Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 15, 16 i 17 sierpnia
Już w piątek zaczyna się długi piłkarski weekend. Na przestrzeni najbliższych trzech dni rozegranych zostanie sporo ciekawych spotkań. Jedynie sympatycy Odry Wodzisław Śląski nie zobaczą swojej drużyny, która nadal „wisi w próżni”. Zapraszamy do lektury terminarza 92 spotkań z 11 grup rozgrywkowych.
II liga
Zapowiedź III kolejki (16/17.08.2014)
Górnik Wałbrzych – Raków Częstochowa (sb 17:00)
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice (sb 17:00)
Kluczbork – Błękitni Stargard Szczeciński (sb 17:00)
Zagłębie Sosnowiec – Okocimski Brzesko (sb 18:00)
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice (sb 18:00)
Kotwica Kołobrzeg – Legionovia Legionowo (sb 18:00)
Wisła Puławy – Limanovia Limanowa (sb 18:00)
Energetyk ROW Rybnik – Nadwiślan Góra (sb 19:00)
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko- śląska
Zapowiedź V kolejki (15/17.08.2014)
Polonia Łaziska Górne – Stal Bielsko-Biała (pt 17:00)
Rekord Bielsko-Biała – Odra Opole (sb 14:00)
Jastrzębie-Zdrój – Małapanew Ozimek (sb 17:00)
Ruch Zdzieszowice – Pniówek Pawłowice (sb 17:00)
Szombierki Bytom – Ruch Chorzów II (sb 17:00)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Skra Częstochowa (sb 17:00)
Górnik Wesoła – Skalnik Gracze (sb 17:00)
Swornica Czarnowąsy – Górnik Zabrze II (sb 17:00)
Czaniec – Grunwald Ruda Śląska (sb 17:00)
Piast Gliwice II – Polonia Bytom (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź II kolejki (16/17.08.2014)
Górnik Pszów – Podlesianka Katowice (sb 11:00)
Unia Racibórz – Unia Turza Śląska (sb 17:00)
Jedność Przyszowice – Krupiński Suszec (sb 17:00)
Iskra Pszczyna – Bojszowy (sb 17:00)
Gwarek Ornontowice – Gieksa Katowice II (sb 17:00)
Szczakowianka Jaworzno – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00)
Forteca Świerklany – Czarni-Góral Żywiec (nd 17:00)
Drzewiarz Jasienica – Bełk (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź II kolejki (16.08.2014)
Urania Ruda Śląska – Wilki Wilcza (sb 11:00)
Nędza – Buk Rudy (sb 17:00)
Zuch Orzepowice – Wyzwolenie Chorzów (sb 17:00)
Tempo Paniówki – Energetyk ROW Rybnik II (sb 17:00)
Łabędy – Wawel Wirek (sb 17:00)
Sokół Orzesze – Orzeł Mokre (sb 17:00)
Czarni Pyskowice – Rachowice (sb 17:00)
Zabrze-Kończyce – Zamkowiec Toszek (sb 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź II kolejki (16/17.08.2014)
Naprzód Syrynia – Tworków (sb 17:00)
Krzyżanowice – Naprzód Zawada (sb 17:00)
Przyszłość Rogów – Płomień Połomia (sb 17:00)
Naprzód Czyżowice – Jedność Jejkowice (sb 17:00)
Gwiazda Skrzyszów – Granica Ruptawa (sb 17:00)
Rymer Rybnik – Polonia Marklowice (sb 17:00)
Gołkowice – Rafako Racibórz (sb 17:00)
Silesia Lubomia – Dąb Gaszowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź II kolejki (15/17.08.2014)
Pietrowice Wielkie – Gorzyce (pt 17:00)
Pawłów – Owsiszcze (sb 17:00)
Krzanowice – Nowa Wieś (sb 17:00)
Kuźnia Raciborska – Czernica (sb 17:00)
Buków – Cyprzanów (sb 17:00)
Studzienna – Ocice Racibórz (sb 17:00)
