
18. | Piast Gliwice II | 15 | 7 | 17:40 |
19. | Skalnik Gracze | 15 | 7 | 12:45 |
20. | Małapanew Ozimek | 15 | 6 | 7:36 |
Zapowiedź XVI kolejki (25/26.10.2014)
Ruch Chorzów II – Jastrzębie (sb 13:00), Szombierki Bytom – Polonia Bytom (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Skalnik Gracze (sb 14:30), Ruch Zdzieszowice – Grunwald Ruda Śląska (sb 14:30), Rekord Bielsko-Biała – Górnik Wesoła (sb 14:30), Polonia Łaziska Górne – Małapanew Ozimek (sb 14:30), Stal Bielsko-Biała – Odra Opole (sb 14:30), Skra Częstochowa – Górnik Zabrze II (sb 16:00), Piast Gliwice II – Swornica Czarnowąsy (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czaniec (nd 13:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XII kolejki (18/19.10.2014)
Bełk – Górnik Pszów 2:2 (2:1)
Unia Racibórz – Forteca Świerklany 3:3 (1:0)
Unia Turza Śląska – Iskra Pszczyna 1:1 (1:1)
Radziechowy-Wieprz – Krupiński Suszec 5:0 (3:0)
Jedność Przyszowice – Szczakowianka Jaworzno 2:2 (1:0)
Drzewiarz Jasienica – Gwarek Ornontowice 1:1 (1:1)
Gieksa Katowice II – Podlesianka Katowice 1:2 (0:0)
Czarni-Góral Żywiec – Bojszowy 1:1 (0:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 12 | 29 | 38:8 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 12 | 27 | 27:8 |
3. | Forteca Świerklany | 12 | 22 | 21:13 |
4. | Krupiński Suszec | 12 | 21 | 21:23 |
5. | Gwarek Ornontowice | 12 | 19 | 17:18 |
6. | Gieksa Katowice II | 12 | 17 | 32:20 |
7. | Bojszowy | 12 | 16 | 15:17 |
8. | Unia Racibórz | 12 | 16 | 27:31 |
9. | Szczakowianka Jaworzno | 12 | 15 | 16:15 |
10. | Jedność Przyszowice | 12 | 15 | 26:29 |
11. | Czarni-Góral Żywiec | 12 | 14 | 16:25 |
12. | Radziechowy-Wieprz | 12 | 12 | 19:21 |
13. | Unia Turza Śląska | 12 | 12 | 16:20 |
14. | Iskra Pszczyna | 12 | 11 | 15:25 |
15. | Górnik Pszów | 12 | 11 | 14:32 |
16. | Podlesianka Katowice | 12 | 9 | 11:26 |
Zapowiedź XIII kolejki (25/26.10.2014)
Górnik Pszów – Unia Turza Śląska (sb 11:00), Szczakowianka Jaworzno – Unia Racibórz (sb 14:30), Gwarek Ornontowice – Bełk (sb 14:30), Krupiński Suszec – Czarni-Góral Żywiec (sb 14:30), Bojszowy – Gieksa Katowice II (sb 14:30), Iskra Pszczyna – Radziechowy-Wieprz (sb 14:30), Podlesianka Katowice – Jedność Przyszowice (sb 14:30), Forteca Świerklany – Drzewiarz Jasienica (nd 14:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XII kolejki (18/19.10.2014)
Buk Rudy – Wilki Wilcza 1:2 (0:1)
Energetyk ROW Rybnik II – Zamkowiec Toszek 11:0 (7:0)
Zuch Orzepowice – Łabędy 1:1 (0:1)
Czarni Pyskowice – Nędza 0:3 (0:1)
Sokół Orzesze – Tempo Paniówki 0:3 (0:2)
Orzeł Mokre – Zabrze-Kończyce 0:1 (0:1)
