Piłkarska sobota – wyniki z 18 października
Energetyk ROW Rybnik nie dał rady niżej notowanej Stali Mielec. Jastrzębie i Pniówek Pawłowice odniosły pewne zwycięstwa. Remisy w meczach Bełku z Górnikiem Pszów oraz Unii Racibórz z Fortecą Świerklany. Gwiazda Skrzyszów pokonała Rymera Rybnik. Chałupki i Czerwionka nadal bez straty punktów. Dużo niespodzianek w prawie każdej klasie rozgrywkowej. Zapraszamy do lektury wyników!
II liga
Wyniki i zapowiedź XIII kolejki (17/19.10.2014)
Stal Mielec – Energetyk ROW Rybnik 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Puławy 1:1 (1:1)
Okocimski Brzesko – Nadwiślan Góra 2:2 (0:2)
Kluczbork – Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:1)
Kotwica Kołobrzeg – Górnik Wałbrzych 4:0 (2:0)
Limanovia Limanowa – Raków Częstochowa (nd 14:00)
Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki i zapowiedź XV kolejki (18/19.10.2014)
Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:1 (3:0)
Małapanew Ozimek – Pniówek Pawłowice 0:3 (0:1)
Polonia Bytom – Odra Opole 1:1 (1:0)
Swornica Czarnowąsy – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:1)
Grunwald Ruda Śląska – Polonia Łaziska Górne 0:0
Górnik Zabrze II – Szombierki Bytom 2:2 (2:0)
Górnik Wesoła – Ruch Chorzów II 2:2 (2:1)
Skalnik Gracze – Skra Częstochowa 0:5 (0:2)
Piast Gliwice II – Stal Bielsko-Biała (nd 11:00)
Czaniec – Ruch Zdzieszowice (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (18/19.10.2014)
Bełk – Górnik Pszów 2:2 (2:1)
Unia Racibórz – Forteca Świerklany 3:3 (1:0)
Radziechowy-Wieprz – Krupiński Suszec 5:0 (3:0)
Jedność Przyszowice – Szczakowianka Jaworzno 2:2 (1:0)
Drzewiarz Jasienica – Gwarek Ornontowice 1:1 (1:1)
Gieksa Katowice II – Podlesianka Katowice (nd 12:00)
Czarni-Góral Żywiec – Bojszowy (nd 14:00)
Unia Turza Śląska – Iskra Pszczyna (nd 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (18/19.10.2014)
Zuch Orzepowice – Łabędy 1:1 (0:1)
Czarni Pyskowice – Nędza 0:3 (0:1)
Sokół Orzesze – Tempo Paniówki 0:3 (0:2)
Orzeł Mokre – Zabrze-Kończyce 0:1 (0:1)
Wawel Wirek – Wyzwolenie Chorzów 1:4 (0:2)
Rachowice – Urania Ruda Śląska 3:4 (1:2)
Buk Rudy – Wilki Wilcza (nd 15:00)
Energetyk ROW Rybnik II – Zamkowiec Toszek (nd 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (18/19.10.2014)
Gwiazda Skrzyszów – Rymer Rybnik 2:1 (0:0)
Gołkowice – Krzyżanowice 2:1 (1:1)
Polonia Marklowice – Tworków 1:0 (1:0)
Przyszłość Rogów – Silesia Lubomia 0:3 (0:1)
Rafako Racibórz – Naprzód Czyżowice 2:1 (1:1)
Granica Ruptawa – Naprzód Syrynia 4:2 (1:1)
Dąb Gaszowice – Płomień Połomia 4:2 (2:1)
Naprzód Zawada – Jedność Jejkowice (nd 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XI kolejki (18/19.10.2014)
Buków – Borucin 1:4 (1:2)
Ocice Racibórz – Pawłów 6:2 (3:1)
Czernica – Raszczyce 3:1 (1:1)
Nowa Wieś – Cyprzanów 2:2 (2:1)
Krzanowice – Kornowac 3:0 (1:0)
Owsiszcze – Gorzyce 1:4 (0:1)
Studzienna – Pietrowice Wielkie 5:0 (2:0)
Kuźnia Raciborska – Gamów (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź XII kolejki (18/19.10.2014)
Radlin – Mszana 2:0 (1:0)
Boguszowice – Wilchwy 3:3 (1:1)
Chwałowice – Gotartowice 0:0
Radziejów-Popielów – Dębieńsko 3:0 (2:0)
Rój – Ochojec (nd 15:00)
Łaziska – Rydułtowy (nd 15:00)
