FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
W ramach II kolejki spotkań halowej ligi piłki nożnej odbyły się tylko dwa mecze. Prawdziwy festiwal strzelecki urządziły sobie ekipy Płomienia i Mat-Bruku, które zaaplikowały rywalom mnóstwo bramek. Zapraszamy do lektury.
I liga (Podokręg Racibórz)
W dniach 14/17.11.2014 roku wszystkie drużyny tej grupy pauzowały.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Daddy Day Care | 1 | 3 | 7:0 |
2. | Tritle | 1 | 3 | 3:0 |
3. | Harpagany AU | 1 | 3 | 2:1 |
4. | Cukiernia Gianni | 0 | 0 | 0:0 |
4. | Galaktikos | 0 | 0 | 0:0 |
4. | Limfo-Med | 0 | 0 | 0:0 |
4. | Marek&Dariusz | 0 | 0 | 0:0 |
8. | Pędzące Byki | 1 | 0 | 1:2 |
9. | Wychylylybymy | 1 | 0 | 0:3 |
10. | Feniks | 1 | 0 | 0:7 |
Zapowiedź III kolejki (21/23.11.2014)
Limfo-Med – Harpagany AU (pt 21:00), Feniks – Cukiernia Gianni (sb 20:00), Marek&Dariusz – Pędzące Byki (nd 18:00), Wychylylybymy – Daddy Day Care (nd 19:00), Tritle – Galaktikos (nd 21:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II liga – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
W dniach 14/17.11.2014 roku wszystkie drużyny tej grupy pauzowały.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | AMJ Dach-Mig | 1 | 3 | 9:4 |
2. | Szykowna Drużyna | 1 | 3 | 8:4 |
3. | Sześć stów w plecy | 1 | 3 | 7:4 |
4. | MOW Rudy | 0 | 0 | 0:0 |
5. | Sami Swoi | 1 | 0 | 4:7 |
6. | Pivexin Technology | 1 | 0 | 4:8 |
7. | BJK Group Team | 1 | 0 | 4:9 |
Zapowiedź III kolejki (22/24.11.2014)
Sześć stów w plecy – AMJ Dach-Mig (sb 21:00), MOW Rudy – Pivexin Technology (nd 20:00), Szykowna Drużyna – BJK Group Team (pn 20:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II liga – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu II kolejki (17.11.2014)
Amator – Płomień 0:17 (0:6)
Tomasz Lemiesz 5, Patryk Pytlik 3, Kamil Kubala 2, Grzegorz Scheithauer 2, Marcin Lukoszek, Dawid Jacek, Patryk Bulenda, Mirosław Wieczorek, Mateusz Baszczok.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Płomień | 1 | 3 | 17:0 |
2. | Perspektywiczni | 1 | 3 | 9:2 |
3. | Nankatsu FC | 1 | 3 | 8:1 |
4. | ŚKSN Rybnik | 1 | 3 | 7:5 |
5. | Burbon | 1 | 0 | 5:7 |
6. | BKS Ćmy Barowe | 1 | 0 | 2:9 |
7. | Amator | 2 | 0 | 1:25 |
Zapowiedź III kolejki (22/24.11.2014)
Amator – ŚKSN Rybnik (sb 19:00), Perspektywiczni – Nankatsu FC (nd 15:00), Burbon – BKS Ćmy Barowe (pn 21:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II liga – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu II kolejki (17.11.2014)
Mat-Bruk – Klama Team 12:0 (5:0)
Bartłomiej Socha 3, Wojciech Matuszek 2, Arkadiusz Kühn 2, Marcin Jasiak, Szymon Zacharko, Artur Kuczera, Marcin Ochojski, Adrian Kamczyk.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Mat-Bruk | 2 | 6 | 19:3 |
2. | Iras Team | 1 | 3 | 7:2 |
3. | RS Bau Grzegorzowice | 1 | 3 | 8:5 |
4. | Partner | 0 | 0 | 0:0 |
5. | Brygada Argo | 1 | 0 | 5:8 |
6. | Cranberry Team | 1 | 0 | 3:7 |
7. | Klama Team | 1 | 0 | 2:19 |
Zapowiedź III kolejki (21/23.11.2014)
Partner – RS Bau Grzegorzowice (pt 20:00), Cranberry Team – Iras Team (nd 16:00), Brygada Argo – Mat-Bruk (nd 17:00).
sześć stów w plecy naprzód