Wawel Wirek – Wyzwolenie Chorzów 1:4 (0:2)
Rachowice – Urania Ruda Śląska 3:4 (1:2)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 12 | 33 | 47:8 |
2. | Wyzwolenie Chorzów | 12 | 26 | 25:10 |
3. | Wilki Wilcza | 12 | 25 | 27:12 |
4. | Nędza | 12 | 24 | 30:14 |
5. | Urania Ruda Śląska | 12 | 24 | 33:19 |
6. | Wawel Wirek | 12 | 24 | 22:13 |
7. | Rachowice | 12 | 17 | 20:19 |
8. | Orzeł Mokre | 12 | 17 | 16:14 |
9. | Buk Rudy | 12 | 17 | 17:21 |
10. | Łabędy | 12 | 15 | 13:15 |
11. | Tempo Paniówki | 12 | 13 | 19:19 |
12. | Zamkowiec Toszek | 12 | 13 | 15:29 |
13. | Zabrze-Kończyce | 12 | 10 | 16:35 |
14. | Zuch Orzepowice | 12 | 10 | 19:40 |
15. | Czarni Pyskowice | 12 | 4 | 15:41 |
16. | Sokół Orzesze | 12 | 2 | 5:30 |
Zapowiedź XIII kolejki (25/26.10.2014)
Urania Ruda Śląska – Wawel Wirek (sb 11:00), Nędza – Sokół Orzesze (sb 14:30), Wilki Wilcza – Energetyk ROW Rybnik II (sb 14:30), Wyzwolenie Chorzów – Buk Rudy (sb 14:30), Zamkowiec Toszek – Zuch Orzepowice (sb 14:30), Zabrze-Kończyce – Rachowice (sb 14:30), Łabędy – Czarni Pyskowice (sb 14:30), Tempo Paniówki – Orzeł Mokre (nd 13:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XII kolejki (18/19.10.2014)
Gołkowice – Krzyżanowice 2:1 (1:1)
Polonia Marklowice – Tworków 1:0 (1:0)
Przyszłość Rogów – Silesia Lubomia 0:3 (0:1)
Rafako Racibórz – Naprzód Czyżowice 2:1 (1:1)
Granica Ruptawa – Naprzód Syrynia 4:2 (1:1)
Gwiazda Skrzyszów – Rymer Rybnik 2:1 (0:0)
Dąb Gaszowice – Płomień Połomia 4:2 (2:1)
Naprzód Zawada – Jedność Jejkowice 1:2 (1:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Gwiazda Skrzyszów | 12 | 26 | 24:9 |
2. | Granica Ruptawa | 12 | 24 | 22:13 |
3. | Rafako Racibórz | 12 | 22 | 18:14 |
4. | Rymer Rybnik | 12 | 21 | 27:15 |
5. | Dąb Gaszowice | 12 | 21 | 22:17 |
6. | Przyszłość Rogów | 12 | 20 | 21:13 |
7. | Gołkowice | 12 | 18 | 29:21 |
8. | Polonia Marklowice | 12 | 17 | 17:19 |
9. | Krzyżanowice | 12 | 17 | 17:20 |
10. | Silesia Lubomia | 12 | 16 | 17:18 |
11. | Naprzód Zawada | 12 | 16 | 15:24 |
12. | Naprzód Czyżowice | 12 | 14 | 27:29 |
13. | Płomień Połomia | 12 | 10 | 17:26 |
14. | Jedność Jejkowice | 12 | 10 | 15:25 |
15. | Naprzód Syrynia | 12 | 9 | 26:32 |
16. | Tworków | 12 | 6 | 12:31 |
Zapowiedź XIII kolejki (25/26.10.2014)
Rymer Rybnik – Granica Ruptawa (sb 14:30), Silesia Lubomia – Gołkowice (sb 14:30), Krzyżanowice – Gwiazda Skrzyszów (sb 14:30), Tworków – Przyszłość Rogów (sb 14:30), Jedność Jejkowice – Polonia Marklowice (sb 14:30), Naprzód Syrynia – Rafako Racibórz (sb 14:30), Naprzód Czyżowice – Dąb Gaszowice (sb 14:30), Płomień Połomia – Naprzód Zawada (nd 14:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XI kolejki (18/19.10.2014)
