TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Kończą się powoli zmagania rundy jesiennej z udziałem najmłodszych adeptów futbolu. Faworyci bieżących rozgrywek nie zawodzą i zgodnie z przewidywaniami wygrywają rywalizację w swoich kategoriach wiekowych. Zapraszamy do lektury aktualnych wyników, kompletu tabel i zapowiedzi ostatnich tegorocznych spotkań.
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (06/09.11.2014)
- Unia Racibórz – Bełk 6:3 (2:1)
- Jejkowice – Ikar Racibórz 8:2 (6:1)
- Wodzisław Śląski – Rybnik 17:2 (8:1)
- Żory – Wilchwy 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 13 | 36 | 146:13 |
2. | Unia Racibórz | 13 | 33 | 72:39 |
3. | Jejkowice | 13 | 30 | 80:40 |
4. | Ikar Racibórz | 13 | 24 | 52:39 |
5. | Wilchwy | 13 | 13 | 39:56 |
6. | Rybnik | 13 | 9 | 35:83 |
7. | Bełk | 13 | 7 | 24:70 |
8. | Żory | 13 | 3 | 16:124 |
Zapowiedź XIV kolejki (11.11.2014)
Wilchwy – Wodzisław Śląski (wt 10:00), Rybnik – Jejkowice (wt 10:00), Bełk – Żory (wt 10:00), Ikar Racibórz – Unia Racibórz (wt 14:30).
Trampkarze starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy jesiennej zakończyły się 25.10.2014 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 12 | 31 | 91:15 |
2. | Adamowice | 12 | 26 | 56:12 |
3. | Kuźnia Raciborska | 12 | 21 | 58:26 |
4. | Raszczyce | 12 | 20 | 50:22 |
5. | Rudy | 12 | 19 | 41:54 |
6. | Zawada Książęca | 12 | 6 | 15:99 |
7. | Górki Śląskie | 12 | 0 | 2:85 |
Trampkarze starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy jesiennej zakończyły się 25.10.2014 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice | 10 | 25 | 88:19 |
2. | Pszów | 10 | 25 | 53:9 |
3. | Gorzyce | 10 | 15 | 38:32 |
4. | Turza Śląska | 10 | 15 | 26:45 |
5. | Gaszowice | 10 | 4 | 25:52 |
6. | Pstrążna | 10 | 3 | 11:84 |
Trampkarze starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy jesiennej zakończyły się 25.10.2014 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 12 | 36 | 78:8 |
2. | Tworków | 12 | 20 | 42:17 |
3. | Syrynia | 12 | 17 | 28:28 |
4. | Krzanowice | 12 | 17 | 26:38 |
5. | Lubomia | 12 | 16 | 35:37 |
6. | Studzienna | 12 | 10 | 18:53 |
7. | Zawada | 12 | 5 | 22:68 |
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIII kolejki (08.11.2014)
- Ochojec – Orzepowice 4:0 (2:0)
- Rydułtowy – Krostoszowice 1:5 (1:2)
- Gotartowice – Radlin 0:6 (0:3)
- Jastrzębie-Bzie – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 12 | 32 | 89:9 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 11 | 23 | 57:22 |
3. | Ochojec | 11 | 20 | 27:26 |
4. | Gotartowice | 11 | 14 | 32:45 |
5. | Krostoszowice | 11 | 11 | 33:40 |
6. | Orzepowice | 11 | 6 | 22:71 |
7. | Rydułtowy | 11 | 3 | 18:65 |
Zapowiedź XIV kolejki (11.11.2014)
Jastrzębie-Bzie – Rydułtowy (wt 10:00), Krostoszowice – Ochojec (wt 10:00), Orzepowice – Gotartowice (wt 14:00), Radlin – pauza.
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIII kolejki (08.11.2014)
- Chwałowice – Czerwionka 4:1 (1:0)
- Gołkowice – Wodzisław Śląski 0:16 (0:10)
- Moszczenica* – Forteca Świerklany 0:3 (wo)
- Jastrzębie – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 11 | 33 | 99:3 |
2. | Jastrzębie | 11 | 27 | 88:14 |
3. | Chwałowice | 12 | 22 | 36:29 |
4. | Forteca Świerklany | 11 | 15 | 30:30 |
5. | Czerwionka | 11 | 11 | 32:39 |
6. | Gołkowice | 11 | 6 | 14:75 |
7. | Moszczenica* | 11 | 0 | 4:113 |
*Drużyna wycofała się z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XIV kolejki (11.11.2014)
Forteca Świerklany – Jastrzębie (wt 10:00), Czerwionka – Gołkowice (wt 10:00), Wodzisław Śląski – pauza, Chwałowice – pauza.
