Piłkarska sobota – wyniki z 4 października
Energetyk ROW Rybnik wygrał z Kotwicą Kołobrzeg. Nędza rozgromiła Zucha Orzepowice. Silesia Lubomia zwyciężyła Rymera Rybnik. Krzanowice nie dały rady Naprzodowi Borucin. Chałupki pokonały Strzelca Rzuchów. Jedność Rogoźna zdeklasowała Inter Krostoszowice. Zapraszamy do lektury kompletu rezultatów!
II liga
Wyniki i zapowiedź XI kolejki (04/05.10.2014)
- Kotwica Kołobrzeg – Energetyk ROW Rybnik 0:1 (0:0)
- Okocimski Brzesko – Raków Częstochowa 0:3 (0:1)
- Zagłębie Sosnowiec – Stal Stalowa Wola 1:1 (0:1)
- Kluczbork – Górnik Wałbrzych 2:0 (0:0)
- Wisła Puławy – Znicz Pruszków 3:1 (2:0)
- Stal Mielec – Nadwiślan Góra 1:1 (1:0)
- Błękitni Stargard Szczeciński – Limanovia Limanowa 2:1 (1:0)
- Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg (nd 15:00)
- Legionovia Legionowo – Rozwój Katowice (nd 15:00)
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki i zapowiedź XIII kolejki (04/05.10.2014)
- Jastrzębie – Polonia Łaziska Górne 2:0 (1:0)
- Czaniec – Pniówek Pawłowice 1:0 (0:0)
- Grunwald Ruda Śląska – Skra Częstochowa 1:1 (0:1)
- Piast Gliwice II – Ruch Chorzów II 2:5 (2:1)
- Rekord Bielsko-Biała – Stal Bielsko-Biała 2:1 (0:1)
- Małapanew Ozimek – Szombierki Bytom 0:1 (0:0)
- Górnik Wesoła – Ruch Zdzieszowice 2:1 (2:0)
- Skalnik Gracze – Odra Opole 1:3 (1:1)
- Swornica Czarnowąsy – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:2 (0:0)
- Górnik Zabrze II – Polonia Bytom (nd 13:00)
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź X kolejki (04/05.10.2014)
- Unia Racibórz – Górnik Pszów 4:1 (1:0)
- Bełk – Krupiński Suszec 3:0 (2:0)
- Jedność Przyszowice – Forteca Świerklany 4:1 (2:0)
- Czarni-Góral Żywiec – Gieksa Katowice II 2:1 (0:0)
- Radziechowy-Wieprz – Podlesianka Katowice 1:1 (1:0)
- Szczakowianka Jaworzno – Gwarek Ornontowice 0:1 (0:1)
- Drzewiarz Jasienica – Iskra Pszczyna 3:0 (1:0)
- Unia Turza Śląska – Bojszowy (nd 15:00)
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź X kolejki (04/05.10.2014)
- Zuch Orzepowice – Nędza 2:9 (0:5)
- Sokół Orzesze – Urania Ruda Śląska 0:1 (0:1)
- Rachowice – Wilki Wilcza 0:0
- Łabędy – Tempo Paniówki 1:0 (1:0)
- Czarni Pyskowice – Zabrze-Kończyce 3:1 (2:0)
- Orzeł Mokre – Wyzwolenie Chorzów 0:0
- Wawel Wirek – Zamkowiec Toszek 2:1 (2:0)
- Buk Rudy – Energetyk ROW Rybnik II (nd 15:00)
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki X kolejki (04.10.2014)
- Silesia Lubomia – Rymer Rybnik 1:0 (1:0)
- Przyszłość Rogów – Krzyżanowice 3:0 (1:0)
- Gołkowice – Naprzód Syrynia 2:0 (1:0)
- Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Czyżowice 1:1 (1:0)
- Rafako Racibórz – Jedność Jejkowice 1:0 (0:0)
- Granica Ruptawa – Płomień Połomia 0:0
- Dąb Gaszowice – Tworków 4:2 (0:1)
- Naprzód Zawada – Polonia Marklowice 2:1 (2:0)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź IX kolejki (04/05.10.2014)
- Krzanowice – Borucin 1:3 (0:1)
- Cyprzanów – Pawłów 0:2 (0:1)
- Czernica – Gamów 0:0
- Studzienna – Buków 1:4 (1:2)
- Nowa Wieś – Gorzyce 7:1 (4:0)
- Ocice Racibórz – Raszczyce 1:3 (0:1)
- Owsiszcze – Kornowac 3:0 (wo) drużyna gości nie posiadała ważnych kart zdrowia
- Kuźnia Raciborska – Pietrowice Wielkie (nd 14:00)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź X kolejki (04/05.10.2014)
- Radlin – Niewiadom 5:3 (3:2)
- Chwałowice – Wilchwy 2:5 (0:2)
- Boguszowice – Rydułtowy 1:1 (1:0)
- Radziejów-Popielów – Książenice 4:1 (1:0)
- Gotartowice – Mszana (nd 15:30)
- Łaziska – Ochojec (nd 15:30)
- Rój – Grabownia-Golejów (nd 15:30)
- Baranowice – Dębieńsko (nd 15:30)
