TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Koniec wakacji dla młodych adeptów futbolu oznacza nie tylko powrót do szkolnych obowiązków, ale również początek nowego sezonu piłkarskiego. Rozgrywki w Podokręgu Racibórz powoli się rozkręcają, natomiast w Podokręgu Rybnik ruszają za kilka dni. Zapraszamy do lektury!
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (30.08.2014)
Rudy – Nędza 3:3 (1:1)
Zawada Książęca – Kuźnia Raciborska 0:9 (0:5)
Adamowice – Górki Śląskie 10:0 (8:0)
Raszczyce – pauza
Wyniki I kolejki (26.08.2014)
Nędza – Raszczyce 6:1 (2:1)
Kuźnia Raciborska – Rudy 9:1 (7:0)
Górki Śląskie – Zawada Książęca (mecz został przełożony na 02.09.2014 r.)
Adamowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 2 | 6 | 18:1 |
2. | Nędza | 2 | 4 | 9:4 |
3. | Adamowice | 1 | 3 | 10:0 |
4. | Rudy | 2 | 1 | 4:12 |
5. | Raszczyce | 1 | 0 | 1:6 |
6. | Zawada Książęca | 1 | 0 | 0:9 |
7. | Górki Śląskie | 1 | 0 | 0:10 |
Zapowiedź III kolejki (06.09.2014)
Kuźnia Raciborska – Adamowice (sb 10:00), Nędza – Zawada Książęca (sb 10:00), Raszczyce – Rudy (sb 10:00), Górki Śląskie – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (30.08.2014)
Pstrążna – Turza Śląska 1:5 (0:2)
Czyżowice – Gorzyce 10:1 (5:0)
Pszów – Kokoszyce 13:2 (5:2)
Gaszowice – pauza
Wyniki I kolejki (26.08.2014)
Turza Śląska – Gaszowice 5:2 (3:1)
Kokoszyce – Pstrążna (mecz został przełożony na 01.09.2014 r.)
Gorzyce – Pszów (mecz został przełożony na 11.09.2014 r.)
Czyżowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Turza Śląska | 2 | 6 | 10:3 |
2. | Pszów | 1 | 3 | 13:2 |
3. | Czyżowice | 1 | 3 | 10:1 |
4. | Gaszowice | 1 | 0 | 2:5 |
5. | Pstrążna | 1 | 0 | 1:5 |
6. | Gorzyce | 1 | 0 | 1:10 |
7. | Kokoszyce | 1 | 0 | 2:13 |
Zapowiedź III kolejki (06.09.2014)
Turza Śląska – Pszów (sb 10:00), Kokoszyce – Czyżowice (sb 10:00), Gaszowice – Pstrążna (sb 10:00), Gorzyce – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (30.08.2014)
Tworków – Studzienna 2:0 (0:0)
Syrynia – Zawada 6:1 (3:1)
Pietrowice Wielkie – Krzanowice 11:1 (3:0)
Lubomia – pauza
Wyniki I kolejki (26.08.2014)
Krzanowice – Syrynia 1:1 (1:0)
Studzienna – Pietrowice Wielkie 0:8 (0:3)
Zawada – Lubomia 1:10 (0:6)
Tworków – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 2 | 6 | 19:1 |
2. | Syrynia | 2 | 4 | 7:2 |
3. | Lubomia | 1 | 3 | 10:1 |
4. | Tworków | 1 | 3 | 2:0 |
5. | Krzanowice | 2 | 1 | 2:12 |
6. | Studzienna | 2 | 0 | 0:10 |
7. | Zawada | 2 | 0 | 2:16 |
Zapowiedź III kolejki (06.09.2014)
Krzanowice – Tworków (sb 10:00), Zawada – Pietrowice Wielkie (sb 10:00), Lubomia – Syrynia (sb 10:00), Studzienna – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (29.08.2014)
Gracz Lyski – Zawada 6:0 (4:0)
Pszów – Kokoszyce 1:3 (1:2)
Krzyżkowice – Lubomia 1:2 (0:1)
Gaszowice – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Gracz Lyski | 1 | 3 | 6:0 |
2. | Kokoszyce | 1 | 3 | 3:1 |
3. | Lubomia | 1 | 3 | 2:1 |
4. | Gaszowice | 1 | 0 | 0:0 |
5. | Krzyżkowice | 1 | 0 | 1:2 |
6. | Pszów | 1 | 0 | 1:3 |
7. | Zawada | 1 | 0 | 0:6 |
Zapowiedź II kolejki (02.09.2014)
Lubomia – Zawada (wt 17:00), Kokoszyce – Gaszowice (wt 17:00), Krzyżkowice – Pszów (wt 17:00), Gracz Lyski – pauza.
Zapowiedź III kolejki (05.09.2014)
Pszów – Lubomia (pt 17:00), Gaszowice – Krzyżkowice (pt 17:00), Gracz Lyski – Kokoszyce (pt 17:00), Zawada – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (29.08.2014)
Gorzyce – Rogów 3:0 (2:0)
Zabełków – Krzyżanowice 1:1 (1:0)
Turza Śląska – Unia Racibórz 0:6 (0:3)
Tworków – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Racibórz | 1 | 3 | 6:0 |
2. | Gorzyce | 1 | 3 | 3:0 |
3. | Krzyżanowice | 1 | 1 | 1:1 |
3. | Zabełków | 1 | 1 | 1:1 |
5. | Tworków | 0 | 0 | 0:0 |
6. | Rogów | 1 | 0 | 0:3 |
7. | Turza Śląska | 1 | 0 | 0:6 |
Zapowiedź II kolejki (02.09.2014)
Tworków – Krzyżanowice (wt 17:00), Rogów – Zabełków (wt 17:00), Unia Racibórz – Gorzyce (wt 17:00), Turza Śląska – pauza.
Zapowiedź III kolejki (05.09.2014)
Turza Śląska – Tworków (pt 17:00), Zabełków – Unia Racibórz (pt 17:00), Krzyżanowice – Rogów (pt 17:00), Gorzyce – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (29.08.2014)
Borucin – Pietrowice Wielkie 1:0 (1:0)
Kuźnia Raciborska – Markowice 6:1 (2:0)
Rudnik – Nędza (mecz został przełożony na 23.09.2014 r.)
Pawłów – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 1 | 3 | 6:1 |
2. | Borucin | 1 | 3 | 1:0 |
3. | Pawłów | 0 | 0 | 0:0 |
3. | Nędza | 0 | 0 | 0:0 |
3. | Rudnik | 0 | 0 | 0:0 |
6. | Pietrowice Wielkie | 1 | 0 | 0:1 |
7. | Markowice | 1 | 0 | 1:6 |
Zapowiedź II kolejki (02.09.2014)
Nędza – Kuźnia Raciborska (wt 17:00), Pietrowice Wielkie – Rudnik (wt 17:00), Pawłów – Borucin (wt 17:00), Markowice – pauza.
Zapowiedź III kolejki (05.09.2014)
Rudnik – Pawłów (pt 17:00), Kuźnia Raciborska – Pietrowice Wielkie (pt 17:00), Markowice – Nędza (pt 17:00), Borucin – pauza.