Borucin – Raszczyce (nd 15:00)
Kornowac – Gamów (nd 16:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź II kolejki (15.08.2014)
Radlin – Łaziska (pt 11:00)
Chwałowice – Ochojec (pt 17:00)
Niewiadom – Dębieńsko (pt 17:00)
Mszana – Książenice (pt 17:00)
Gotartowice – Rój (pt 17:00)
Boguszowice – Baranowice (pt 17:00)
Rydułtowy – Grabownia-Golejów (pt 17:00)
Wilchwy – Radziejów-Popielów (pt 17:00)
Zapowiedź III kolejki (17.08.2014)
Łaziska – Chwałowice (nd 17:00)
Baranowice – Radlin (nd 17:00)
Rój – Boguszowice (nd 17:00)
Radziejów-Popielów – Gotartowice (nd 17:00)
Książenice – Wilchwy (nd 17:00)
Grabownia-Golejów – Mszana (nd 17:00)
Dębieńsko – Rydułtowy (nd 17:00)
Ochojec – Niewiadom (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź I kolejki (15/17.08.2014)
Chałupki – Kokoszyce (pt 17:00)
Płonia Racibórz – Krzyżkowice (sb 17:00)
Nieboczowy – Bieńkowice (nd 16:00)
Tworków II – Wojnowice (nd 16:00)
Olza – Rzuchów (nd 17:00)
Rogów II – Zabełków (nd 17:00)
Czyżowice II – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź I kolejki (16/17.08.2014)
Górki Śląskie – Babice (sb 17:00)
Rudnik – Lyski (sb 17:00)
Adamowice – Brzezie (nd 15:00)
Grzegorzowice – Ruda Kozielska (nd 16:00)
Pstrążna – Kobyla (nd 17:00)
Zawada Książęca – Markowice (nd 17:00)
Gaszowice II – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź II kolejki (16/17.08.2014)
Rowień – Kamień (sb 17:00)
Szczejkowice – Szeroka (sb 17:00)
Zwonowice – Jankowice (nd 17:00)
Godów – Palowice (nd 17:00)
Jastrzębie-Bzie – Rogoźna (nd 17:00)
Polaris Żory – Czerwionka (nd 17:00)
Czuchów – Krostoszowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź II kolejki (17.08.2014)
Gołkowice II – Jastrzębie-Zdrój II (nd 17:00)
Bełk II – Dębieńsko II (nd 17:00)
Ruptawa II – Świerklany II (nd 17:00)
Kleszczów – Skrzyszów II (nd 17:00)
Szczerbice – Leszczyny (nd 17:00)
Stanowice – Chwałęcice (nd 17:00)
Skrbeńsko – pauza
Bronicie się jak możecie ,ale to nie zmieni zdania o tym typie . Napisał parę razy kilka wyników ,za które mu się płaci ,ktoś tam go pochwalił i już sodówa bije do głowy.A to usuwanie postów nie najlepiej świadczy nie tylko o ( ak) ale także o portalu "Nowin"
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Dokładnie-to tak jakby pisać,że w Raciborzu są Brzezie,Ocice,Markowice,Płonia i Studzienna.
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia danych osobowych
pietrowice 2:0 gorzyce
Pan Artur jak zawsze ma rację, brawo.
Naprzód Zawada, Wicher Wilchwy i Kokoszyce to kluby, które swoje siedziby i boiska mają w dzielnicach Wodziaławia i wątpię, czy działacze (cztaj: społecznicy) byliby zadowolini z "odbierania" im ich suwerenności!
do (ak) człowieku obudź się bo już po 8-mej w Wodzisławiu są jeszcze cztery drużyny seniorów na Wilchwach A klasa w Zawadzie okręgówka i C klasa no i w Kokoszycach B klasa.
WSP Wodzisław wycofał drużynę z rozgrywek rybnickiej C klasy, co oznacza, że na chwilę obecną w Wodzisławiu Śląskim nie ma ani jednej drużyny seniorów!
Czyli WSP Wodzisław ostatecznie nie zagra?