Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 04/07.09.2015
ROW Rybnik z nadzieją na przełamanie wyjeżdża do Puszczy Niepołomice. Bełk tym razem podejmuje Jastrzębie, które pewnie wysoko zawiesi poprzeczkę. Jedność Przyszowice to kolejny trudny rywal z jakim Unia Turza Śląska stoczy bój o komplet punktów. Ciekawie zapowiada się mecz Dębu Gaszowice z Wilkami Wilcza, gdzie stawką jest fotel lidera. W niższych klasach rozgrywkowych emocji także nie powinno zabraknąć, dlatego warto sprawdzić terminarz 171 spotkań z 40 grup piłkarskich.
II liga
Zapowiedź VII kolejki (05/06.09.2015)
Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy (sb 15:00)
Stal Stalowa Wola – Tychy (sb 16:00)
Okocimski Brzesko – Nadwiślan Góra (sb 17:00)
Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów (sb 17:00)
Gryf Wejherowo – Stal Mielec (sb 17:00)
Kotwica Kołobrzeg – Radomiak Radom (sb 18:00)
Znicz Pruszków – Polonia Bytom (sb 19:00)
Puszcza Niepołomice – ROW Rybnik (nd 16:00)
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg (nd 17:00)
III liga – grupa śląsko-opolska
Zapowiedź V kolejki (05/06.09.2015)
Górnik Zabrze II – Ruch Chorzów II (sb 11:00)
Piast Gliwice II – Grunwald Ruda Śląska (sb 11:00)
Skra Częstochowa – Szombierki Bytom (sb 15:00)
Bełk – Jastrzębie (sb 16:00)
Piotrówka – Pniówek Pawłowice (sb 16:00)
Odra Opole – Ruch Zdzieszowice (sb 20:30)
Czaniec – Stal Bielsko-Biała (nd 16:00)
Rekord Bielsko-Biała – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1 (1:0) mecz rozegrany 03.09.2015 r.
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź V kolejki (05/06.09.2015)
Granica Ruptawa – Gwarek Ornontowice (sb 16:00)
Spójnia Landek – Unia Racibórz (sb 16:00)
Jedność Przyszowice – Unia Turza Śląska (sb 16:00)
Szczakowianka Jaworzno – Forteca Świerklany (sb 16:00)
Iskra Pszczyna – Tychy II (sb 16:00)
Bojszowy – Drzewiarz Jasienica (sb 16:00)
Radziechowy-Wieprz – Polonia Łaziska Górne (sb 16:00)
ROW Rybnik II – Krupiński Suszec (nd 16:00)
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź V kolejki (05/06.09.2015)
Urania Ruda Śląska – Polonia Łaziska (sb 11:00)
Gwiazda Skrzyszów – Tempo Paniówki (sb 16:00)
Naprzód Syrynia – Gołkowice (sb 16:00)
Przyszłość Rogów – Orzeł Mokre (sb 16:00)
Polonia Marklowice – Wawel Wirek (sb 16:00)
Jastrząb Bielszowice – Górnik Pszów (sb 16:00)
Gwarek Zabrze – Naprzód Czyżowice (nd 15:00)
Naprzód Zawada – Rymer Rybnik (nd 16:00)
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź V kolejki (05/06.09.2015)
Zameczek Czernica – Krzyżanowice (sb 16:00)
Rachowice – Zryw Radonia (sb 16:00)
Rafako Racibórz – Czarni Pyskowice (sb 16:00)
Fortuna Gliwice – Łabędy (sb 16:00)
Nędza – Zuch Orzepowice (sb 16:00)
Naprzód Borucin – Naprzód Rydułtowy (nd 15:00)
Dąb Gaszowice – Wilki Wilcza (nd 16:00)
Silesia Lubomia – Jedność Jejkowice (nd 16:00)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IV kolejki (05/06.09.2015)
Tworków – Krzanowice (sb 16:00)
Owsiszcze – Buków (sb 16:00)
Cyprzanów – Kuźnia Raciborska (sb 16:00)
Gorzyce – Nowa Wieś (sb 16:00)
Studzienna – Pietrowice Wielkie (nd 11:00)
Rudy – Ocice Racibórz (nd 15:30)
Brzezie – Raszczyce (nd 16:00)
Rzuchów – Chałupki (nd 16:00)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (05/06.09.2015)
Radziejów-Popielów – Wilchwy (sb 16:30)
Mszana – Rogoźna (sb 16:30)
Boguszowice – Książenice (sb 16:30)
Radlin – Czerwionka (sb 16:30)
Niewiadom – Ochojec (sb 16:30)
Baranowice – Gotartowice (sb 16:30)
Chwałowice – Połomia (sb 16:30)
Jastrzębie-Bzie – Żory (nd 16:30)
