Piłkarska sobota – wyniki z 25 października
Pniówek Pawłowice wysoko pokonał Skalnika Gracze. Górnik Pszów nie dał rady Unii Turza Śląska. Granica Ruptawa wykorzystała złą passę Rymera Rybnik oraz porażkę Gwiazdy Skrzyszów w Krzyżanowicach i wskoczyła na fotel lidera. Rezultaty wielu sobotnich meczów są sporym zaskoczeniem. Zapraszamy do lektury!
II liga
Wyniki i zapowiedź XIV kolejki (24/26.10.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Legionovia Legionowo 2:1 (2:0)
Rozwój Katowice – Limanovia Limanowa 4:1 (1:0)
Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec 0:0
Siarka Tarnobrzeg – Okocimski Brzesko 1:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych – Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
Stal Stalowa Wola – Stal Mielec 0:2 (0:0)
Wisła Puławy – Kotwica Kołobrzeg 3:1 (2:1)
Znicz Pruszków – Raków Częstochowa 0:0
Nadwiślan Góra – Błękitni Stargard Szczeciński (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki i zapowiedź XVI kolejki (25/26.10.2014)
Pniówek Pawłowice – Skalnik Gracze 5:0 (2:0)
Ruch Chorzów II – Jastrzębie 2:1 (0:0)
Szombierki Bytom – Polonia Bytom 0:0
Ruch Zdzieszowice – Grunwald Ruda Śląska 6:2 (2:1)
Rekord Bielsko-Biała – Górnik Wesoła 4:1 (1:0)
Polonia Łaziska Górne – Małapanew Ozimek 1:2 (0:2)
Stal Bielsko-Biała – Odra Opole 2:2 (0:1)
Skra Częstochowa – Górnik Zabrze II 2:2 (0:1)
Piast Gliwice II – Swornica Czarnowąsy (nd 11:00)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czaniec (nd 13:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź XIII kolejki (25/26.10.2014)
Górnik Pszów – Unia Turza Śląska 0:1 (0:0)
Szczakowianka Jaworzno – Unia Racibórz 5:0 (2:0)
Gwarek Ornontowice – Bełk 2:3 (1:2)
Krupiński Suszec – Czarni-Góral Żywiec 1:1 (0:0)
Bojszowy – Gieksa Katowice II 1:1 (0:1)
Iskra Pszczyna – Radziechowy-Wieprz 1:0 (0:0)
Podlesianka Katowice – Jedność Przyszowice 0:4 (0:1)
Forteca Świerklany – Drzewiarz Jasienica (nd 14:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź XIII kolejki (25/26.10.2014)
Nędza – Sokół Orzesze 10:0 (5:0)
Wilki Wilcza – Energetyk ROW Rybnik II 0:0
Wyzwolenie Chorzów – Buk Rudy 1:1 (0:1)
Zamkowiec Toszek – Zuch Orzepowice 0:3 (0:1)
Urania Ruda Śląska – Wawel Wirek 4:2 (1:1)
Zabrze-Kończyce – Rachowice 4:1 (2:1)
Łabędy – Czarni Pyskowice 7:1 (1:0)
Tempo Paniówki – Orzeł Mokre (nd 13:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź XIII kolejki (25/26.10.2014)
Rymer Rybnik – Granica Ruptawa 0:2 (0:1)
Silesia Lubomia – Gołkowice 4:2 (2:1)
Krzyżanowice – Gwiazda Skrzyszów 5:2 (2:1)
Tworków – Przyszłość Rogów 1:4 (0:2)
Jedność Jejkowice – Polonia Marklowice 5:0 (1:0)
Naprzód Syrynia – Rafako Racibórz 1:1 (0:0)
Naprzód Czyżowice – Dąb Gaszowice 4:1 (3:1)
Płomień Połomia – Naprzód Zawada (nd 14:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Pietrowice Wielkie – Buków 1:1 (0:0)
Ocice Racibórz – Nowa Wieś 5:2 (3:1)
Gorzyce – Kuźnia Raciborska 0:3 (0:1)
Cyprzanów – Czernica 1:5 (0:2)
Raszczyce – Owsiszcze 3:2 (2:0)
Gamów – Krzanowice (nd 14:00)
Kornowac – Studzienna (nd 14:00)
Pawłów – Borucin (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź XIII kolejki (25/26.10.2014)
Niewiadom – Rój 2:3 (0:0)
Wilchwy – Radlin 5:3 (2:2)
Mszana – Łaziska 2:0 (1:0)
Rydułtowy – Baranowice 3:1 (2:0)
Grabownia-Golejów – Chwałowice 3:3 (0:0)