Baranowice – Niewiadom (nd 15:00)
Książenice – Grabownia-Golejów (nd 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź X kolejki (18/19.10.2014)
Zabełków – Chałupki 0:4 (0:2)
Płonia Racibórz – Czyżowice II 7:3 (3:1)
Olza – Tworków II 5:2 (3:0)
Nieboczowy – Wojnowice (nd 15:00)
Rogów II – Rzuchów (nd 15:00)
Bieńkowice – Krzyżkowice (nd 15:00)
Kokoszyce – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź X kolejki (18/19.10.2014)
Górki Śląskie – Zawada Książęca 3:2 (1:1)
Lyski – Gaszowice II 3:1 (0:0)
Siedliska – Markowice 1:2 (0:1)
Rudnik – Kobyla 4:4 (1:3)
Pstrążna – Adamowice 2:5 (2:1)
Grzegorzowice – Brzezie (nd 15:00)
Ruda Kozielska – Babice (nd 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź XI kolejki (18/19.10.2014)
Rogoźna – Palowice 8:2 (3:0)
Jankowice – Jastrzębie-Bzie 0:4 (0:3)
Rowień – Czerwionka 0:9 (0:4)
Kamień – Szeroka (nd 15:00)
Szczejkowice – Czuchów (nd 15:00)
Godów – Polaris Żory (nd 15:00)
Zwonowice – Krostoszowice (nd 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź VIII kolejki (18/19.10.2014)
Pietraszyn – Dzimierz 0:3 (0:1)
Turza Śląska II – Borucin II 7:0 (6:0)
Bełsznica – Zawada II (nd 15:00)
Bolesław – Jankowice (nd 15:00)
Pawłów II – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XI kolejki (19.10.2014)
Jastrzębie II – Skrzyszów II (nd 15:00)
Ruptawa II – Chwałęcice (nd 15:00)
Świerklany II – Bełk II (nd 15:00)
Kleszczów – Stanowice (nd 15:00)
Dębieńsko II – Leszczyny (nd 15:00)
Gołkowice II – Skrbeńsko (nd 15:00)
Szczerbice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (19.10.2014)
Ruda Kozielska – Rudy (nd 11:00)
Nędza – Górki Śląskie (nd 11:00)
Rafako Racibórz – Zawada Książęca (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (19.10.2014)
Nowa Wieś – Czernica (nd 11:00)
Pstrążna – Syrynia (nd 11:00)
Lubomia – Kornowac (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (19.10.2014)
Krzanowice – Cyprzanów (nd 11:00)
Bieńkowice – Pietrowice Wielkie (nd 11:00)
Studzienna – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź IX kolejki (19.10.2014)
Turza Śląska – Zawada (nd 11:00)
Rogów – Chałupki (nd 11:00)
Olza – Zabełków (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (19.10.2014)
Skrzyszów – Czerwionka (nd 11:00)
Grabownia-Golejów – Gołkowice (nd 11:00)
Orzepowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XI kolejki (19.10.2014)
Ochojec – Kamień (nd 11:00)
Rymer Rybnik – Wielopole (nd 11:00)
Jejkowice – Radziejów-Popielów (nd 11:00)
Bełk – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XI kolejki (19.10.2014)
Rogoźna – Radlin (nd 11:00)
Rój – Baranowice (nd 11:00)
Wilchwy – Jankowice (nd 14:00)
Marklowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wynik i zapowiedź XI kolejki (18/19.10.2014)
Wodzisław Śląski – Żory 9:0 (3:0)
Ikar Racibórz – Energetyk ROW Rybnik (nd 10:00)
Unia Racibórz – Jastrzębie (nd 11:00)
Czyżowice – Rydułtowy (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (19.10.2014)
Krzyżkowice – Gorzyce (nd 11:00)
Pszów – Kobyla (nd 11:00)
Nieboczowy – Lyski (nd 11:00)
Brzezie – Kokoszyce (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (19.10.2014)
Owsiszcze – Kuźnia Raciborska (nd 11:00)