Dębieńsko – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski (nd 16:30)
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)
Wojnowice – Dzimierz (sb 16:00)
Nieboczowy – Olza (sb 16:00)
Kokoszyce – Bieńkowice (sb 16:00)
Płonia Racibórz – Czyżowice II (sb 16:00)
Kobyla – Rogów II (sb 17:00)
Pstrążna – Krzyżkowice (nd 14:30)
Turza Śląska II – Kornowac (nd 16:00)
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)
Lyski – Grzegorzowice (sb 16:00)
Górki Śląskie – Pawłów (sb 16:00)
Jankowice – Babice (nd 15:00)
Adamowice – Markowice (nd 15:00)
Gamów – Ruda Kozielska (nd 15:30)
Gaszowice II – Zawada Książęca (nd 16:00)
Rudnik – pauza
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (05/06.09.2015)
Czuchów – Jankowice (sb 16:30)
Grabownia-Golejów – Palowice (sb 16:30)
Jastrzębie II – Kamień (nd 11:00)
Gołkowice II – Godów (nd 16:30)
Rowień – Szczejkowice (nd 16:30)
Zwonowice – Ruptawa II (nd 16:30)
Krostoszowice – Polaris Żory (nd 16:30)
C klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (05/06.09.2015)
Zabełków – Siedliska (sb 16:00)
Czernica II – Zawada II (nd 11:00)
Bolesław – Tworków II (nd 16:00)
Bełsznica – Borucin II (nd 16:00)
Pietraszyn – pauza
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)
APN Odra Sp. z o.o. – Świerklany (sb 16:30)
Szczerbice – Skrbeńsko (nd 11:00)
Forteca Świerklany II – Dębieńsko II (nd 13:30)
Stanowice – Szeroka (nd 16:30)
Chwałęcice – Bełk II (nd 16:30)
Kleszczów – Leszczyny (nd 16:30)
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (06.09.2015)
Olza – Chałupki (nd 11:00)
Gorzyce – Rogów (nd 11:00)
Turza Śląska – Syrynia (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (05/06.09.2015)
Zawada – Ruda Kozielska (sb 13:00)
Zawada Książęca – Nowa Wieś (nd 11:00)
Rafako Racibórz – Rudy (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (06.09.2015)
Krzanowice – Bieńkowice (nd 11:00)
Ocice Racibórz – Gamów (nd 11:00)
Pietrowice Wielkie – Owsiszcze (nd 13:30)
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź III kolejki (06.09.2015)
Jejkowice – Ochojec (nd 10:00)
Orzepowice – Radlin (nd 10:00)
Rymer Rybnik – Czerwionka (nd 10:00)
Marklowice – pauza
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)
Kamień – Boguszowice (sb 10:00)
Ruptawa – Rowień (nd 10:00)
Połomia – Baranowice (nd 10:00)
Jankowice – Radziejów-Popielów (nd 10:00)
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)
Radlin – Wilchwy (sb 10:00)
Ikar Racibórz – Lubomia (nd 10:00)
Forteca Świerklany – Żory (nd 10:00)
ROW Rybnik – Rydułtowy (nd 10:00)
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (06.09.2015)
Kornowac – Krzyżkowice (nd 11:00)
Rzuchów – Syrynia (nd 11:00)
Czyżowice – Pszów (nd 11:00)
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (06.09.2015)
Raszczyce – Górki Śląskie (nd 11:00)
Kuźnia Raciborska – Nędza (nd 11:00)
Gaszowice – Adamowice (nd 11:00)
Juniorzy młodsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (05/06.09.2015)
Pietrowice Wielkie – Borucin (sb 11:00)
Brzezie – Studzienna (nd 11:00)
Kobyla – Rafako Racibórz (nd 11:00)
Juniorzy młodsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź III kolejki (06.09.2015)
Bełk – Krostoszowice (nd 11:00)
Mszana – Polaris Żory (nd 11:00)
Jastrzębie-Bzie – pauza
Trampkarze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Tworków – Świerklany (sb 10:00)
Lubomia – Żory (sb 10:00)
Czerwionka – Rydułtowy (sb 10:00)
Forteca Świerklany – Szczerbice (sb 10:30)
Trampkarze – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Rudy – Nędza (sb 10:00)
Czernica – Lyski (sb 10:00)