Buków – Borucin 1:4 (1:2)
Ocice Racibórz – Pawłów 6:2 (3:1)
Czernica – Raszczyce 3:1 (1:1)
Nowa Wieś – Cyprzanów 2:2 (2:1)
Krzanowice – Kornowac 3:0 (1:0)
Owsiszcze – Gorzyce 1:4 (0:1)
Studzienna – Pietrowice Wielkie 5:0 (2:0)
Kuźnia Raciborska – Gamów 4:0 (1:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 11 | 31 | 45:19 |
2. | Krzanowice | 11 | 25 | 34:15 |
3. | Czernica | 11 | 24 | 33:19 |
4. | Raszczyce | 11 | 23 | 37:20 |
5. | Kuźnia Raciborska | 11 | 18 | 28:22 |
6. | Gorzyce | 11 | 17 | 27:22 |
7. | Nowa Wieś | 11 | 16 | 22:15 |
8. | Pietrowice Wielkie | 11 | 16 | 26:26 |
9. | Buków | 11 | 15 | 22:27 |
10. | Studzienna | 11 | 14 | 21:29 |
11. | Gamów | 11 | 13 | 19:22 |
12. | Ocice Racibórz | 11 | 10 | 16:27 |
13. | Cyprzanów | 11 | 9 | 17:24 |
14. | Owsiszcze | 11 | 8 | 15:30 |
15. | Pawłów | 11 | 8 | 19:41 |
16. | Kornowac | 11 | 3 | 10:33 |
Zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Pietrowice Wielkie – Buków (sb 14:00), Ocice Racibórz – Nowa Wieś (sb 14:00), Gorzyce – Kuźnia Raciborska (sb 14:00), Cyprzanów – Czernica (sb 14:00), Raszczyce – Owsiszcze (sb 14:00), Gamów – Krzanowice (nd 14:00), Kornowac – Studzienna (nd 14:00), Pawłów – Borucin (nd 14:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XII kolejki (18/19.10.2014)
Radlin – Mszana 2:0 (1:0)
Boguszowice – Wilchwy 3:3 (1:1)
Chwałowice – Gotartowice 0:0
Radziejów-Popielów – Dębieńsko 3:0 (2:0)
Książenice – Grabownia-Golejów 5:2 (4:0)
Baranowice – Niewiadom 6:3 (4:2)
Łaziska – Rydułtowy 2:1 (2:1)
Rój – Ochojec 2:1 (0:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Łaziska | 12 | 29 | 29:12 |
2. | Radziejów-Popielów | 12 | 26 | 35:14 |
3. | Rydułtowy | 12 | 22 | 25:16 |
4. | Gotartowice | 12 | 20 | 25:19 |
5. | Boguszowice | 12 | 19 | 32:23 |
6. | Wilchwy | 12 | 18 | 28:26 |
7. | Ochojec | 12 | 18 | 18:19 |
8. | Książenice | 12 | 17 | 33:26 |
9. | Dębieńsko | 12 | 17 | 29:22 |
10. | Baranowice | 12 | 17 | 25:27 |
11. | Radlin | 12 | 16 | 20:24 |
12. | Niewiadom | 12 | 16 | 28:33 |
13. | Chwałowice | 12 | 9 | 21:28 |
14. | Grabownia-Golejów | 12 | 9 | 14:38 |
15. | Mszana | 12 | 8 | 16:28 |
16. | Rój | 12 | 8 | 13:36 |
Zapowiedź XIII kolejki (25/26.10.2014)
Grabownia-Golejów – Chwałowice (sb 14:30), Niewiadom – Rój (sb 14:30), Wilchwy – Radlin (sb 14:30), Mszana – Łaziska (sb 14:30), Rydułtowy – Baranowice (nd 11:00), Ochojec – Radziejów-Popielów (nd 14:30), Gotartowice – Boguszowice (nd 14:30), Dębieńsko – Książenice (nd 14:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (18/19.10.2014)