Ochojec – Radziejów-Popielów (nd 14:30)
Gotartowice – Boguszowice (nd 14:30)
Dębieńsko – Książenice (nd 14:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XI kolejki (25/26.10.2014)
Chałupki – Bieńkowice 3:2 (1:1)
Krzyżkowice – Rogów II 3:4 (3:1)
Wojnowice – Kokoszyce 1:1 (0:1)
Rzuchów – Nieboczowy (nd 14:00)
Tworków II – Zabełków (nd 14:00)
Czyżowice II – Olza (nd 14:00)
Płonia Racibórz – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wynik i zapowiedź XI kolejki (25/26.10.2014)
Babice – Rudnik 4:2 (3:1)
Zawada Książęca – Pstrążna (nd 14:00)
Markowice – Górki Śląskie (nd 14:00)
Kobyla – Grzegorzowice (nd 14:00)
Brzezie – Siedliska (nd 14:00)
Adamowice – Lyski (nd 14:00)
Gaszowice II – Ruda Kozielska (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Czerwionka – Zwonowice 7:0 (2:0)
Jankowice – Kamień 4:2 (0:1)
Palowice – Rowień (nd 14:30)
Czuchów – Godów (nd 14:30)
Szeroka – Rogoźna (nd 14:30)
Jastrzębie-Bzie – Polaris Żory (nd 14:30)
Krostoszowice – Szczejkowice (nd 14:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź IX kolejki (25/26.10.2014)
Zawada II – Bolesław 3:2 (2:0)
Borucin II – Bełsznica 8:2 (5:0)
Pawłów II – Turza Śląska II 1:6 (0:4)
Jankowice – Pietraszyn (nd 14:00)
Dzimierz – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wynik i zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Świerklany II – Jastrzębie II 1:1 (0:0)
Skrzyszów II – Dębieńsko II (nd 14:30)
Stanowice – Szczerbice (nd 14:30)
Skrbeńsko – Ruptawa II (nd 14:30)
Leszczyny – Gołkowice II (nd 14:30)
Chwałęcice – Kleszczów (nd 14:30)
Bełk II – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (26.10.2014)
Rudy – Rafako Racibórz (nd 11:00)
Zawada Książęca – Nędza (nd 11:00)
Górki Śląskie – Ruda Kozielska (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (26.10.2014)
Kornowac – Nowa Wieś (nd 11:00)
Syrynia – Lubomia (nd 11:00)
Czernica – Pstrążna (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (26.10.2014)
Studzienna – Krzanowice (nd 11:00)
Cyprzanów – Pietrowice Wielkie (nd 11:00)
Bieńkowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (26.10.2014)
Zawada – Olza (nd 11:00)
Zabełków – Rogów (nd 11:00)
Chałupki – Turza Śląska (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IX kolejki (26.10.2014)
Gołkowice – Orzepowice (nd 11:00)
Czerwionka – Grabownia-Golejów (nd 11:00)
Skrzyszów – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XII kolejki (26.10.2014)
Bełk – Rymer Rybnik (nd 11:00)
Wielopole – Jejkowice (nd 11:00)
Radziejów-Popielów – Ochojec (nd 11:00)
Kamień – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XII kolejki (26.10.2014)
Radlin – Rój (nd 11:00)
Marklowice – Wilchwy (nd 11:00)
Jankowice – Rogoźna (nd 11:00)
Baranowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (25/29.10.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Wodzisław Śląski 1:5 (0:2)
Jastrzębie – Czyżowice (nd 11:00)
Rydułtowy – Ikar Racibórz (nd 11:00)
Żory – Unia Racibórz (śr 17:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIV kolejki (26.10.2014)
Gorzyce – Pszów (nd 11:00)
Kobyla – Brzezie (nd 11:00)
Lyski – Krzyżkowice (nd 11:00)
Kokoszyce – Nieboczowy (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIV kolejki (26.10.2014)
Gamów – Borucin (nd 11:00)
Rafako Racibórz – Płonia Racibórz (nd 11:00)
