SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Trwa niemoc piłkarzy ROW Rybnik. Ekipy Bełku i Jastrzębia zagrały na remis. Unia Turza Śląska odprawiła zawsze groźną Szczakowiankę Jaworzno. Forteca Świerklany nie zaiskrzyła w meczu z Pszczyną, natomiast raciborska Unia rozgromiła Bojszowy. Na czoło okręgówek wskoczyły Naprzód Czyżowice i Dąb Gaszowice. Zespoły z niższych klas rozgrywkowych zafundowały swoim kibicom dużo ciekawych rezultatów i przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki VI kolejki (29/31.08.2015)
ROW Rybnik – Okocimski Brzesko 0:1 (0:0)
Tychy – Znicz Pruszków 1:1 (0:1)
Nadwiślan Góra – Kotwica Kołobrzeg 1:0 (0:0)
Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice 4:5 (2:2)
Wisła Puławy – Raków Częstochowa 1:0 (0:0)
Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola 0:0
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo 2:1 (1:0)
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo 1:2 (1:1)
Stal Mielec – Błękitni Stargard Szczeciński (pn 19:00)
Wyniki V kolejki (26.08.2015)
Polonia Bytom – ROW Rybnik 1:1 (0:0)
Raków Częstochowa – Stal Mielec 1:2 (1:2)
Puszcza Niepołomice – Tychy 0:0
Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra 3:2 (1:0)
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg – Okocimski Brzesko 2:0 (1:0)
Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów 0:2 (0:1)
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Stal Mielec | 5 | 13 | 10:4 |
2. | Siarka Tarnobrzeg | 6 | 11 | 9:7 |
3. | Tychy | 6 | 11 | 8:6 |
4. | Raków Częstochowa | 6 | 10 | 10:6 |
5. | Radomiak Radom | 6 | 10 | 8:5 |
6. | Legionovia Legionowo | 6 | 10 | 9:8 |
7. | Wisła Puławy | 6 | 10 | 7:6 |
8. | Kotwica Kołobrzeg | 6 | 8 | 8:7 |
9. | Gryf Wejherowo | 6 | 8 | 8:8 |
10. | Okocimski Brzesko | 6 | 8 | 5:6 |
11. | Stal Stalowa Wola | 6 | 8 | 4:7 |
12. | Znicz Pruszków | 6 | 6 | 6:7 |
13. | Olimpia Zambrów | 6 | 6 | 4:5 |
14. | Puszcza Niepołomice | 6 | 6 | 7:10 |
15. | Polonia Bytom | 6 | 5 | 10:11 |
16. | ROW Rybnik | 6 | 5 | 7:11 |
17. | Stargard Szczeciński | 5 | 4 | 5:7 |
18. | Nadwiślan Góra | 6 | 4 | 7:11 |
Zapowiedź VII kolejki (05/06.09.2015)
Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy (sb 15:00), Stal Stalowa Wola – Tychy (sb 16:00), Okocimski Brzesko – Nadwiślan Góra (sb 17:00), Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów (sb 17:00), Gryf Wejherowo – Stal Mielec (sb 17:00), Kotwica Kołobrzeg – Radomiak Radom (sb 18:00), Znicz Pruszków – Polonia Bytom (sb 19:00), Puszcza Niepołomice – ROW Rybnik (nd 16:00), Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg (nd 17:00).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa śląska-opolsko
Wyniki IV kolejki (29/30.08.2015)
Ruch Zdzieszowice – Bełk 1:1 (0:0)
Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała 0:0
Pniówek Pawłowice – Odra Opole 1:1 (0:1)
Grunwald Ruda Śląska – Piotrówka 2:1 (2:1)
Ruch Chorzów II – Piast Gliwice II 1:3 (0:2)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czaniec 2:1 (1:1)