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki X kolejki (08.11.2014)
- Szczerbice – Rój 2:6 (1:3)
- Szczejkowice – Leszczyny 0:8 (0:8) mecz zakończony w 37 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
- Świerklany – pauza
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Świerklany | 8 | 24 | 83:8 |
2. | Szczerbice | 8 | 12 | 37:28 |
3. | Rój | 8 | 12 | 31:36 |
4. | Leszczyny | 8 | 12 | 40:35 |
5. | Szczejkowice | 8 | 0 | 3:87 |
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XIII kolejki (08.11.2014)
- Unia Racibórz – Żory 3:4 (0:2)
- Rymer Rybnik – Świerklany 1:8 (1:3)
- Wodzisław Śląski – RKP Rybnik 3:2 (2:1)
- Jastrzębie – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 11 | 22 | 41:11 |
2. | RKP Rybnik | 11 | 22 | 27:14 |
3. | Unia Racibórz | 12 | 21 | 31:18 |
4. | Jastrzębie | 11 | 20 | 32:19 |
5. | Świerklany | 11 | 15 | 24:20 |
6. | Żory | 11 | 15 | 17:22 |
7. | Rymer Rybnik | 11 | 0 | 6:74 |
Zapowiedź XIV kolejki (11.11.2014)
Żory – Wodzisław Śląski (wt 11:30), RKP Rybnik – Rymer Rybnik (wt 11:30), Świerklany – Jastrzębie (wt 13:00), Unia Racibórz – pauza.
Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy jesiennej zakończyły się 28.10.2014 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Krzyżkowice | 12 | 25 | 37:22 |
2. | Pszów | 12 | 24 | 40:18 |
3. | Kokoszyce | 12 | 23 | 39:14 |
4. | Lubomia | 12 | 22 | 35:31 |
5. | Gracz Lyski | 12 | 14 | 31:22 |
6. | Gaszowice | 12 | 12 | 22:43 |
7. | Zawada | 12 | 1 | 8:62 |
Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy jesiennej zakończyły się 28.10.2014 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 12 | 32 | 74:12 |
2. | Unia Racibórz | 12 | 29 | 69:10 |
3. | Gorzyce | 12 | 21 | 40:28 |
4. | Turza Śląska | 12 | 18 | 27:36 |
5. | Rogów | 12 | 18 | 29:30 |
6. | Zabełków | 12 | 4 | 7:41 |
7. | Krzyżanowice | 12 | 1 | 8:97 |
Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rundy jesiennej zakończyły się 28.10.2014 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 12 | 34 | 67:15 |
2. | Borucin | 12 | 28 | 42:15 |
3. | Pawłów | 12 | 24 | 38:28 |
4. | Pietrowice Wielkie | 12 | 21 | 39:23 |
5. | Rudnik | 12 | 9 | 24:36 |
6. | Nędza | 12 | 9 | 23:50 |
7. | Markowice | 12 | 0 | 10:76 |
Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki X kolejki (08/09.11.2014)
- Skrzyszów – Wilchwy 1:1 (1:1)
- Dębieńsko – Książenice 2:6 (0:3)
- Jejkowice – Radziejów-Popielów 1:1 (0:1)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radziejów-Popielów | 10 | 19 | 31:16 |
2. | Wilchwy | 10 | 18 | 17:11 |
3. | Książenice | 10 | 16 | 28:16 |
4. | Skrzyszów | 10 | 15 | 14:16 |
5. | Jejkowice | 10 | 12 | 15:21 |
6. | Dębieńsko | 10 | 3 | 7:32 |
Młodziki – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki X kolejki (08.11.2014)
- Szeroka – Jankowice 3:0 (2:0)
- Ruptawa – Baranowice 3:1 (2:0)
- Czuchów – Czerwionka 3:4 (2:2)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ruptawa | 10 | 25 | 35:11 |
2. | Czuchów | 10 | 21 | 31:16 |
3. | Czerwionka | 10 | 20 | 37:18 |
4. | Baranowice | 10 | 16 | 30:25 |
5. | Szeroka | 10 | 3 | 14:41 |
6. | Jankowice | 10 | 3 | 10:46 |