Kuźnia Raciborska – Pstrążna (sb 10:00)
Grzegorzowice – pauza
Trampkarze – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Pszów – Kokoszyce (sb 10:00)
Zawada – Turza Śląska (sb 10:00)
Gorzyce – Czyżowice (sb 10:00)
Trampkarze – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Krzanowice – Pawłów (sb 10:00)
Zabełków – Unia Racibórz (sb 10:00)
Cyprzanów – Krzyżanowice (sb 10:00)
Trampkarze – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Rój – Rymer Rybnik (sb 10:00)
Marklowice – Ruptawa (sb 10:00)
Baranowice – Moszczenica (sb 10:00)
Gołkowice – pauza
Trampkarze – grupa B (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Niewiadom – Dębieńsko (sb 10:00)
Gotartowice – Jankowice (sb 10:00)
Szczejkowice – Ochojec (sb 10:00)
Grabownia-Golejów – Stanowice (sb 10:00)
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)
Jejkowice – Szeroka (sb 10:00)
Książenice – Ikar Racibórz (sb 10:00)
Wilchwy – Leszczyny (sb 10:00)
Radziejów-Popielów – Czuchów (sb 10:00)
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź III kolejki (05/07.09.2015)
Unia Racibórz – Świerklany (sb 11:30)
Forteca Świerklany – Gorzyce (nd 9:00)
Żory – Rydułtowy (pn 18:00)
Jedłownik – pauza
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)
Gaszowice – Czernica (pt 17:00)
Nędza – Gracz Lyski (pt 17:00)
Górki Śląskie – Markowice (pt 17:00)
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)
Lubomia – Tworków (pt 17:00)
Rogów I – Nieboczowy (pt 17:00)
Zawada – pauza
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)
Krzyżkowice – Kokoszyce (pt 17:00)
Turza Śląska – Czyżowice (pt 17:00)
Rogów II – pauza
Młodziki – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)
Rudnik – Studzienna (pt 17:00)
Borucin – Pietrowice Wielkie (pt 17:00)
Unia Racibórz – pauza
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź I kolejki (05/06.09.2015)
Chwałowice – Rój (sb 11:30)
Rymer Rybnik I – Bełk (sb 11:30)
Gołkowice – Radlin (nd 11:00)
Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź I kolejki (05/06.09.2015)
RKP Rybnik – Orzepowice (sb 9:00)
Świerklany – Czerwionka (nd 9:00)
Boguszowice – Rymer Rybnik II (mecz przełożony na inny termin)
Młodziki – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź I kolejki (05.09.2015)
Mszana – Jastrzębie-Bzie (sb 11:30)
Jankowice – Skrzyszów (sb 11:30)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Forteca Świerklany (sb 13:00)
Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź I kolejki (05/06.09.2015)
Unia Racibórz – Jastrzębie (sb 9:30)
RKP Rybnik – Żory (nd 14:30)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – pauza
Młodziki młodsze – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź I kolejki (05.09.2015)
Żory – Marklowice (sb 11:30)
Rydułtowy – Jedłownik (sb 11:30)
Moszczenica – Wilchwy (sb 14:00)
Młodziki młodsze – grupa B (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź I kolejki (05.09.2015)
Bełk – Ochojec (sb 10:00)
Szczerbice – Książenice (sb 11:30)
Szeroka – Jejkowice (sb 11:30)
Rafako 5:2 Pyskowice.Trener lubomii pewnie juz zaniepokojony ;)
Nie ma bardziej skłóconego środowiska piłkarskiego niż w Wodzisławiu, dlatego jesteście ewenementem na skalę światową i trzeba pisać MKP lub APN, bo dla Was Wodzisław jest najmniej ważny!
Śmieszni jesteście pisząc "APN Odra Sp. z o.o" czy "MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski" a inne nazwy drużyn pomijacie pisząc same nazwy miejscowości.
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Będziecie może na meczu Gorzyc lub Tworkowa?