Piłkarski wtorek – wyniki, tabele, zapowiedzi
Jastrzębie zremisowało ze Swornicą Czarnowąsy, a Pniówek Pawłowice nie dał rady Odrze Opole. Kolejne wysokie zwycięstwo Naprzodu Borucin, który potwierdził swoją dominację w raciborskiej A klasie. Trwa świetna passa Krzanowic i Stali Kuźnia Raciborska. Drużyny młodzieżowe z Podokręgu Rybnik zakończyły rywalizację rundy jesiennej. Zapraszamy do lektury wyników 42 spotkań z 10 różnych grup.
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XIX kolejki (11.11.2014)
- Jastrzębie – Swornica Czarnowąsy 1:1 (0:0)
- Odra Opole – Pniówek Pawłowice 3:0 (3:0)
- Czaniec – Piast Gliwice II 5:1 (3:0)
- Górnik Zabrze II – Ruch Zdzieszowice 0:2 (0:2)
- Małapanew Ozimek – Ruch Chorzów II 1:2 (1:0)
- Szombierki Bytom – Skra Częstochowa 1:0 (1:0)
- Górnik Wesoła – Stal Bielsko-Biała 0:0
- Polonia Bytom – Polonia Łaziska Górne 1:1 (1:0)
- Grunwald Ruda Śląska – Rekord Bielsko-Biała 4:2 (1:2)
- Skalnik Gracze – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:2 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 19 | 43 | 43:21 |
2. | Ruch Zdzieszowice | 19 | 39 | 35:17 |
3. | Polonia Bytom | 19 | 38 | 45:16 |
4. | Stal Bielsko-Biała | 19 | 36 | 40:15 |
5. | Skra Częstochowa | 19 | 33 | 36:17 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 19 | 32 | 38:28 |
7. | Jastrzębie | 19 | 32 | 29:23 |
8. | Górnik Zabrze II | 19 | 29 | 36:26 |
9. | Ruch Chorzów II | 19 | 28 | 33:36 |
10. | Pniówek Pawłowice | 19 | 27 | 26:24 |
11. | Szombierki Bytom | 19 | 26 | 24:21 |
12. | Polonia Łaziska Górne | 19 | 26 | 21:24 |
13. | Czaniec | 19 | 25 | 17:22 |
14. | Grunwald Ruda Śląska | 19 | 23 | 29:37 |
15. | Podbeskidzie B-B II | 19 | 22 | 29:29 |
16. | Swornica Czarnowąsy | 19 | 21 | 22:39 |
17. | Górnik Wesoła | 19 | 18 | 25:37 |
18. | Piast Gliwice II | 19 | 11 | 21:48 |
19. | Skalnik Gracze | 19 | 11 | 17:55 |
20. | Małapanew Ozimek | 19 | 9 | 11:42 |
Zapowiedź XX kolejki (15.11.2014)
Grunwald Ruda Śląska – Piast Gliwice II (sb 11:00), Stal Bielsko-Biała – Skra Częstochowa (sb 12:00), Górnik Wesoła – Jastrzębie (sb 13:00), Szombierki Bytom – Pniówek Pawłowice (sb 13:00), Odra Opole – Polonia Łaziska Górne (sb 13:00), Polonia Bytom – Ruch Zdzieszowice (sb 13:00), Małapanew Ozimek – Rekord Bielsko-Biała (sb 13:00), Górnik Zabrze II – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 13:00), Ruch Chorzów II – Skalnik Gracze (sb 13:00), Czaniec – Swornica Czarnowąsy (sb 13:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XV kolejki (11.11.2014)
