SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Bełk nie odpuszcza i nadal przoduje. Rezerwy Energetyka ROW Rybnik powiększają przewagę nad rywalami. Gwiazda Skrzyszów zdetronizowała Rymera Rybnik. Naprzód Borucin ucieka stawce goniących go drużyn. Radziejów-Popielów i Rydułtowy próbują złapać kontakt z Polonią Łaziska. W niższych klasach rozgrywkowych sporo zawirowań. Sprawdź komplet wyników, aktualnych tabel i zapowiedzi kolejnych spotkań.
II liga
Wyniki XII kolejki (10/12.10.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
Rozwój Katowice – Okocimski Brzesko 3:0 (1:0)
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych – Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)
Znicz Pruszków – Limanovia Limanowa 3:0 (2:0)
Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec 0:0
Wisła Puławy – Kluczbork 0:3 (0:1)
Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg 2:2 (1:1)
Nadwiślan Góra – Legionovia Legionowo 0:2 (0:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kluczbork | 12 | 25 | 20:8 |
2. | Energetyk ROW Rybnik | 12 | 23 | 19:9 |
3. | Rozwój Katowice | 12 | 23 | 18:10 |
4. | Stargard Szczeciński | 12 | 23 | 18:13 |
5. | Zagłębie Sosnowiec | 12 | 21 | 19:14 |
6. | Stal Stalowa Wola | 12 | 21 | 16:12 |
7. | Siarka Tarnobrzeg | 12 | 20 | 15:12 |
8. | Raków Częstochowa | 12 | 19 | 17:10 |
9. | Znicz Pruszków | 12 | 19 | 15:11 |
10. | Legionovia Legionowo | 12 | 18 | 14:9 |
11. | Stal Mielec | 12 | 16 | 12:14 |
12. | Okocimski Brzesko | 12 | 15 | 9:13 |
13. | Nadwiślan Góra | 12 | 14 | 15:18 |
14. | Puszcza Niepołomice | 12 | 12 | 10:17 |
15. | Kotwica Kołobrzeg | 12 | 10 | 15:18 |
16. | Wisła Puławy | 12 | 8 | 8:21 |
17. | Limanovia Limanowa | 12 | 8 | 6:20 |
18. | Górnik Wałbrzych | 12 | 2 | 7:24 |
Zapowiedź XIII kolejki (17/19.10.2014)
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Puławy (pt 18:00), Okocimski Brzesko – Nadwiślan Góra (sb 14:00), Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice (sb 14:00), Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg (sb 14:00), Kluczbork – Znicz Pruszków (sb 15:00), Stal Mielec – Energetyk ROW Rybnik (sb 16:00), Kotwica Kołobrzeg – Górnik Wałbrzych (sb 18:00), Limanovia Limanowa – Raków Częstochowa (nd 14:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice (nd 14:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XIV kolejki (10/15.10.2014)
Pniówek Pawłowice – Grunwald Ruda Śląska 1:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice – Jastrzębie 2:0 (0:0)
Ruch Chorzów II – Swornica Czarnowąsy 2:2 (0:0)
Odra Opole – Górnik Zabrze II 3:1 (1:1)
Szombierki Bytom – Skalnik Gracze 0:1 (0:0)
Stal Bielsko-Biała – Polonia Bytom 1:2 (1:0)
Polonia Łaziska Górne – Czaniec 1:0 (0:0)
Skra Częstochowa – Małapanew Ozimek 7:0 (3:0)
Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice II 4:1 (2:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Górnik Wesoła (śr 18:00)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Polonia Bytom | 14 | 35 | 40:9 |
2. | Odra Opole | 14 | 32 | 33:17 |
3. | Ruch Zdzieszowice | 14 | 27 | 24:13 |
4. | Skra Częstochowa | 14 | 26 | 26:11 |
5. | Stal Bielsko-Biała | 14 | 25 | 27:13 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 14 | 25 | 26:19 |
7. | Jastrzębie | 14 | 24 | 20:16 |
8. | Polonia Łaziska Górne | 14 | 24 | 17:17 |
9. | Górnik Zabrze II | 14 | 21 | 28:20 |
10. | Szombierki Bytom | 14 | 21 | 21:16 |
11. | Czaniec | 14 | 19 | 11:16 |
12. | Pniówek Pawłowice | 14 | 18 | 15:16 |
13. | Ruch Chorzów II | 14 | 17 | 25:31 |
14. | Grunwald Ruda Śląska | 14 | 17 | 16:22 |
15. | Górnik Wesoła | 13 | 15 | 20:26 |
16. | Swornica Czarnowąsy | 14 | 15 | 17:30 |
17. | Podbeskidzie B-B II | 13 | 11 | 15:17 |
18. | Piast Gliwice II | 14 | 7 | 17:35 |
19. | Skalnik Gracze | 14 | 7 | 12:40 |
20. | Małapanew Ozimek | 14 | 6 | 7:33 |
Zapowiedź XV kolejki (18/19.10.2014)
Grunwald Ruda Śląska – Polonia Łaziska Górne (sb 13:00), Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:00), Małapanew Ozimek – Pniówek Pawłowice (sb 15:00), Swornica Czarnowąsy – Rekord Bielsko-Biała (sb 15:00), Górnik Zabrze II – Szombierki Bytom (sb 15:00), Górnik Wesoła – Ruch Chorzów II (sb 15:00), Skalnik Gracze – Skra Częstochowa (sb 15:00), Polonia Bytom – Odra Opole (sb 18:00), Piast Gliwice II – Stal Bielsko-Biała (nd 11:00), Czaniec – Ruch Zdzieszowice (nd 14:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XI kolejki (11/12.10.2014)
Górnik Pszów – Drzewiarz Jasienica 0:8 (0:3)
Gwarek Ornontowice – Unia Racibórz 1:1 (0:1)
Iskra Pszczyna – Bełk 0:3 (0:2)
Krupiński Suszec – Unia Turza Śląska 3:1 (1:1)
Forteca Świerklany – Szczakowianka Jaworzno 1:0 (0:0)
Bojszowy – Radziechowy-Wieprz 2:1 (2:0)
Podlesianka Katowice – Czarni-Góral Żywiec 0:0
Gieksa Katowice II – Jedność Przyszowice 3:3 (2:2)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 11 | 28 | 36:6 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 11 | 26 | 26:7 |
3. | Forteca Świerklany | 11 | 21 | 18:10 |
4. | Krupiński Suszec | 11 | 21 | 21:18 |
5. | Gwarek Ornontowice | 11 | 18 | 16:17 |
6. | Gieksa Katowice II | 11 | 17 | 31:18 |
7. | Bojszowy | 11 | 15 | 14:16 |
8. | Unia Racibórz | 11 | 15 | 24:28 |
9. | Szczakowianka Jaworzno | 11 | 14 | 14:13 |
10. | Jedność Przyszowice | 11 | 14 | 24:27 |
11. | Czarni-Góral Żywiec | 11 | 13 | 15:24 |
12. | Unia Turza Śląska | 11 | 11 | 15:19 |
13. | Iskra Pszczyna | 11 | 10 | 14:24 |
14. | Górnik Pszów | 11 | 10 | 12:30 |
15. | Radziechowy-Wieprz | 11 | 9 | 14:21 |
