SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Energetyk ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Raków Częstochowa. Jastrzębie zostało ograne przez Stal Bielsko-Biała, a Pniówek Pawłowice nie dał rady Skrze Częstochowa. Po ostatnich tegorocznych meczach w rybnickiej A klasie na czoło tabeli z takim samym dorobkiem punktowym wysunęły się Radziejów-Popielów oraz Rydułtowy. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki XVIII kolejki (22/23.11.2014)
- Raków Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik 0:2 (0:1)
- Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg 3:1 (1:1)
- Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec 0:4 (0:4)
- Legionovia Legionowo – Kluczbork 1:3 (0:1)
- Znicz Pruszków – Nadwiślan Góra 2:0 (2:0)
- Okocimski Brzesko – Wisła Puławy 0:0
- Stal Stalowa Wola – Limanovia Limanowa 1:1 (0:0)
- Błękitni Stargard Szczeciński – Górnik Wałbrzych 2:1 (0:1)
- Puszcza Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg 2:4 (1:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rozwój Katowice | 18 | 36 | 33:16 |
2. | Energetyk ROW Rybnik | 18 | 34 | 28:13 |
3. | Kluczbork | 18 | 33 | 24:10 |
4. | Stal Stalowa Wola | 18 | 32 | 27:18 |
5. | Stargard Szczeciński | 18 | 31 | 23:19 |
6. | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 30 | 27:18 |
7. | Stal Mielec | 18 | 29 | 19:19 |
8. | Znicz Pruszków | 18 | 28 | 23:16 |
9. | Raków Częstochowa | 18 | 27 | 22:16 |
10. | Siarka Tarnobrzeg | 18 | 27 | 19:18 |
11. | Nadwiślan Góra | 18 | 21 | 21:30 |
12. | Kotwica Kołobrzeg | 18 | 19 | 25:24 |
13. | Legionovia Legionowo | 18 | 19 | 22:24 |
14. | Okocimski Brzesko | 18 | 18 | 12:23 |
15. | Wisła Puławy | 18 | 17 | 18:29 |
16. | Puszcza Niepołomice | 18 | 17 | 15:26 |
17. | Limanovia Limanowa | 18 | 12 | 10:28 |
18. | Górnik Wałbrzych | 18 | 9 | 13:34 |
Zapowiedź XIX kolejki (28/30.11.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Rozwój Katowice (pt 17:00), Siarka Tarnobrzeg – Nadwiślan Góra (sb 12:00), Kluczbork – Okocimski Brzesko (sb 13:00), Górnik Wałbrzych – Limanovia Limanowa (sb 13:00), Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa (sb 13:00), Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński (sb 16:00), Zagłębie Sosnowiec – Legionovia Legionowo (sb 16:00), Kotwica Kołobrzeg – Stal Mielec (sb 17:00), Puszcza Niepołomice – Znicz Pruszków (nd 12:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XXI kolejki (22/23.11.2014)
- Jastrzębie – Stal Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
- Pniówek Pawłowice – Skra Częstochowa 0:2 (0:0)
- Górnik Wesoła – Czaniec 0:1 (0:1)
- Swornica Czarnowąsy – Grunwald Ruda Śląska 3:0 (1:0)
- Piast Gliwice II – Małapanew Ozimek 3:0 (2:0)
- Ruch Chorzów II – Górnik Zabrze II 0:1 (0:0)
- Ruch Zdzieszowice – Odra Opole 2:1 (0:1)
- Polonia Łaziska Górne – Szombierki Bytom 1:1 (1:0)
- Rekord Bielsko-Biała – Skalnik Gracze 3:1 (1:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Polonia Bytom 1:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 21 | 46 | 49:23 |
2. | Polonia Bytom | 21 | 44 | 50:19 |
3. | Stal Bielsko-Biała | 21 | 42 | 45:15 |
4. | Ruch Zdzieszowice | 21 | 42 | 39:21 |
5. | Skra Częstochowa | 21 | 36 | 38:21 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 21 | 36 | 43:31 |
7. | Jastrzębie | 21 | 35 | 30:24 |
8. | Górnik Zabrze II | 21 | 32 | 37:28 |
9. | Ruch Chorzów II | 21 | 31 | 36:38 |
10. | Czaniec | 21 | 31 | 19:22 |
11. | Szombierki Bytom | 21 | 30 | 26:22 |
12. | Pniówek Pawłowice | 21 | 27 | 26:27 |
13. | Polonia Łaziska Górne | 21 | 27 | 22:30 |
14. | Podbeskidzie B-B II | 21 | 25 | 32:31 |
15. | Grunwald Ruda Śląska | 21 | 24 | 30:41 |
16. | Swornica Czarnowąsy | 21 | 24 | 25:40 |
17. | Górnik Wesoła | 21 | 18 | 25:39 |
18. | Piast Gliwice II | 21 | 15 | 25:49 |
19. | Skalnik Gracze | 21 | 11 | 19:61 |
20. | Małapanew Ozimek | 21 | 10 | 13:47 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XVII kolejki (22/23.11.2014)
- Rój – Gotartowice 1:3 (1:1)
- Radziejów-Popielów – Wilchwy 5:1 (1:1)
- Grabownia-Golejów – Rydułtowy 2:4 (1:3)
- Łaziska – Radlin 1:1 (1:0)
- Książenice – Mszana 5:3 (2:0)
- Ochojec – Chwałowice 2:2 (2:1)
- Dębieńsko – Niewiadom 1:1 (0:0)
- Baranowice – Boguszowice 6:3 (2:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radziejów-Popielów | 17 | 35 | 49:23 |
2. | Rydułtowy | 17 | 35 | 38:21 |
3. | Łaziska | 17 | 34 | 33:18 |
4. | Książenice | 17 | 30 | 51:36 |
5. | Gotartowice | 17 | 30 | 31:22 |
6. | Ochojec | 17 | 28 | 35:29 |
7. | Boguszowice | 17 | 27 | 43:31 |
8. | Baranowice | 17 | 26 | 37:36 |
9. | Dębieńsko | 17 | 22 | 37:33 |
10. | Wilchwy | 17 | 22 | 36:40 |
11. | Radlin | 17 | 21 | 28:37 |
12. | Niewiadom | 17 | 20 | 39:47 |
13. | Rój | 17 | 15 | 23:48 |
14. | Chwałowice | 17 | 12 | 27:37 |
15. | Mszana | 17 | 11 | 25:42 |
16. | Grabownia-Golejów | 17 | 11 | 21:53 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.