Szombierki Bytom – Górnik Zabrze II 0:3 (0:1)
Stal Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 2:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Stal Bielsko-Biała | 4 | 10 | 8:2 |
2. | Pniówek Pawłowice | 4 | 8 | 6:4 |
3. | Rekord Bielsko-Biała | 4 | 7 | 5:1 |
4. | Odra Opole | 4 | 7 | 8:6 |
5. | Bełk | 4 | 7 | 7:5 |
6. | Jastrzębie | 4 | 7 | 4:5 |
7. | Piast Gliwice II | 4 | 6 | 4:2 |
8. | Ruch Chorzów II | 4 | 6 | 8:9 |
9. | Górnik Zabrze II | 4 | 5 | 5:3 |
10. | Skra Częstochowa | 4 | 5 | 2:2 |
11. | Podbeskidzie B-B II | 3 | 4 | 5:5 |
12. | Szombierki Bytom | 4 | 4 | 2:6 |
13. | Grunwald Ruda Śląska | 4 | 3 | 4:8 |
14. | Czaniec | 4 | 2 | 2:4 |
15. | Ruch Zdzieszowice | 3 | 2 | 1:3 |
16. | Piotrówka | 4 | 0 | 3:9 |
Zapowiedź V kolejki (03/06.09.2015)
Rekord Bielsko-Biała – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (cz 17:00), Górnik Zabrze II – Ruch Chorzów II (sb 11:00), Skra Częstochowa – Szombierki Bytom (sb 15:00), Bełk – Jastrzębie (sb 16:00), Piotrówka – Pniówek Pawłowice (sb 16:00), Piast Gliwice II – Grunwald Ruda Śląska (sb 16:00), Odra Opole – Ruch Zdzieszowice (sb 20:30), Czaniec – Stal Bielsko-Biała (nd 16:00).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki IV kolejki (29/30.08.2015)
Unia Racibórz – Bojszowy 5:0 (3:0)
Forteca Świerklany – Iskra Pszczyna 0:0
Unia Turza Śląska – Szczakowianka Jaworzno 3:0 (1:0)
Gwarek Ornontowice – ROW Rybnik II 5:0 (3:0)
Polonia Łaziska Górne – Granica Ruptawa 1:2 (1:0)
Krupiński Suszec – Spójnia Landek 1:0 (0:0)
Radziechowy-Wieprz – Tychy II 0:1 (0:1)
Drzewiarz Jasienica – Jedność Przyszowice 0:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Turza Śląska | 4 | 12 | 8:1 |
2. | Tychy II | 4 | 9 | 9:3 |
3. | Granica Ruptawa | 4 | 9 | 9:7 |
4. | Gwarek Ornontowice | 4 | 8 | 9:2 |
5. | Jedność Przyszowice | 4 | 7 | 6:5 |
6. | Krupiński Suszec | 4 | 7 | 3:4 |
7. | Szczakowianka Jaworzno | 4 | 6 | 5:5 |
8. | Drzewiarz Jasienica | 4 | 6 | 4:5 |
9. | Polonia Łaziska Górne | 4 | 4 | 6:5 |
10. | Iskra Pszczyna | 4 | 4 | 4:5 |
11. | Forteca Świerklany | 4 | 4 | 3:5 |
12. | Spójnia Landek | 4 | 4 | 2:5 |
13. | Bojszowy | 4 | 4 | 2:8 |
14. | Unia Racibórz | 4 | 3 | 9:7 |
15. | Radziechowy-Wieprz | 4 | 3 | 2:5 |
16. | ROW Rybnik II | 4 | 1 | 3:12 |
Zapowiedź V kolejki (05/06.09.2015)
Jedność Przyszowice – Unia Turza Śląska (sb 11:00), Granica Ruptawa – Gwarek Ornontowice (sb 16:00), Spójnia Landek – Unia Racibórz (sb 16:00), Szczakowianka Jaworzno – Forteca Świerklany (sb 16:00), Radziechowy-Wieprz – Polonia Łaziska Górne (sb 16:00), Iskra Pszczyna – Tychy II (sb 16:00), Bojszowy – Drzewiarz Jasienica (sb 16:00), ROW Rybnik II – Krupiński Suszec (nd 16:00).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki IV kolejki (29/30.08.2015)
Górnik Pszów – Polonia Marklowice 0:3 (0:2)
Rymer Rybnik – Gwiazda Skrzyszów 4:1 (2:0)
Gołkowice – Jastrząb Bielszowice 3:2 (3:1)
Wawel Wirek – Przyszłość Rogów 1:0 (1:0)
Orzeł Mokre – Naprzód Zawada 3:3 (1:1)
Naprzód Czyżowice – Urania Ruda Śląska 3:2 (1:0)