16. | Podlesianka Katowice | 11 | 6 | 9:25 |
Zapowiedź XII kolejki (18/19.10.2014)
Bełk – Górnik Pszów (sb 15:00), Unia Racibórz – Forteca Świerklany (sb 15:00), Radziechowy-Wieprz – Krupiński Suszec (sb 15:00), Jedność Przyszowice – Szczakowianka Jaworzno (sb 15:00), Drzewiarz Jasienica – Gwarek Ornontowice (sb 15:00), Gieksa Katowice II – Podlesianka Katowice (nd 12:00), Czarni-Góral Żywiec – Bojszowy (nd 14:00), Unia Turza Śląska – Iskra Pszczyna (nd 15:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XI kolejki (11/12.10.2014)
Nędza – Łabędy 0:3 (0:1)
Energetyk ROW Rybnik II – Zuch Orzepowice 5:0 (2:0)
Zamkowiec Toszek – Buk Rudy 0:2 (0:1)
Urania Ruda Śląska – Orzeł Mokre 3:3 (2:1)
Wilki Wilcza – Wawel Wirek 1:0 (0:0)
Wyzwolenie Chorzów – Rachowice 0:1 (0:0)
Zabrze-Kończyce – Sokół Orzesze 3:0 (2:0)
Tempo Paniówki – Czarni Pyskowice 5:2 (2:2)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 11 | 30 | 36:8 |
2. | Wawel Wirek | 11 | 24 | 21:9 |
3. | Wyzwolenie Chorzów | 11 | 23 | 21:9 |
4. | Wilki Wilcza | 11 | 22 | 25:11 |
5. | Urania Ruda Śląska | 11 | 21 | 29:16 |
6. | Nędza | 11 | 21 | 27:14 |
7. | Orzeł Mokre | 11 | 17 | 16:13 |
8. | Rachowice | 11 | 17 | 17:15 |
9. | Buk Rudy | 11 | 17 | 16:19 |
10. | Łabędy | 11 | 14 | 12:14 |
11. | Zamkowiec Toszek | 11 | 13 | 15:18 |
12. | Tempo Paniówki | 11 | 10 | 16:19 |
13. | Zuch Orzepowice | 11 | 9 | 18:39 |
14. | Zabrze-Kończyce | 11 | 7 | 15:35 |
15. | Czarni Pyskowice | 11 | 4 | 15:38 |
16. | Sokół Orzesze | 11 | 2 | 5:27 |
Zapowiedź XII kolejki (18/19.10.2014)
Zuch Orzepowice – Łabędy (sb 15:00), Czarni Pyskowice – Nędza (sb 15:00), Sokół Orzesze – Tempo Paniówki (sb 15:00), Orzeł Mokre – Zabrze-Kończyce (sb 15:00), Wawel Wirek – Wyzwolenie Chorzów (sb 15:00), Rachowice – Urania Ruda Śląska (sb 15:00), Energetyk ROW Rybnik II – Zamkowiec Toszek (nd 15:00), Buk Rudy – Wilki Wilcza (nd 15:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XI kolejki (11/12.10.2014)
Rymer Rybnik – Gołkowice 0:2 (0:0)
Polonia Marklowice – Przyszłość Rogów 1:1 (0:0)
Tworków – Naprzód Zawada 0:0
Jedność Jejkowice – Dąb Gaszowice 3:0 (2:0)
Krzyżanowice – Silesia Lubomia 0:0
Naprzód Czyżowice – Granica Ruptawa 0:1 (0:0)
Naprzód Syrynia – Gwiazda Skrzyszów 0:4 (0:1)
Płomień Połomia – Rafako Racibórz 1:2 (1:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Gwiazda Skrzyszów | 11 | 23 | 22:8 |
2. | Rymer Rybnik | 11 | 21 | 26:13 |
3. | Granica Ruptawa | 11 | 21 | 18:11 |
4. | Przyszłość Rogów | 11 | 20 | 21:10 |
5. | Rafako Racibórz | 11 | 19 | 16:13 |
6. | Dąb Gaszowice | 11 | 18 | 18:15 |
7. | Krzyżanowice | 11 | 17 | 16:18 |
8. | Naprzód Zawada | 11 | 16 | 14:22 |
9. | Gołkowice | 11 | 15 | 27:20 |
10. | Naprzód Czyżowice | 11 | 14 | 26:27 |
11. | Polonia Marklowice | 11 | 14 | 16:19 |