- Borucin – Gamów 7:2 (3:0)
- Buków – Gorzyce 3:1 (3:0)
- Pawłów – Czernica 1:2 (0:1)
- Studzienna – Raszczyce 1:4 (1:3)
- Owsiszcze – Nowa Wieś 1:0 (1:0)
- Krzanowice – Cyprzanów 3:0 (0:0)
- Pietrowice Wielkie – Kornowac 1:1 (1:1)
- Kuźnia Raciborska – Ocice Racibórz 2:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 15 | 41 | 67:25 |
2. | Krzanowice | 15 | 37 | 43:18 |
3. | Czernica | 15 | 34 | 43:23 |
4. | Kuźnia Raciborska | 15 | 30 | 40:27 |
5. | Raszczyce | 15 | 29 | 48:29 |
6. | Buków | 15 | 25 | 33:31 |
7. | Pietrowice Wielkie | 15 | 22 | 37:30 |
8. | Gorzyce | 15 | 20 | 33:32 |
9. | Studzienna | 15 | 18 | 32:43 |
10. | Nowa Wieś | 15 | 17 | 26:24 |
11. | Ocice Racibórz | 15 | 17 | 25:33 |
12. | Gamów | 15 | 13 | 25:40 |
13. | Owsiszcze | 15 | 12 | 21:38 |
14. | Cyprzanów | 15 | 10 | 22:37 |
15. | Pawłów | 15 | 9 | 25:64 |
16. | Kornowac | 15 | 5 | 18:44 |
Zapowiedź XVI kolejki (15/16.11.2014)
Pietrowice Wielkie – Gamów (sb 13:00), Buków – Raszczyce (sb 13:00), Krzanowice – Ocice Racibórz (sb 13:00), Studzienna – Cyprzanów (sb 13:00), Pawłów – Kornowac (sb 13:00), Owsiszcze – Czernica (sb 13:00), Borucin – Gorzyce (nd 13:00), Kuźnia Raciborska – Nowa Wieś (nd 13:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wynik zaległego meczu IV kolejki (11.11.2014)
- Polaris Żory – Szeroka 0:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 13 | 39 | 64:8 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 13 | 36 | 59:14 |
3. | Rogoźna | 13 | 31 | 64:28 |
4. | Godów | 13 | 25 | 29:19 |
5. | Kamień | 13 | 23 | 41:31 |
6. | Palowice | 13 | 23 | 43:24 |
7. | Jankowice | 13 | 18 | 51:42 |
8. | Rowień | 13 | 16 | 21:41 |
9. | Szeroka | 13 | 11 | 26:42 |
10. | Czuchów | 13 | 10 | 30:59 |
11. | Krostoszowice | 13 | 10 | 30:64 |
12. | Polaris Żory | 13 | 9 | 23:40 |
13. | Szczejkowice | 13 | 9 | 16:55 |
14. | Zwonowice | 13 | 7 | 19:49 |
Zapowiedź XIV kolejki (15/16.11.2014)
Godów – Czerwionka (sb 13:00), Rogoźna – Kamień (sb 13:00), Rowień – Jankowice (sb 13:00), Jastrzębie-Bzie – Czuchów (nd 13:00), Szczejkowice – Palowice (nd 13:00), Polaris Żory – Krostoszowice (nd 13:00), Zwonowice – Szeroka (nd 13:00).
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (11.11.2014)
- Bełk – Jejkowice 3:4 (1:1)
- Radziejów-Popielów – Kamień 0:9 (0:3)
- Rymer Rybnik – Ochojec 3:3 (1:1) mecz został rozegrany 02.11.2014 r.