Tempo Paniówki – Gwarek Zabrze 3:1 (1:0)
Polonia Łaziska – Naprzód Syrynia 3:0 (0:0)
Wynik zaległego meczu I kolejki (26.08.2015)
Naprzód Syrynia – Gwiazda Skrzyszów 2:3 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Naprzód Czyżowice | 4 | 10 | 14:2 |
2. | Orzeł Mokre | 4 | 10 | 14:5 |
3. | Rymer Rybnik | 4 | 9 | 14:4 |
4. | Polonia Łaziska | 4 | 9 | 7:3 |
5. | Gołkowice | 4 | 9 | 8:7 |
6. | Tempo Paniówki | 4 | 8 | 7:4 |
7. | Polonia Marklowice | 4 | 7 | 5:2 |
8. | Gwiazda Skrzyszów | 4 | 7 | 8:8 |
9. | Przyszłość Rogów | 4 | 6 | 7:3 |
10. | Urania Ruda Śląska | 4 | 4 | 9:7 |
11. | Wawel Wirek | 4 | 4 | 4:7 |
12. | Naprzód Zawada | 4 | 3 | 9:10 |
13. | Naprzód Syrynia | 4 | 1 | 4:11 |
14. | Jastrząb Bielszowice | 4 | 1 | 2:12 |
15. | Górnik Pszów | 4 | 1 | 3:15 |
16. | Gwarek Zabrze | 4 | 0 | 2:17 |
Zapowiedź V kolejki (05/06.09.2015)
Urania Ruda Śląska – Polonia Łaziska (sb 11:00), Gwiazda Skrzyszów – Tempo Paniówki (sb 16:00), Naprzód Syrynia – Gołkowice (sb 16:00), Przyszłość Rogów – Orzeł Mokre (sb 16:00), Polonia Marklowice – Wawel Wirek (sb 16:00), Jastrząb Bielszowice – Górnik Pszów (sb 16:00), Gwarek Zabrze – Naprzód Czyżowice (nd 15:00), Naprzód Zawada – Rymer Rybnik (nd 16:00).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki IV kolejki (29/30.08.2015)
Wilki Wilcza – Rafako Racibórz 1:1 (1:1)
Zuch Orzepowice – Fortuna Gliwice 4:1 (1:1)
Jedność Jejkowice – Zameczek Czernica 3:2 (3:0)
Krzyżanowice – Nędza 0:0
Łabędy – Naprzód Borucin 0:1 (0:0)
Naprzód Rydułtowy – Dąb Gaszowice 0:6 (0:2)
Zryw Radonia – Silesia Lubomia 0:2 (0:1)
Czarni Pyskowice – Rachowice (mecz przełożony na 01.09.2015, wt 17:30)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Dąb Gaszowice | 4 | 12 | 15:3 |
2. | Wilki Wilcza | 4 | 10 | 15:4 |
3. | Naprzód Borucin | 4 | 9 | 17:6 |
4. | Krzyżanowice | 4 | 8 | 9:1 |
5. | Czarni Pyskowice | 3 | 7 | 7:4 |
6. | Jedność Jejkowice | 4 | 7 | 6:4 |
7. | Nędza | 4 | 7 | 8:7 |
8. | Silesia Lubomia | 4 | 7 | 5:11 |
9. | Zuch Orzepowice | 4 | 6 | 9:7 |
10. | Łabędy | 4 | 6 | 8:6 |
11. | Rachowice | 3 | 3 | 7:7 |
12. | Zameczek Czernica | 4 | 3 | 6:8 |
13. | Rafako Racibórz | 4 | 2 | 4:8 |
14. | Naprzód Rydułtowy | 4 | 1 | 1:12 |
15. | Zryw Radonia | 4 | 0 | 1:8 |
16. | Fortuna Gliwice | 4 | 0 | 3:25 |
Zapowiedź V kolejki (05/06.09.2015)
Zameczek Czernica – Krzyżanowice (sb 16:00), Rachowice – Zryw Radonia (sb 16:00), Rafako Racibórz – Czarni Pyskowice (sb 16:00), Fortuna Gliwice – Łabędy (sb 16:00), Nędza – Zuch Orzepowice (sb 16:00), Naprzód Borucin – Naprzód Rydułtowy (nd 15:00), Dąb Gaszowice – Wilki Wilcza (nd 16:00), Silesia Lubomia – Jedność Jejkowice (nd 16:00).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki III kolejki (29/30.08.2015)
Chałupki – Rudy 4:1 (0:0)
Raszczyce – Rzuchów 8:2 (4:1)
Buków – Krzanowice 2:8 (1:4)
Ocice Racibórz – Gorzyce 0:1 (0:0)
Nowa Wieś – Studzienna 4:1 (1:1)
Pietrowice Wielkie – Cyprzanów 1:1 (1:0)
Kuźnia Raciborska – Owsiszcze 5:1 (3:0)