12. | Silesia Lubomia | 11 | 13 | 14:18 |
13. | Płomień Połomia | 11 | 10 | 15:22 |
14. | Naprzód Syrynia | 11 | 9 | 24:28 |
15. | Jedność Jejkowice | 11 | 7 | 13:24 |
16. | Tworków | 11 | 6 | 12:30 |
Zapowiedź XII kolejki (18/19.10.2014)
Gołkowice – Krzyżanowice (sb 15:00), Polonia Marklowice – Tworków (sb 15:00), Przyszłość Rogów – Silesia Lubomia (sb 15:00), Rafako Racibórz – Naprzód Czyżowice (sb 15:00), Granica Ruptawa – Naprzód Syrynia (sb 15:00), Gwiazda Skrzyszów – Rymer Rybnik (sb 15:00), Dąb Gaszowice – Płomień Połomia (sb 15:00), Naprzód Zawada – Jedność Jejkowice (nd 15:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (11/12.10.2014)
Raszczyce – Nowa Wieś 1:1 (1:0)
Gorzyce – Czernica 1:1 (0:0)
Pietrowice Wielkie – Krzanowice 1:2 (0:0)
Cyprzanów – Ocice Racibórz 0:0
Gamów – Owsiszcze 0:1 (0:1)
Borucin – Studzienna 7:3 (3:0)
Pawłów – Buków 2:4 (0:0)
Kornowac – Kuźnia Raciborska 0:2 (0:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 10 | 28 | 41:18 |
2. | Raszczyce | 10 | 23 | 36:17 |
3. | Krzanowice | 10 | 22 | 31:15 |
4. | Czernica | 10 | 21 | 30:18 |
5. | Pietrowice Wielkie | 10 | 16 | 26:21 |
6. | Nowa Wieś | 10 | 15 | 20:13 |
7. | Kuźnia Raciborska | 10 | 15 | 24:22 |
8. | Buków | 10 | 15 | 21:23 |
9. | Gorzyce | 10 | 14 | 23:21 |
10. | Gamów | 10 | 13 | 19:18 |
11. | Studzienna | 10 | 11 | 16:29 |
12. | Cyprzanów | 10 | 8 | 15:22 |
13. | Owsiszcze | 10 | 8 | 14:26 |
14. | Pawłów | 10 | 8 | 17:35 |
15. | Ocice Racibórz | 10 | 7 | 10:25 |
16. | Kornowac | 10 | 3 | 10:30 |
Zapowiedź XI kolejki (18/19.10.2014)
Buków – Borucin (sb 12:00), Ocice Racibórz – Pawłów (sb 15:00), Czernica – Raszczyce (sb 15:00), Nowa Wieś – Cyprzanów (sb 15:00), Krzanowice – Kornowac (sb 15:00), Studzienna – Pietrowice Wielkie (sb 15:00), Owsiszcze – Gorzyce (sb 15:00), Kuźnia Raciborska – Gamów (nd 14:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XI kolejki (11/12.10.2014)
Niewiadom – Łaziska 3:2 (1:1)
Mszana – Boguszowice 1:2 (1:0)
Wilchwy – Gotartowice 5:2 (4:1)
Grabownia-Golejów – Radziejów-Popielów 1:4 (0:2)
Rydułtowy – Radlin 3:2 (3:0)
Książenice – Chwałowice 3:2 (2:2)
Dębieńsko – Rój 5:0 (0:0)
Ochojec – Baranowice 1:0 (1:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Łaziska | 11 | 26 | 27:11 |
2. | Radziejów-Popielów | 11 | 23 | 32:14 |
3. | Rydułtowy | 11 | 22 | 24:14 |
4. | Gotartowice | 11 | 19 | 25:19 |
5. | Boguszowice | 11 | 18 | 29:20 |
6. | Ochojec | 11 | 18 | 17:17 |
7. | Dębieńsko | 11 | 17 | 29:19 |
8. | Wilchwy | 11 | 17 | 25:23 |
9. | Niewiadom | 11 | 16 | 25:27 |
10. | Książenice | 11 | 14 | 28:24 |
11. | Baranowice | 11 | 14 | 19:24 |
12. | Radlin | 11 | 13 | 18:24 |
13. | Grabownia-Golejów | 11 | 9 | 12:33 |
14. | Chwałowice | 11 | 8 | 21:28 |
