SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Sympatycy futbolu wreszcie poczuli smak prawdziwych emocji. Miniony weekend przyniósł sporo ciekawych rozstrzygnięć na lokalnych boiskach. Kilka spotkań zakończyło się niespodziewanymi rezultatami, co spowodowało wiele przetasowań w tabelach poszczególnych klas rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki XXV kolejki (10/12.04.2015)
- Wisła Puławy – Energetyk ROW Rybnik 4:2 (3:0)
- Zagłębie Sosnowiec – Nadwiślan Góra 3:2 (0:0)
- Kotwica Kołobrzeg – Rozwój Katowice 1:2 (0:0)
- Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa 0:2 (0:0)
- Okocimski Brzesko – Znicz Pruszków 0:0
- Kluczbork – Siarka Tarnobrzeg 1:1 (0:0)
- Limanovia Limanowa – Stal Mielec 0:1 (0:0)
- Górnik Wałbrzych – Stal Stalowa Wola 1:3 (1:3)
- Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 (1:0)
Wynik zaległego meczu XX kolejki (08.04.2015)
- Limanovia Limanowa – Wisła Puławy 1:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Stal Stalowa Wola | 25 | 45 | 42:26 |
2. | Rozwój Katowice | 25 | 44 | 43:29 |
3. | Kluczbork | 25 | 44 | 33:21 |
4. | Zagłębie Sosnowiec | 25 | 43 | 43:30 |
5. | Energetyk ROW Rybnik | 25 | 42 | 40:27 |
6. | Znicz Pruszków | 25 | 40 | 35:25 |
7. | Raków Częstochowa | 25 | 39 | 31:23 |
8. | Stal Mielec | 25 | 39 | 35:31 |
9. | Stargard Szczeciński | 24 | 37 | 31:31 |
10. | Siarka Tarnobrzeg | 25 | 37 | 30:30 |
11. | Legionovia Legionowo | 25 | 31 | 35:34 |
12. | Wisła Puławy | 24 | 28 | 30:37 |
13. | Nadwiślan Góra | 25 | 27 | 33:45 |
14. | Puszcza Niepołomice | 25 | 26 | 28:37 |
15. | Okocimski Brzesko | 25 | 25 | 19:34 |
16. | Kotwica Kołobrzeg | 25 | 24 | 33:37 |
17. | Górnik Wałbrzych | 25 | 20 | 20:41 |
18. | Limanovia Limanowa | 25 | 16 | 19:42 |
Zapowiedź XXVI kolejki (18/19.04.2015)
Siarka Tarnobrzeg – Zagłębie Sosnowiec (sb 12:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Okocimski Brzesko (sb 15:00), Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice (sb 15:30), Raków Częstochowa – Stal Mielec (sb 16:00), Limanovia Limanowa – Legionovia Legionowo (sb 16:00), Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy (sb 16:00), Energetyk ROW Rybnik – Kluczbork (sb 19:00), Znicz Pruszków – Górnik Wałbrzych (sb 19:00), Nadwiślan Góra – Kotwica Kołobrzeg (nd 16:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XXVI kolejki (10/11.04.2015)
- Górnik Zabrze II – Jastrzębie 3:1 (1:0)
- Pniówek Pawłowice – Ruch Chorzów II 1:1 (0:0)
- Odra Opole – Swornica Czarnowąsy 4:1 (3:0)
- Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 3:2 (2:1)
- Stal Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice 1:1 (0:1)
- Szombierki Bytom – Piast Gliwice II 0:3 (0:1)
- Polonia Bytom – Górnik Wesoła 2:1 (1:0)
- Skalnik Gracze – Czaniec 0:5 (0:3)
- Małapanew Ozimek – Grunwald Ruda Śląska 0:2 (0:1)
- Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:3 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 26 | 61 | 60:26 |
2. | Polonia Bytom | 26 | 57 | 58:22 |
3. | Stal Bielsko-Biała | 26 | 53 | 55:19 |
4. | Ruch Zdzieszowice | 26 | 53 | 52:26 |
5. | Jastrzębie | 25 | 44 | 40:28 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 25 | 42 | 49:37 |
7. | Skra Częstochowa | 26 | 41 | 44:28 |
8. | Górnik Zabrze II | 25 | 39 | 45:33 |
9. | Czaniec | 24 | 37 | 25:25 |
10. | Podbeskidzie B-B II | 25 | 34 | 39:34 |
11. | Ruch Chorzów II | 26 | 34 | 38:43 |
12. | Szombierki Bytom | 25 | 31 | 29:30 |
13. | Pniówek Pawłowice | 25 | 31 | 29:36 |
14. | Swornica Czarnowąsy | 26 | 31 | 33:49 |
15. | Grunwald Ruda Śląska | 26 | 28 | 33:48 |
16. | Polonia Łaziska Górne | 26 | 28 | 25:40 |
17. | Górnik Wesoła | 25 | 23 | 28:42 |
18. | Piast Gliwice II | 26 | 22 | 37:54 |
19. | Małapanew Ozimek | 25 | 11 | 16:58 |
20. | Skalnik Gracze | 26 | 11 | 19:76 |
Zapowiedź zaległych meczów XXII i XXV kolejki (14/15.04.2015)
Czaniec – Jastrzębie (wt 17:30), Rekord Bielsko-Biała – Szombierki Bytom (śr 17:15).