Brzezie – Tworków 1:3 (1:2)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Rzuchów – Tworków 1:1, jako walkower 0:3 dla drużyny gości.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 3 | 9 | 12:4 |
2. | Nowa Wieś | 3 | 9 | 9:3 |
3. | Tworków | 3 | 7 | 7:2 |
4. | Chałupki | 3 | 7 | 9:5 |
5. | Krzanowice | 3 | 6 | 12:6 |
6. | Gorzyce | 3 | 5 | 5:4 |
7. | Raszczyce | 3 | 4 | 12:8 |
8. | Cyprzanów | 3 | 4 | 5:4 |
9. | Rudy | 3 | 3 | 4:6 |
10. | Studzienna | 3 | 3 | 6:9 |
11. | Brzezie | 3 | 3 | 3:6 |
12. | Rzuchów | 3 | 3 | 5:12 |
13. | Pietrowice Wielkie | 3 | 2 | 3:5 |
14. | Owsiszcze | 3 | 1 | 3:8 |
15. | Buków | 3 | 1 | 5:13 |
16. | Ocice Racibórz | 3 | 0 | 1:6 |
Zapowiedź IV kolejki (05/06.09.2015)
Tworków – Krzanowice (sb 16:00), Owsiszcze – Buków (sb 16:00), Cyprzanów – Kuźnia Raciborska (sb 16:00), Gorzyce – Nowa Wieś (sb 16:00), Studzienna – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Rudy – Ocice Racibórz (nd 15:30), Brzezie – Raszczyce (nd 16:00), Rzuchów – Chałupki (nd 16:00).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki IV kolejki (29/30.08.2015)
Wilchwy – Radlin 1:2 (1:0)
Żory – Chwałowice 3:2 (0:1)
Książenice – Rogoźna 9:0 (6:0)
Czerwionka – Dębieńsko 6:0 (1:0)
Radziejów-Popielów – Mszana 2:3 (0:0)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Jastrzębie-Bzie 3:0 (1:0)
Połomia – Baranowice 5:1 (2:1)
Ochojec – Boguszowice 1:3 (0:3)
Gotartowice – Niewiadom 1:4 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Boguszowice | 4 | 12 | 15:2 |
2. | Mszana | 4 | 10 | 10:7 |
3. | Książenice | 4 | 9 | 18:8 |
4. | MKP Odra Wodzisław Śl. | 4 | 9 | 9:5 |
5. | Czerwionka | 4 | 8 | 9:1 |
6. | Baranowice | 4 | 7 | 13:8 |
7. | Radziejów-Popielów | 4 | 6 | 14:7 |
8. | Połomia | 3 | 6 | 7:6 |
9. | Niewiadom | 4 | 6 | 9:9 |
10. | Radlin | 4 | 6 | 7:7 |
11. | Ochojec | 4 | 6 | 6:7 |
12. | Żory | 4 | 4 | 6:12 |
13. | Jastrzębie-Bzie | 4 | 3 | 3:6 |
14. | Wilchwy | 4 | 2 | 3:6 |
15. | Chwałowice | 4 | 1 | 4:8 |
16. | Dębieńsko | 4 | 1 | 3:12 |
17. | Rogoźna | 2 | 0 | 0:12 |
18. | Gotartowice | 3 | 0 | 2:15 |
Zapowiedź V kolejki (05/06.09.2015)
Radziejów-Popielów – Wilchwy (sb 16:30), Mszana – Rogoźna (sb 16:30), Boguszowice – Książenice (sb 16:30), Radlin – Czerwionka (sb 16:30), Niewiadom – Ochojec (sb 16:30), Baranowice – Gotartowice (sb 16:30), Chwałowice – Połomia (sb 16:30), Jastrzębie-Bzie – Żory (nd 16:30), Dębieńsko – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski (nd 16:30).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (29/30.08.2015)
Dzimierz – Płonia Racibórz 0:2 (0:2)
Krzyżkowice – Kobyla 0:1 (0:1)
Kornowac – Nieboczowy 4:2 (1:2)
Olza – Pstrążna 0:2 (0:0)
Rogów II – Kokoszyce 0:1 (0:0)
Czyżowice II – Turza Śląska II 3:2 (2:0)
Bieńkowice – Wojnowice 4:3 (3:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kobyla | 2 | 6 | 11:1 |
2. | Pstrążna | 2 | 6 | 4:1 |
3. | Bieńkowice | 2 | 6 | 6:4 |
4. | Płonia Racibórz | 2 | 4 | 4:2 |
5. | Czyżowice II | 2 | 4 | 5:4 |
6. | Kornowac | 2 | 3 | 5:4 |
7. | Krzyżkowice | 2 | 3 | 2:2 |