15. | Mszana | 11 | 8 | 16:26 |
16. | Rój | 11 | 5 | 11:35 |
Zapowiedź XII kolejki (18/19.10.2014)
Radziejów-Popielów – Dębieńsko (sb 15:00), Radlin – Mszana (sb 15:00), Boguszowice – Wilchwy (sb 15:00), Chwałowice – Gotartowice (sb 15:00), Baranowice – Niewiadom (nd 15:00), Łaziska – Rydułtowy (nd 15:00), Książenice – Grabownia-Golejów (nd 15:00), Rój – Ochojec (nd 15:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (11/12.10.2014)
Krzyżkowice – Chałupki 2:3 (2:1)
Wojnowice – Rogów II 0:0
Olza – Zabełków 2:3 (1:3)
Czyżowice II – Kokoszyce 2:2 (1:1)
Rzuchów – Bieńkowice 1:1 (0:0)
Tworków II – Płonia Racibórz 1:4 (0:2)
Nieboczowy – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 8 | 24 | 30:7 |
2. | Rzuchów | 8 | 15 | 27:18 |
3. | Płonia Racibórz | 9 | 15 | 25:20 |
4. | Bieńkowice | 8 | 14 | 19:18 |
5. | Kokoszyce | 9 | 12 | 19:21 |
6. | Nieboczowy | 8 | 11 | 18:21 |
7. | Czyżowice II | 8 | 10 | 24:23 |
8. | Krzyżkowice | 8 | 10 | 15:17 |
9. | Rogów II | 8 | 10 | 10:14 |
10. | Tworków II | 9 | 10 | 17:28 |
11. | Zabełków | 8 | 8 | 19:21 |
12. | Olza | 9 | 8 | 19:24 |
13. | Wojnowice | 8 | 5 | 14:23 |
Zapowiedź X kolejki (18/19.10.2014)
Płonia Racibórz – Czyżowice II (sb 15:00), Olza – Tworków II (sb 15:00), Nieboczowy – Wojnowice (nd 15:00), Zabełków – Chałupki (sb 15:00), Rogów II – Rzuchów (nd 15:00), Bieńkowice – Krzyżkowice (nd 15:00), Kokoszyce – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (11/12.10.2014)
Babice – Gaszowice II 5:2 (2:1)
Pstrążna – Lyski 3:1 (2:1)
Adamowice – Górki Śląskie 5:0 (2:0)
Zawada Książęca – Siedliska 1:1 (0:1)
Markowice – Grzegorzowice 1:2 (1:0)
Brzezie – Rudnik 5:0 (5:0)
Kobyla – Ruda Kozielska 4:1 (2:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Lyski | 9 | 21 | 36:16 |
2. | Zawada Książęca | 9 | 20 | 25:15 |
3. | Brzezie | 9 | 19 | 28:13 |
4. | Adamowice | 9 | 17 | 19:23 |
5. | Kobyla | 9 | 15 | 30:20 |
6. | Górki Śląskie | 9 | 14 | 14:16 |
7. | Gaszowice II | 9 | 13 | 29:18 |
8. | Markowice | 9 | 13 | 13:12 |
9. | Ruda Kozielska | 9 | 11 | 26:24 |
10. | Siedliska | 9 | 11 | 15:24 |
11. | Grzegorzowice | 9 | 8 | 21:30 |
12. | Pstrążna | 9 | 8 | 18:31 |
13. | Rudnik | 9 | 7 | 19:29 |
14. | Babice | 9 | 3 | 12:34 |
Zapowiedź X kolejki (18/19.10.2014)
Górki Śląskie – Zawada Książęca (sb 15:00), Lyski – Gaszowice II (sb 15:00), Siedliska – Markowice (sb 15:00), Rudnik – Kobyla (sb 15:00), Pstrążna – Adamowice (sb 15:00), Grzegorzowice – Brzezie (nd 15:00), Ruda Kozielska – Babice (nd 15:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki X kolejki (11/12.10.2014)
Czerwionka – Rogoźna 4:1 (2:1)
Palowice – Kamień 1:1 (1:1)
Jastrzębie-Bzie – Godów 6:1 (3:0)
Polaris Żory – Szczejkowice 3:0 (0:0)
Czuchów – Zwonowice 4:3 (2:2)
Krostoszowice – Rowień 3:4 (3:1)