Ocice Racibórz – Gamów (nd 11:00)
Borucin – Rafako Racibórz (nd 11:00)
Płonia Racibórz – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (19.10.2014)
Szczerbice – Ruptawa (nd 11:00)
Połomia – Leszczyny (nd 11:00)
Wodzisław Śląski – Forteca Świerklany (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VIII kolejki (19.10.2014)
Czerwionka – Palowice (nd 11:00)
Niewiadom – Zwonowice (nd 11:00)
Dębieńsko – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Wynik i zapowiedź VIII kolejki (18/19.10.2014)
Polaris Żory – Boguszowice 0:10 (0:5)
Mszana – Wilchwy (nd 11:00)
Rymer Rybnik – Rowień (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XI kolejki (18/19.10.2014)
Bełk – Wilchwy 3:3 (1:2)
Unia Racibórz – Rybnik 10:0 (3:0)
Wodzisław Śląski – Ikar Racibórz 6:2 (3:0)
Żory – Jejkowice (nd 9:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (18.10.2014)
Górki Śląskie – Nędza 0:9 (0:4)
Adamowice – Raszczyce 1:1 (1:0)
Zawada Książęca – Rudy 2:3 (0:2)
Kuźnia Raciborska – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (18.10.2014)
Gorzyce – Turza Śląska 11:1 (4:1)
Czyżowice – Gaszowice 14:2 (9:0)
Pszów – Pstrążna 11:0 (10:0) mecz zakończony w 45 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (18.10.2014)
Tworków – Lubomia 1:1 (0:0)
Studzienna – Zawada 3:3 (1:2)
Pietrowice Wielkie – Syrynia 4:0 (1:0)
Krzanowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki XI kolejki (18.10.2014)
Radlin – Jastrzębie-Bzie 3:2 (2:0)
Rydułtowy – Orzepowice 4:4 (1:2)
Gotartowice – Krostoszowice 6:1 (2:0)
Ochojec – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki XI kolejki (18.10.2014)
Czerwionka – Wodzisław Śląski 0:5 (0:1)
Gołkowice – Jastrzębie 0:10 (0:6)
Chwałowice – Forteca Świerklany 2:0 (1:0)
Moszczenica – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wynik i zapowiedź VIII kolejki (18/20.10.2014)
Szczerbice – Leszczyny 12:0 (6:0)
Rój – Świerklany (pn 15:30)
Szczejkowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XI kolejki (18.10.2014)
Żory – RKP Rybnik 0:3 (0:1)
Unia Racibórz – Świerklany 4:0 (2:0)
Wodzisław Śląski – Jastrzębie 0:1 (0:1)
Rymer Rybnik – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (17.10.2014)
Lubomia – Gaszowice 4:0 (2:0)
Pszów – Gracz Lyski 5:1 (1:0)
Krzyżkowice – Zawada 6:0 (1:0)
Kokoszyce – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (17.10.2014)
Tworków – Gorzyce 7:1 (5:1)
Unia Racibórz – Rogów 4:1 (3:0)
Turza Śląska – Zabełków 3:1 (1:0)
Krzyżanowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (17.10.2014)
Pawłów – Markowice 7:0 (2:0)
Pietrowice Wielkie – Nędza 6:0 (2:0)
Borucin – Kuźnia Raciborska 3:3 (0:2)
Rudnik – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (18.10.2014)
Dębieńsko – Skrzyszów 1:1 (1:1)
Jejkowice – Książenice 0:4 (0:1)
Radziejów-Popielów – Wilchwy 2:1 (1:0)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (18.10.2014)
Czuchów – Ruptawa 1:0 (0:0)
Szeroka – Czerwionka 2:4 (2:3)
Jankowice – Baranowice 0:11 (0:6)
czernica byla zespolem lepszym ale te sedziowanie to masakra kryminal ten sedzia sie powinien leczyc!!!
Jutro znów Piast Leszczyny z zawodnikami na lewe karty w Dębieńsku
a kibice i piłkarze z raszczyc i tak powiedzą, że te 3:1 to wina sędziów