Olza – Tworków II 5:2 (3:0)
Zabełków – Chałupki 0:4 (0:2)
Płonia Racibórz – Czyżowice II 7:3 (3:1)
Nieboczowy – Wojnowice 1:2 (1:1)
Rogów II – Rzuchów 7:2 (2:0)
Bieńkowice – Krzyżkowice 1:1 (0:1)
Kokoszyce – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 9 | 27 | 34:7 |
2. | Płonia Racibórz | 10 | 18 | 32:23 |
3. | Rzuchów | 9 | 15 | 29:25 |
4. | Bieńkowice | 9 | 15 | 20:19 |
5. | Rogów II | 9 | 13 | 17:16 |
6. | Kokoszyce | 9 | 12 | 19:21 |
7. | Olza | 10 | 11 | 24:26 |
8. | Krzyżkowice | 9 | 11 | 16:18 |
9. | Nieboczowy | 9 | 11 | 19:23 |
10. | Czyżowice II | 9 | 10 | 27:30 |
11. | Tworków II | 10 | 10 | 19:33 |
12. | Zabełków | 9 | 8 | 19:25 |
13. | Wojnowice | 9 | 8 | 16:24 |
Zapowiedź XI kolejki (25/26.10.2014)
Krzyżkowice – Rogów II (sb 14:00), Chałupki – Bieńkowice (sb 14:00), Wojnowice – Kokoszyce (sb 14:00), Rzuchów – Nieboczowy (nd 14:00), Tworków II – Zabełków (nd 14:00), Czyżowice II – Olza (nd 14:00), Płonia Racibórz – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (18/19.10.2014)
Górki Śląskie – Zawada Książęca 3:2 (1:1)
Lyski – Gaszowice II 3:1 (0:0)
Siedliska – Markowice 1:2 (0:1)
Rudnik – Kobyla 4:4 (1:3)
Pstrążna – Adamowice 2:5 (2:1)
Grzegorzowice – Brzezie 2:3 (0:1)
Ruda Kozielska – Babice 2:0 (0:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Lyski | 10 | 24 | 39:17 |
2. | Brzezie | 10 | 22 | 31:15 |
3. | Zawada Książęca | 10 | 20 | 27:18 |
4. | Adamowice | 10 | 20 | 24:25 |
5. | Górki Śląskie | 10 | 17 | 17:18 |
6. | Kobyla | 10 | 16 | 34:24 |
7. | Markowice | 10 | 16 | 15:13 |
8. | Ruda Kozielska | 10 | 14 | 28:24 |
9. | Gaszowice II | 10 | 13 | 30:21 |
10. | Siedliska | 10 | 11 | 16:26 |
11. | Rudnik | 10 | 8 | 23:33 |
11. | Grzegorzowice | 10 | 8 | 23:33 |
13. | Pstrążna | 10 | 8 | 20:36 |
14. | Babice | 10 | 3 | 12:36 |
Zapowiedź XI kolejki (25/26.10.2014)
Babice – Rudnik (sb 14:00), Zawada Książęca – Pstrążna (nd 14:00), Markowice – Górki Śląskie (nd 14:00), Kobyla – Grzegorzowice (nd 14:00), Brzezie – Siedliska (nd 14:00), Adamowice – Lyski (nd 14:00), Gaszowice II – Ruda Kozielska (nd 14:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XI kolejki (18/19.10.2014)
Rogoźna – Palowice 8:2 (3:0)
Jankowice – Jastrzębie-Bzie 0:4 (0:3)
Rowień – Czerwionka 0:9 (0:4)
Kamień – Szeroka 9:6 (6:1)
Szczejkowice – Czuchów 3:5 (1:2)
Godów – Polaris Żory 2:0 (0:0)
Zwonowice – Krostoszowice 4:0 (2:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 11 | 33 | 46:8 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 11 | 30 | 52:12 |