Szeroka – Jankowice 4:1 (2:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 10 | 30 | 37:8 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 10 | 27 | 48:12 |
3. | Rogoźna | 10 | 22 | 40:24 |
4. | Kamień | 10 | 20 | 30:17 |
5. | Palowice | 10 | 17 | 29:14 |
6. | Godów | 10 | 16 | 18:16 |
7. | Jankowice | 10 | 15 | 46:26 |
8. | Rowień | 10 | 13 | 19:26 |
9. | Szczejkowice | 10 | 9 | 13:31 |
10. | Szeroka | 9 | 8 | 17:25 |
11. | Czuchów | 10 | 7 | 19:47 |
12. | Krostoszowice | 10 | 7 | 21:55 |
13. | Polaris Żory | 9 | 6 | 16:29 |
14. | Zwonowice | 10 | 4 | 13:36 |
Zapowiedź XI kolejki (18/19.10.2014)
Rogoźna – Palowice (sb 15:00), Jankowice – Jastrzębie-Bzie (sb 15:00), Rowień – Czerwionka (sb 15:00), Kamień – Szeroka (nd 15:00), Szczejkowice – Czuchów (nd 15:00), Godów – Polaris Żory (nd 15:00), Zwonowice – Krostoszowice (nd 15:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (11/12.10.2014)
Pawłów II – Pietraszyn 9:3 (3:0)
Dzimierz – Bolesław 8:0 (3:0)
Jankowice – Bełsznica 4:0 (1:0)
Zawada II – Borucin II 3:1 (1:0)
Turza Śląska II – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 6 | 18 | 33:3 |
2. | Turza Śląska II | 6 | 13 | 18:10 |
3. | Bolesław | 6 | 13 | 17:15 |
4. | Dzimierz | 7 | 10 | 18:14 |
5. | Pawłów II | 7 | 9 | 25:28 |
6. | Borucin II | 6 | 6 | 18:20 |
7. | Bełsznica | 6 | 6 | 14:20 |
8. | Zawada II | 6 | 5 | 6:18 |
9. | Pietraszyn | 6 | 1 | 9:30 |
Zapowiedź VIII kolejki (18/19.10.2014)
Pietraszyn – Dzimierz (sb 15:00), Turza Śląska II – Borucin II (sb 15:00), Bełsznica – Zawada II (nd 15:00), Bolesław – Jankowice (nd 15:00), Pawłów II – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki X kolejki (11/12.10.2014)
Leszczyny – Jastrzębie II 1:7 (1:4)
Bełk II – Szczerbice 5:3 (3:1)
Stanowice – Ruptawa II 3:6 (1:3)
Skrbeńsko – Dębieńsko II 4:1 (1:0)
Skrzyszów II – Świerklany II 2:0 (1:0)
Chwałęcice – Gołkowice II 1:11 (0:6)
Kleszczów – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 9 | 25 | 57:9 |
2. | Skrzyszów II | 9 | 24 | 36:15 |
3. | Gołkowice II | 9 | 20 | 34:15 |
4. | Ruptawa II | 9 | 18 | 47:20 |
5. | Skrbeńsko | 9 | 17 | 33:16 |
6. | Świerklany II | 9 | 15 | 32:22 |
7. | Stanowice | 10 | 14 | 35:29 |
8. | Kleszczów | 9 | 11 | 28:33 |
9. | Leszczyny | 9 | 7 | 17:35 |
10. | Dębieńsko II | 9 | 7 | 13:56 |
11. | Szczerbice | 10 | 6 | 27:42 |
12. | Bełk II | 10 | 6 | 15:41 |
13. | Chwałęcice | 9 | 3 | 9:50 |
Zapowiedź XI kolejki (19.10.2014)
Jastrzębie II – Skrzyszów II (nd 15:00), Ruptawa II – Chwałęcice (nd 15:00), Świerklany II – Bełk II (nd 15:00), Kleszczów – Stanowice (nd 15:00), Dębieńsko II – Leszczyny (nd 15:00), Gołkowice II – Skrbeńsko (nd 15:00), Szczerbice – pauza.
porażka Lysek w Pstrążnej to chyba największa niespodzianka w B klasie