- Wielopole – pauza
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 12 | 32 | 82:22 |
2. | Jejkowice | 12 | 27 | 48:30 |
3. | Wielopole | 12 | 17 | 31:37 |
4. | Ochojec | 12 | 17 | 34:32 |
5. | Kamień | 12 | 14 | 34:37 |
6. | Bełk | 12 | 7 | 28:53 |
7. | Radziejów-Popielów | 12 | 3 | 19:65 |
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (11.11.2014)
- Marklowice – Rój 6:2 (1:1)
- Jankowice – Radlin 2:5 (1:4)
- Baranowice – Wilchwy 5:6 (2:2)
- Rogoźna – pauza
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Marklowice | 12 | 28 | 38:15 |
2. | Rogoźna | 12 | 27 | 46:22 |
3. | Wilchwy | 12 | 22 | 30:29 |
4. | Radlin | 12 | 21 | 59:28 |
5. | Rój | 12 | 16 | 29:38 |
6. | Baranowice | 12 | 7 | 26:50 |
7. | Jankowice | 12 | 2 | 13:59 |
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (11.11.2014)
- Jastrzębie – Ikar Racibórz 7:0 (3:0)
- Rydułtowy – Unia Racibórz 1:1 (0:0)
- Czyżowice – Wodzisław Śląski 3:1 (1:0)
- Energetyk ROW Rybnik – Żory 5:1 (2:0)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 14 | 37 | 73:11 |
2. | Jastrzębie | 14 | 29 | 47:18 |
3. | Czyżowice | 14 | 28 | 42:26 |
4. | Energetyk ROW Rybnik | 14 | 23 | 27:22 |
5. | Ikar Racibórz | 14 | 22 | 32:33 |
6. | Unia Racibórz | 14 | 13 | 34:33 |
7. | Rydułtowy | 14 | 7 | 18:56 |
8. | Żory | 14 | 4 | 13:87 |
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (11.11.2014)
- Ikar Racibórz – Unia Racibórz 3:6 (1:3)
- Rybnik – Jejkowice 3:1 (1:1)
- Bełk – Żory 2:13 (1:5)
- Wilchwy – Wodzisław Śląski 1:13 (0:5)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 14 | 39 | 159:14 |
2. | Unia Racibórz | 14 | 36 | 78:42 |
3. | Jejkowice | 14 | 30 | 81:43 |
4. | Ikar Racibórz | 14 | 24 | 55:45 |
5. | Wilchwy | 14 | 13 | 40:69 |
6. | Rybnik | 14 | 12 | 38:84 |
7. | Bełk | 14 | 7 | 26:83 |
8. | Żory | 14 | 6 | 29:126 |
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (11.11.2014)
- Krostoszowice – Ochojec 6:0 (3:0)
- Jastrzębie-Bzie – Rydułtowy 3:0 (1:0)
- Orzepowice – Gotartowice 0:4 (0:0)
- Radlin – pauza
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 12 | 32 | 89:9 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 12 | 26 | 60:22 |
3. | Ochojec | 12 | 20 | 27:32 |
4. | Gotartowice | 12 | 17 | 36:45 |
5. | Krostoszowice | 12 | 14 | 39:40 |
6. | Orzepowice | 12 | 6 | 22:75 |
7. | Rydułtowy | 12 | 3 | 18:68 |
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (11.11.2014)
- Forteca Świerklany – Jastrzębie 1:4 (0:2)
- Wodzisław Śląski – Moszczenica* 3:0 (wo)
- Czerwionka – Gołkowice 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
- Chwałowice – pauza
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 12 | 36 | 102:3 |
2. | Jastrzębie | 12 | 30 | 92:15 |
3. | Chwałowice | 12 | 22 | 36:29 |
4. | Forteca Świerklany | 12 | 15 | 31:34 |
5. | Czerwionka | 12 | 14 | 35:39 |
6. | Gołkowice | 12 | 6 | 14:78 |
7. | Moszczenica* | 12 | 0 | 4:116 |
*Drużyna wycofała się z bieżących rozgrywek.
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (11.11.2014)
- Żory – Wodzisław Śląski 0:3 (0:1)
- RKP Rybnik – Rymer Rybnik 6:0 (2:0)
- Świerklany – Jastrzębie 1:2 (1:1)
- Unia Racibórz – pauza
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 12 | 25 | 33:14 |
2. | Wodzisław Śląski | 12 | 25 | 44:11 |
3. | Jastrzębie | 12 | 23 | 34:20 |
4. | Unia Racibórz | 12 | 21 | 31:18 |
5. | Świerklany | 12 | 15 | 25:22 |
6. | Żory | 12 | 15 | 17:25 |
7. | Rymer Rybnik | 12 | 0 | 6:80 |