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź VIII kolejki (04/05.10.2014)
- Chałupki – Rzuchów 4:2 (2:1)
- Zabełków – Krzyżkowice 0:1 (0:0)
- Płonia Racibórz – Olza 6:2 (6:0)
- Kokoszyce – Tworków II (nd 15:00)
- Bieńkowice – Wojnowice (nd 15:00)
- Nieboczowy – Czyżowice II (nd 15:00)
- Rogów II – pauza
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź VIII kolejki (04/05.10.2014)
- Rudnik – Markowice 2:3 (1:2)
- Górki Śląskie – Pstrążna 0:0
- Siedliska – Adamowice 2:2 (0:2)
- Lyski – Babice 8:1 (5:0)
- Ruda Kozielska – Brzezie (nd 15:00)
- Grzegorzowice – Zawada Książęca (nd 15:00)
- Gaszowice II – Kobyla (nd 15:00)
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź IX kolejki (04/05.10.2014)
- Rowień – Czuchów 2:1 (2:0)
- Jankowice – Palowice 1:3 (1:1)
- Szczejkowice – Godów 2:0 (1:0)
- Rogoźna – Krostoszowice 10:0 (5:0)
- Szeroka – Jastrzębie-Bzie (nd 15:30)
- Kamień – Czerwionka (nd 15:30)
- Zwonowice – Polaris Żory (nd 15:30)
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wynik i zapowiedź VI kolejki (04/05.10.2014)
- Turza Śląska II – Zawada II 4:1 (2:0)
- Bolesław – Pawłów II (nd 15:00)
- Bełsznica – Dzimierz (nd 15:00)
- Borucin II – Jankowice (nd 15:00)
- Pietraszyn – pauza
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IX kolejki (05.10.2014)
- Jastrzębie II – Skrbeńsko (nd 15:00)
- Kleszczów – Szczerbice (nd 15:30)
- Świerklany II – Leszczyny (nd 15:30)
- Skrzyszów II – Bełk II (nd 15:30)
- Dębieńsko II – Chwałęcice (nd 15:30)
- Gołkowice II – Stanowice (nd 15:30)
- Ruptawa II – pauza
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (05.10.2014)
- Rudy – Zawada Książęca (nd 11:00)
- Ruda Kozielska – Nędza (nd 11:00)
- Rafako Racibórz – Górki Śląskie (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wynik i zapowiedź VII kolejki (04/05.10.2014)
- Nowa Wieś – Syrynia 0:2 (0:1)
- Kornowac – Czernica (nd 11:00)
- Lubomia – Pstrążna (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (05.10.2014)
- Cyprzanów – Bieńkowice (nd 11:00)
- Pietrowice Wielkie – Studzienna (nd 11:00)
- Krzanowice – pauza
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (05.10.2014)
- Olza – Turza Śląska (nd 11:00)
- Zabełków – Chałupki (nd 11:00)
- Rogów – Zawada (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (05.10.2014)
- Skrzyszów – Gołkowice (nd 11:00)
- Grabownia-Golejów – Orzepowice (nd 11:00)
- Czerwionka – pauza
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IX kolejki (05.10.2014)
- Ochojec – Bełk (nd 11:00)
- Rymer Rybnik – Kamień (nd 11:00)
- Wielopole – Radziejów-Popielów (nd 11:00)
- Jejkowice – pauza
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IX kolejki (05.10.2014)
- Baranowice – Rogoźna (nd 11:00)
- Marklowice – Jankowice (nd 11:00)
- Wilchwy – Rój (nd 14:00)
- Radlin – pauza
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki i zapowiedź IX kolejki (03/04.10.2014)
- Rydułtowy – Energetyk ROW Rybnik 0:2 (0:1)
- Ikar Racibórz – Unia Racibórz 5:1 (2:1)
- Wodzisław Śląski – Jastrzębie 2:0 (1:0)
- Czyżowice – Żory (mecz przełożony na 09.10.2014, cz 16:00)
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (05.10.2014)
- Brzezie – Pszów (nd 11:00)
- Lyski – Kobyla (nd 11:00)
- Kokoszyce – Gorzyce (nd 11:00)
- Nieboczowy – Krzyżkowice (nd 11:00)
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź X kolejki (04/05.10.2014)
- Borucin – Płonia Racibórz 5:2 (3:1)
- Rafako Racibórz – Kuźnia Raciborska 1:6 (1:3)
- Ocice Racibórz – Owsiszcze (nd 11:00)
- Gamów – pauza
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (05.10.2014)
- Połomia – Wodzisław Śląski (nd 11:00)
- Szczerbice – Leszczyny (nd 11:00)