7. | Kokoszyce | 2 | 3 | 2:2 |
9. | Rogów II | 2 | 3 | 1:1 |
10. | Turza Śląska II | 2 | 1 | 4:5 |
11. | Nieboczowy | 2 | 1 | 4:6 |
12. | Wojnowice | 2 | 0 | 3:5 |
13. | Dzimierz | 2 | 0 | 1:4 |
14. | Olza | 2 | 0 | 1:12 |
Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)
Wojnowice – Dzimierz (sb 16:00), Nieboczowy – Olza (sb 16:00), Kokoszyce – Bieńkowice (sb 16:00), Płonia Racibórz – Czyżowice II (sb 16:00), Kobyla – Rogów II (sb 17:00), Pstrążna – Krzyżkowice (nd 14:30), Turza Śląska II – Kornowac (nd 16:00).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (29/30.08.2015)
Babice – Górki Śląskie 7:2 (4:2)
Pawłów – Rudnik 2:5 (1:1)
Markowice – Gamów 4:3 (2:3)
Ruda Kozielska – Lyski 0:4 (0:3)
Grzegorzowice – Jankowice 2:2 (1:1)
Zawada Książęca – Adamowice 6:2 (3:1)
Gaszowice II – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zawada Książęca | 2 | 6 | 11:3 |
2. | Lyski | 2 | 6 | 7:0 |
3. | Rudnik | 2 | 6 | 11:6 |
4. | Markowice | 2 | 6 | 7:4 |
5. | Babice | 2 | 3 | 11:8 |
6. | Górki Śląskie | 2 | 3 | 9:7 |
7. | Gaszowice II | 1 | 3 | 2:1 |
8. | Jankowice | 2 | 1 | 2:5 |
9. | Grzegorzowice | 2 | 1 | 2:9 |
10. | Pawłów | 2 | 0 | 3:7 |
11. | Adamowice | 1 | 0 | 2:6 |
12. | Gamów | 2 | 0 | 4:9 |
13. | Ruda Kozielska | 2 | 0 | 1:7 |
Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)
Lyski – Grzegorzowice (sb 16:00), Górki Śląskie – Pawłów (sb 16:00), Jankowice – Babice (nd 15:00), Adamowice – Markowice (nd 15:00), Gamów – Ruda Kozielska (nd 15:30), Gaszowice II – Zawada Książęca (nd 16:00), Rudnik – pauza.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki III kolejki (29/30.08.2015)
Rowień – Jastrzębie II 7:0 (3:0)
Krostoszowice – Gołkowice II 0:1 (0:1)
Jankowice – Grabownia-Golejów 1:3 (1:3)
Szczejkowice – Polaris Żory 3:1 (1:1)
Ruptawa II – Czuchów 2:5 (0:3)
Palowice – Godów 2:3 (1:0)
Kamień – Zwonowice 10:0 (6:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Szczejkowice | 3 | 9 | 17:2 |
2. | Kamień | 3 | 9 | 16:3 |
3. | Rowień | 3 | 7 | 14:5 |
4. | Jastrzębie II | 3 | 6 | 12:10 |
5. | Grabownia-Golejów | 3 | 6 | 6:4 |
6. | Jankowice | 3 | 6 | 7:6 |
7. | Czuchów | 3 | 4 | 11:10 |
8. | Godów | 3 | 4 | 3:3 |
9. | Palowice | 3 | 3 | 6:8 |
10. | Gołkowice II | 3 | 3 | 1:10 |
11. | Polaris Żory | 3 | 1 | 5:9 |
12. | Ruptawa II | 3 | 1 | 3:7 |
13. | Zwonowice | 3 | 1 | 2:14 |
14. | Krostoszowice | 3 | 0 | 1:13 |
Zapowiedź IV kolejki (05/06.09.2015)
Grabownia-Golejów – Palowice (sb 16:30), Rowień – Szczejkowice (sb 16:30), Czuchów – Jankowice (sb 16:30), Jastrzębie II – Kamień (nd 11:00), Gołkowice II – Godów (nd 16:30), Krostoszowice – Polaris Żory (nd 16:30), Zwonowice – Ruptawa II (nd 16:30).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (29/30.08.2015)
Tworków II – Pietraszyn 5:2 (5:2)
Siedliska – Bełsznica 4:4 (2:2)
Borucin II – Bolesław 6:2 (3:1)
Zawada II – Zabełków 2:1 (0:0)
Czernica II – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin II | 1 | 3 | 6:2 |
2. | Tworków II | 1 | 3 | 5:2 |
3. | Zawada II | 1 | 3 | 2:1 |