Zapowiedź XXVII kolejki (18/19.04.2015)
Grunwald Ruda Śląska – Skalnik Gracze (sb 11:00), Ruch Chorzów II – Polonia Łaziska Górne (sb 13:00), Jastrzębie – Polonia Bytom (sb 16:00), Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice (sb 16:00), Stal Bielsko-Biała – Małapanew Ozimek (sb 16:00), Czaniec – Górnik Zabrze II (sb 16:00), Górnik Wesoła – Odra Opole (sb 16:00), Swornica Czarnowąsy – Szombierki Bytom (sb 16:00), Piast Gliwice II – Skra Częstochowa (sb 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Ruch Zdzieszowice (nd 16:00).
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XIX kolejki (11/12.04.2015)
- Unia Turza Śląska – Bełk 0:0
- Czarni-Góral Żywiec – Unia Racibórz 0:3 (0:1)
- Podlesianka Katowice – Forteca Świerklany 1:2 (1:1)
- Krupiński Suszec – Górnik Pszów 3:0 (1:0)
- Iskra Pszczyna – Jedność Przyszowice 2:3 (0:2)
- Radziechowy-Wieprz – Drzewiarz Jasienica 0:2 (0:1)
- Bojszowy – Gwarek Ornontowice 1:1 (0:0)
- Gieksa Katowice II – Szczakowianka Jaworzno 2:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 18 | 45 | 53:10 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 18 | 37 | 36:15 |
3. | Forteca Świerklany | 19 | 36 | 28:19 |
4. | Krupiński Suszec | 18 | 32 | 31:26 |
5. | Gwarek Ornontowice | 18 | 30 | 27:23 |
6. | Jedność Przyszowice | 18 | 28 | 42:36 |
7. | Bojszowy | 18 | 27 | 22:21 |
8. | Gieksa Katowice II | 19 | 25 | 37:27 |
9. | Szczakowianka Jaworzno | 18 | 24 | 29:21 |
10. | Iskra Pszczyna | 18 | 21 | 22:32 |
11. | Unia Turza Śląska | 18 | 20 | 22:25 |
12. | Unia Racibórz | 18 | 20 | 34:53 |
13. | Czarni-Góral Żywiec | 18 | 19 | 22:35 |
14. | Radziechowy-Wieprz | 18 | 16 | 24:33 |
15. | Podlesianka Katowice | 18 | 12 | 15:40 |
16. | Górnik Pszów | 18 | 11 | 17:45 |
Zapowiedź XX kolejki (18.04.2015)
Bełk – Radziechowy-Wieprz (sb 16:30), Unia Racibórz – Gieksa Katowice II (sb 16:30), Forteca Świerklany – Bojszowy (sb 16:30), Górnik Pszów – Iskra Pszczyna (sb 16:30), Jedność Przyszowice – Unia Turza Śląska (sb 16:30), Gwarek Ornontowice – Krupiński Suszec (sb 16:30), Drzewiarz Jasienica – Czarni-Góral Żywiec (sb 16:30), Szczakowianka Jaworzno – Podlesianka Katowice (sb 16:30).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XIX kolejki (11/12.04.2015)
- Buk Rudy – Czarni Pyskowice 3:3 (0:1)
- Energetyk ROW Rybnik II – Łabędy 2:0 (1:0)
- Zamkowiec Toszek – Nędza 0:5 (0:2)
- Urania Ruda Śląska – Zuch Orzepowice 1:3 (1:0)
- Wilki Wilcza – Tempo Paniówki 0:1 (0:0)
- Rachowice – Orzeł Mokre 7:1 (2:1)
- Wawel Wirek – Sokół Orzesze 6:0 (3:0)
