Duże zmiany! Znamy podział czwartej ligi i okręgówek!
W siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej dokonano podziału drużyn do poszczególnych grup czwartej ligi i klasy okręgowej.
Podział grup IV ligi i okręgówek na sezon 2014/15
IV liga (Grupa 1): KS Górnik Piaski, BKS Sarmacja Będzin, LKS Przyszłość Ciochowice, KS Concordia Knurów, KS Slavia Ruda Śląska, TS Gwarek Tarnowskie Góry, MLKS Pilica Koniecpol, KS Raków Częstochowa II, LKS Kamienica Polska, RKS Grodziec, LKS Zieloni Żarki, MLKS Woźniki, KS Ruch Radzionków, LKS Polonia Poraj, KS Unia Ząbkowice, RKS Fortuna Gliwice.
IV liga (Grupa 2): MKS Iskra Pszczyna, GTS Bojszowy, LKS Jedność 32 Przyszowice, GKS Gwarek Ornontowice, GKS Krupiński Suszec, TS Czarni-Góral Żywiec, GKS Gieksa Katowice SA II, TS Górnik Pszów, LKS Drzewiarz Jasienica, LGKS Podlesianka Katowice, LKS Forteca Świerklany, LKS Unia Turza Śląska, LKS Bełk, GKS Radziechowy-Wieprz, KS Unia Racibórz, JSP Szczakowianka.
Klasa okręgowa (Grupa 1): AKS Mikołów, LKS Znicz Jankowice, LKS Łąka, KS Żory, UKS MK Górnik Katowice, BKS Sparta Katowice, KS Rozwój Katowice II, AKS Niwka Sosnowiec, LKS Unia Kosztowy, LKS Pogoń Imielin, Tyski Sport SA II, MKS Lędziny, KS Piast Bieruń, KS Unia Bieruń Stary, LKS Ogrodnik Cielmice, KS Górnik 09 Mysłowice.
Klasa okręgowa (Grupa 2): KS 27 Gołkowice, LKS Buk Rudy, KS 94 Rachowice, LKS Wilki Wilcza, ŁTS Łabędy, MKSR Czarni Pyskowice, LKS Tempo Paniówki, MKS Zabrze-Kończyce, KS Zamkowiec Toszek, TKKF Zuch Orzepowice, KS Energetyk ROW Rybnik II, AKS Wyzwolenie Chorzów, MKS Sokół Orzesze, LKS Orzeł Mokre, GKS Wawel Wirek, GKS Urania Ruda Śląska.
Klasa okręgowa (Grupa 3): LKS Krzyżanowice, LKS Przyszłość Rogów, LKS Tworków, LKS Silesia Lubomia, LKS Naprzód 32 Syrynia, LKS Naprzód Czyżowice, LKS Gwiazda Skrzyszów, LKS 1908 Nędza, LKS Naprzód 46 Zawada, KS Rafako Racibórz, GKS Dąb Gaszowice, LKS Jedność Jejkowice, KS Rymer Rybnik, KS Polonia Marklowice, LKS Granica Ruptawa, KS Płomień Połomia.
Klasa okręgowa (Grupa 4): KP Warta Zawiercie, LKS Przemsza Siewierz, UKS Pionier Ujejsce, LKS Tęcza Błędów, KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza, MKS Sławków, GKS Strażak Mierzęcice, MKS Siemianowiczanka, KS Orzeł Biały Piekary Śląskie, KS Cyklon Rogoźnik, HKS Odra Miasteczko Śląskie, LKS Orzeł Nakło Śląskie, LKS Sokół Orzech, KS Silesia Miechowice, KS Polonia Bytom SA II, ŁKS Łagiewniki.
rudy paniowki 10 sierpnia
golkowice27 100% racji
Rzeczywiscie troche to dziwne z Gołkowicami fajny bliski wyjazd był z Ruptawy do was teraz trzeba bedzie jechac do Gaszowic kawał drogi ;/ a Gaszowice nic specjalnego z Wami sa wieksze emocje:P:P zreszta skrzyszow rogów ruptawa wszystko sasiedzi za miedzy jakies dziwne przetasowania w tych katowicach. moze jeszcze zmienia decyzje:)
A gdyby Gołkowice awansowały do IV ligi,to grałyby w I grupie IV ligi?
Klub,który lezy praktycznie w Czechach ma jeździć w okolice Zabrza?To jest jakaś paranoja!!!.Przecież jest z 5 klubów w innych grupach,które zamiast Gołkowic powinny się tam znaleźć.Na miejscu Gołkowic wycofałbym się z polskich struktur i wszedł w czeski podokręg Karvina.
http://www.slzpn.katowice.pl/images/slaski/aktualnosci/podzial_Klasa_Okregowa_1415.pdf no tak racja Gołkowice w 2 grupie,a Gaszowice w 3
Co znowu są Gołkowice w 2 grupie ale kombinują w tych katowicach patrz strona szpn
Kiedy będą terminarze klas okręgowych?
a z drugiej strony caly rok nie trzeba bedzie ogladac zadnego szalociorza za raciborza. bedzie spokoj
a rudy derby sobie zrobia chyba z chorzowem. banda idiotow
jakie konsyltacje, byly jakies??
Przecież chyab były konsultacje na spotkaniu z prezesami?
Standardowe postepowanie... jesli Gołkowice maja grac w 3 grupie to kogo wyrzucic do drugiej?... no dobra wypier..... Gaszowce ! ! ! Nie ma co komentować ! ! !
jak unia przegra z Wieprzem to bedzie kupa smiechu
Wyciulali Gaszowice na maxsa jak zawsze pewnie z góry już wszystko ustalone
Redaktorze ewidentny błąd Gaszowice są w II grupie a Gołkowice w III grupie, Panie Arturze pana nikt nie zastąpi...
nowiny piszą zawsze dobrze
Na ŚZPN Katowice pisze że Gołkowice są w 3 grupie a Gaszowice w 2 grupie. To jak to w końcu jest?!
jaki plecy tako grupa i nie ma golkowic z tym ugorym dzieki
Odra Wodzisław opolski zagra w IV lidze opolskiej, tak jak tego chcieli nieomylni władcy tego klubu
Pomylka Golkowice grupa 3 slzpn
Pewnie Odra została w III lidze
pewnie w opolskiej
gdzie jest odra wodzisław w IV lidze
Panie redaktorze wie pan moze kiedy bedzie wiadomo co z ta B klasa ile grup bedzie ???
Super, Wieprz przyjedzie do Raciborza
Rudy bomba z każdym
Jakaś kpina... Dlaczego przerzucili Gołkowice do 2 grupy.. żadnych derbów, same dalekie wyjazdy..
Raczej do 2 grupy golkowice
i do 1 grupy golkowice dali. heh