- Ruptawa – Forteca Świerklany (nd 11:00)
Juniorzy młodsi – grupa C1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (05.10.2014)
- Dębieńsko – Palowice (nd 11:00)
- Czerwionka – Niewiadom (nd 11:00)
- Zwonowice – pauza
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź VI kolejki (04/05.10.2014)
- Boguszowice – Rowień 6:4 (2:1)
- Polaris Żory – Wilchwy 0:10 (0:7)
- Mszana – Rymer Rybnik (nd 11:00)
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki i zapowiedź IX kolejki (04/05.10.2014)
- Unia Racibórz – Wodzisław Śląski 0:7 (0:4)
- Bełk – Jejkowice 3:5 (2:1)
- Wilchwy – Rybnik 9:2 (3:1)
- Żory – Ikar Racibórz (nd 9:00)
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (04.10.2014)
- Górki Śląskie – Adamowice 0:9 (0:3)
- Nędza – Rudy 11:2 (7:0)
- Kuźnia Raciborska – Zawada Książęca 10:0 (4:0)
- Raszczyce – pauza
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (04.10.2014)
- Turza Śląska – Pstrążna 3:2 (2:0)
- Gorzyce – Czyżowice 1:8 (0:5)
- Gaszowice – pauza
- Pszów – pauza
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź IX kolejki (04/05.10.2014)
- Studzienna – Tworków 0:6 (0:2)
- Krzanowice – Pietrowice Wielkie 1:7 (0:3)
- Zawada – Syrynia (nd 13:00)
- Lubomia – pauza
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (04.10.2014)
- Ochojec – Jastrzębie-Bzie 2:3 (1:1)
- Krostoszowice – Orzepowice 12:1 (4:1)
- Rydułtowy – Radlin 1:13 (0:10)
- Gotartowice – pauza
Wynik zaległego meczu II kolejki (02.10.2014)
- Jastrzębie-Bzie – Krostoszowice 2:3 (2:3)
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (04.10.2014)
- Czerwionka – Jastrzębie 1:9 (1:4)
- Wodzisław Śląski – Forteca Świerklany 12:0 (5:0)
- Chwałowice – Moszczenica 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
- Gołkowice – pauza
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wynik i zapowiedź VI kolejki (04/05.10.2014)
- Szczejkowice – Szczerbice 0:3 (wo) drużyna gospodarzy stawiła się na mecz w niekompletnym składzie
- Świerklany – Leszczyny (nd 9:45)
- Rój – pauza
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VII kolejki (04.10.2014)
- Wodzisław Śląski – Żory 3:0 (1:0)
- Rymer Rybnik – RKP Rybnik 1:7 (0:5)
- Jastrzębie – Świerklany (mecz nie odbył się)
- Unia Racibórz – pauza
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (03.10.2014)
- Zawada – Lubomia 1:4 (0:2)
- Gaszowice – Kokoszyce 0:1 (0:1)
- Pszów – Krzyżkowice 2:2 (2:2)
- Gracz Lyski – pauza
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (03.10.2014)
- Zabełków – Rogów 0:1 (0:0)
- Gorzyce – Unia Racibórz 1:6 (1:2)
- Krzyżanowice – Tworków 1:11 (0:3)
- Turza Śląska – pauza
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (03.10.2014)
- Borucin – Pawłów 3:1 (1:0)
- Kuźnia Raciborska – Nędza 9:3 (4:1)
- Rudnik – Pietrowice Wielkie 0:1 (0:0)
- Markowice – pauza
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź VI kolejki (04/06.10.2014)
- Wilchwy – Książenice 1:0 (1:0)
- Radziejów-Popielów – Skrzyszów 1:4 (1:2)
- Dębieńsko – Jejkowice (pn 16:00)
Młodziki – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (04.10.2014)
- Szeroka – Czuchów 1:5 (0:2)
- Jankowice – Ruptawa 1:2 (1:1)
- Baranowice – Czerwionka (mecz nie odbył się)
Racja z tym pszowem.. ofensywe maja na 3 lige a tyl na c klase
Jak Pszow nie zmieni obrony to moga sie pozegnac z 4 liga..
A dzisiej mecz C kl.Świerklany - Leszczyny ciekawe ilu zaś będzie w Leszczynach na lewo grało
No właśnie! Jakie derby? Przeciez to grały Krzanowice z Unią
jakie derby? przecież nie gralo Rafako z Unią!
KRZANderby jest NASZE!!! Pozdro dla spikera od KS(!!!) Naprzód Borucin