4. | Bełsznica | 1 | 1 | 4:4 |
4. | Siedliska | 1 | 1 | 4:4 |
6. | Czernica II | 0 | 0 | 0:0 |
7. | Zabełków | 1 | 0 | 1:2 |
8. | Pietraszyn | 1 | 0 | 2:5 |
9. | Bolesław | 1 | 0 | 2:6 |
Zapowiedź II kolejki (05/06.09.2015)
Zabełków – Siedliska (sb 16:00), Czernica II – Zawada II (nd 11:00), Bolesław – Tworków II (nd 16:00), Bełsznica – Borucin II (nd 16:00), Pietraszyn – pauza.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (29/30.08.2015)
Forteca Świerklany II – Skrbeńsko 1:0 (1:0)
Świerklany – Szczerbice 3:2 (1:1)
Bełk II – Kleszczów 3:0 (3:0)
Leszczyny – Stanowice 2:7 (0:3)
Dębieńsko II – Chwałęcice 1:2 (0:0)
Szeroka – APN Odra Wodzisław Śląski (mecz przełożony na 11.11.2015, śr 13:30)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Forteca Świerklany II | 2 | 6 | 10:0 |
2. | Bełk II | 2 | 6 | 6:1 |
3. | Stanowice | 2 | 3 | 8:5 |
4. | Szeroka | 1 | 3 | 3:0 |
5. | Chwałęcice | 2 | 3 | 2:2 |
6. | Skrbeńsko | 2 | 3 | 1:1 |
7. | Kleszczów | 2 | 3 | 4:5 |
8. | Świerklany | 2 | 3 | 3:5 |
9. | APN Odra Wodzisław Śl. | 0 | 0 | 0:0 |
10. | Dębieńsko II | 2 | 0 | 3:6 |
11. | Leszczyny | 1 | 0 | 2:7 |
12. | Szczerbice | 2 | 0 | 2:12 |
Zapowiedź III kolejki (06.09.2015)
Szczerbice – Skrbeńsko (nd 11:00), Forteca Świerklany II – Dębieńsko II (nd 13:30), Chwałęcice – Bełk II (nd 16:30), Kleszczów – Leszczyny (nd 16:30), Stanowice – Szeroka (nd 16:30), APN Odra Wodzisław Śląski – Świerklany (nd 16:30).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Puchar Polski (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź ćwierćfinałów (02.09.2015)
Borucin – Czyżowice (śr 17:00), Krzanowice – Rogów (śr 17:00), Lubomia – Gaszowice (śr 17:00), Rafako Racibórz – Unia Racibórz (śr 17:00).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Puchar Polski (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź II rundy (02.09.2015)
ROW Rybnik II – Jastrzębie (śr 16:30), Mszana – Forteca Świerklany (śr 16:30), Orzepowice – Bełk (śr 16:30), Czuchów – Jejkowice (śr 16:30), Żory – Ruptawa (mecz przełożony na 09.09.2015, śr 17:00), Gołkowice – wolny los.
Odra gra z KS Świerklany w sobotę
Borucin dostanie walkower za fortune gliwice bo przez pare minut grali bez dwoch mlodziezowcow.
http://www.lksraszczyce.com/#!Bramki-z-meczu-LKS-Raszczyce-Strzelec-Rzuch%C3%B3w-82/ccrb/55e42f8b0cf29a3653bca23d
http://www.lksraszczyce.com/#!Bramki-z-meczu-LKS-Raszczyce-Strzelec-Rzuch%C3%B3w-82/ccrb/55e42f8b0cf29a3653bca23d
http://www.lksraszczyce.com/#!Bramki-z-meczu-LKS-Raszczyce-Strzelec-Rzuch%C3%B3w-82/ccrb/55e42f8b0cf29a3653bca23d
Boisko oddacie ,nie martw się mosirowcu.
A gdzie boisko ma ten niejaki APN i co wspolnego ma z Odrą
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia danych osobowych
MKP Centrum to twór oligarchii wodzisławskiej,dla nich niestety bez kibiców.
Odra jest jedna ten APN to są Bogdanowice
No i mamy dwie Odry Wodzisław!!!!!!!! ale jaja
Kobyla byle szybko odskoczyc na piłka punktów i będzie luźnej ^^ oby nie było ani jednej porażki ;) powodzenia.