3. | Rogoźna | 11 | 25 | 48:26 |
4. | Kamień | 11 | 23 | 39:23 |
5. | Godów | 11 | 19 | 20:16 |
6. | Palowice | 11 | 17 | 31:22 |
7. | Jankowice | 11 | 15 | 46:30 |
8. | Rowień | 11 | 13 | 19:35 |
9. | Czuchów | 11 | 10 | 24:50 |
10. | Szczejkowice | 11 | 9 | 16:36 |
11. | Szeroka | 10 | 8 | 23:34 |
12. | Zwonowice | 11 | 7 | 17:36 |
13. | Krostoszowice | 11 | 7 | 21:59 |
14. | Polaris Żory | 10 | 6 | 16:31 |
Zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Czerwionka – Zwonowice (sb 14:30), Jankowice – Kamień (sb 14:30), Palowice – Rowień (nd 14:30), Czuchów – Godów (nd 14:30), Jastrzębie-Bzie – Polaris Żory (nd 14:30), Szeroka – Rogoźna (nd 14:30), Krostoszowice – Szczejkowice (nd 14:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (18/19.10.2014)
Pietraszyn – Dzimierz 0:3 (0:1)
Turza Śląska II – Borucin II 7:0 (6:0)
Bełsznica – Zawada II 3:3 (2:1)
Bolesław – Jankowice 3:2 (2:0)
Pawłów II – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 7 | 18 | 35:6 |
2. | Turza Śląska II | 7 | 16 | 25:10 |
3. | Bolesław | 7 | 16 | 20:17 |
4. | Dzimierz | 8 | 13 | 21:14 |
5. | Pawłów II | 7 | 9 | 25:28 |
6. | Bełsznica | 7 | 7 | 17:23 |
7. | Borucin II | 7 | 6 | 18:27 |
8. | Zawada II | 7 | 6 | 9:21 |
9. | Pietraszyn | 7 | 1 | 9:33 |
Zapowiedź IX kolejki (25/26.10.2014)
Zawada II – Bolesław (sb 14:00), Borucin II – Bełsznica (sb 14:00), Pawłów II – Turza Śląska II (sb 14:00), Jankowice – Pietraszyn (nd 14:00), Dzimierz – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XI kolejki (19.10.2014)
Jastrzębie II – Skrzyszów II 3:1 (1:1)
Świerklany II – Bełk II 9:0 (5:0)
Kleszczów – Stanowice 3:4 (2:2)
Gołkowice II – Skrbeńsko 4:1 (2:1)
Ruptawa II – Chwałęcice 13:1 (5:0)
Dębieńsko II – Leszczyny 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
Szczerbice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 10 | 28 | 60:10 |
2. | Skrzyszów II | 10 | 24 | 37:18 |
3. | Gołkowice II | 10 | 23 | 38:16 |
4. | Ruptawa II | 10 | 21 | 60:21 |
5. | Świerklany II | 10 | 18 | 41:22 |
6. | Skrbeńsko | 10 | 17 | 34:20 |
7. | Stanowice | 11 | 17 | 39:32 |
8. | Kleszczów | 10 | 11 | 31:37 |
9. | Dębieńsko II | 10 | 10 | 16:56 |
10. | Leszczyny | 10 | 7 | 17:38 |
11. | Szczerbice | 10 | 6 | 27:42 |
12. | Bełk II | 11 | 6 | 15:50 |
13. | Chwałęcice | 10 | 3 | 10:63 |
Zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Świerklany II – Jastrzębie II (sb 14:30), Skrzyszów II – Dębieńsko II (nd 14:30), Stanowice – Szczerbice (nd 14:30), Skrbeńsko – Ruptawa II (nd 14:30), Leszczyny – Gołkowice II (nd 14:30), Chwałęcice – Kleszczów (nd 14:30), Bełk II – pauza.