Kuźnia Raciborska – Ocice Racibórz (nd 11:00)
Owsiszcze – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IX kolejki (26.10.2014)
Forteca Świerklany – Leszczyny (nd 9:00)
Szczerbice – Połomia (nd 11:00)
Ruptawa – Wodzisław Śląski (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IX kolejki (26.10.2014)
Zwonowice – Palowice (nd 11:00)
Dębieńsko – Czerwionka (nd 11:00)
Niewiadom – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Wynik i zapowiedź IX kolejki (25/26.10.2014)
Polaris Żory – Mszana 4:0 (3:0)
Rowień – Wilchwy (nd 11:00)
Boguszowice – Rymer Rybnik (mecz przełożony na 02.11.2014, nd 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Rybnik – Żory 9:2 (0:2)
Ikar Racibórz – Bełk 6:1 (2:0)
Jejkowice – Wodzisław Śląski 3:2 (1:0)
Wilchwy – Unia Racibórz (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (25.10.2014)
Górki Śląskie – Rudy 0:5 (0:3)
Kuźnia Raciborska – Raszczyce 0:2 (0:2)
Adamowice – Zawada Książęca 11:0 (11:0) mecz zakończony w 36 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Nędza – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (25.10.2014)
Gorzyce – Pstrążna 7:1 (4:1)
Czyżowice – Pszów 3:0 (wo) mecz zakończony w 40 minucie (przy stanie 2:0) z powodu zdekompletowania drużyny gości
Gaszowice – pauza
Turza Śląska – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (25.10.2014)
Studzienna – Syrynia 0:5 (0:4)
Krzanowice – Lubomia 2:4 (1:2)
Tworków – Pietrowice Wielkie 0:2 (0:0)
Zawada – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
Orzepowice – Radlin 1:13 (1:8)
Ochojec – Rydułtowy 0:0
Jastrzębie-Bzie – Gotartowice (nd 11:00)
Krostoszowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki XII kolejki (25.10.2014)
Forteca Świerklany – Gołkowice 5:0 (1:0)
Wodzisław Śląski – Chwałowice 11:0 (5:0)
Jastrzębie – Moszczenica 3:0 (wo) drużyna gości wycofała się z bieżących rozgrywek
Czerwionka – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wynik i zapowiedź IX kolejki (25/26.10.2014)
Rój – Szczejkowice 12:0 (4:0)
Świerklany – Szczerbice (nd 15:15)
Leszczyny – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (25/26.10.2014)
RKP Rybnik – Unia Racibórz 2:3 (2:1)
Jastrzębie – Rymer Rybnik 5:1 (3:1)
Świerklany – Wodzisław Śląski (nd 13:30)
Żory – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (24.10.2014)
Zawada – Pszów 0:6 (0:4)
Kokoszyce – Lubomia 2:3 (1:1)
Gracz Lyski – Gaszowice 1:3 (0:1)
Krzyżkowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (24.10.2014)
Zabełków – Gorzyce 0:5 (0:2)
Unia Racibórz – Tworków 1:1 (0:1)
Krzyżanowice – Turza Śląska (mecz przełożony na 30.10.2014, cz 15:00)
Rogów – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (24.10.2014)
Nędza – Pawłów 0:1 (0:1)
Markowice – Borucin 0:5 (0:3)
Kuźnia Raciborska – Rudnik 5:1 (2:1)
Pietrowice Wielkie – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (25.10.2014)
Wilchwy – Jejkowice 4:2 (3:0)
Książenice – Skrzyszów 6:0 (3:0)
Radziejów-Popielów – Dębieńsko 5:0 (3:0)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (25.10.2014)
Baranowice – Szeroka 2:0 (2:0)
Jankowice – Czuchów 1:3 (0:1)
Czerwionka – Ruptawa 1:1 (0:0)
Czerwionka niszczy wszystkich.
w tworkowie jeszcze klosok gra- tragedia
BRAWOOOO RAASZCZYCEEEE @!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I zas pszow do tylu..