- Wyzwolenie Chorzów – Zabrze-Kończyce 4:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 18 | 45 | 59:12 |
2. | Nędza | 18 | 38 | 52:16 |
3. | Wilki Wilcza | 18 | 36 | 37:13 |
4. | Wyzwolenie Chorzów | 18 | 34 | 34:17 |
5. | Urania Ruda Śląska | 18 | 32 | 46:30 |
6. | Wawel Wirek | 18 | 30 | 33:21 |
7. | Orzeł Mokre | 18 | 27 | 30:30 |
8. | Zuch Orzepowice | 18 | 25 | 33:45 |
9. | Rachowice | 18 | 24 | 31:33 |
10. | Buk Rudy | 18 | 24 | 23:31 |
11. | Zabrze-Kończyce | 18 | 21 | 23:41 |
12. | Tempo Paniówki | 18 | 20 | 25:28 |
13. | Łabędy | 18 | 18 | 21:24 |
14. | Czarni Pyskowice | 18 | 14 | 32:60 |
15. | Zamkowiec Toszek | 18 | 14 | 17:47 |
16. | Sokół Orzesze | 18 | 5 | 11:59 |
Zapowiedź XX kolejki (18.04.2015)
Zabrze-Kończyce – Urania Ruda Śląska (sb 11:00), Nędza – Wilki Wilcza (sb 16:30), Zuch Orzepowice – Rachowice (sb 16:30), Sokół Orzesze – Buk Rudy (sb 16:30), Czarni Pyskowice – Energetyk ROW Rybnik II (sb 16:30), Orzeł Mokre – Wawel Wirek (sb 16:30), Wyzwolenie Chorzów – Tempo Paniówki (sb 16:30), Łabędy – Zamkowiec Toszek (sb 16:30).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XIX kolejki (11/12.04.2015)
- Rafako Racibórz – Granica Ruptawa 1:3 (0:2)
- Dąb Gaszowice – Gwiazda Skrzyszów 0:0
- Jedność Jejkowice – Rymer Rybnik 0:1 (0:0)
- Naprzód Czyżowice – Przyszłość Rogów 1:6 (1:2)
- Polonia Marklowice – Silesia Lubomia 0:4 (0:3)
- Naprzód Zawada – Gołkowice 0:0
- Płomień Połomia – Naprzód Syrynia 1:2 (1:1)
- Tworków – Krzyżanowice 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Granica Ruptawa | 18 | 39 | 43:18 |
2. | Gwiazda Skrzyszów | 18 | 34 | 32:19 |
3. | Rafako Racibórz | 18 | 33 | 33:26 |
4. | Przyszłość Rogów | 18 | 32 | 35:20 |
5. | Rymer Rybnik | 18 | 32 | 34:20 |
6. | Dąb Gaszowice | 18 | 27 | 28:24 |
7. | Naprzód Czyżowice | 18 | 26 | 42:41 |
8. | Silesia Lubomia | 18 | 26 | 33:33 |
9. | Jedność Jejkowice | 18 | 25 | 33:33 |
10. | Naprzód Zawada | 18 | 24 | 20:29 |
11. | Gołkowice | 18 | 22 | 34:33 |
12. | Krzyżanowice | 18 | 22 | 27:37 |
13. | Polonia Marklowice | 18 | 18 | 21:37 |
14. | Naprzód Syrynia | 18 | 17 | 33:40 |
15. | Płomień Połomia | 18 | 14 | 27:35 |
16. | Tworków | 18 | 10 | 18:48 |
Zapowiedź XX kolejki (18/19.04.2015)
Krzyżanowice – Jedność Jejkowice (sb 16:30), Granica Ruptawa – Dąb Gaszowice (sb 16:30), Przyszłość Rogów – Rafako Racibórz (sb 16:30), Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Zawada (sb 16:30), Rymer Rybnik – Płomień Połomia (sb 16:30), Gołkowice – Polonia Marklowice (sb 16:30), Naprzód Syrynia – Naprzód Czyżowice (sb 16:30), Silesia Lubomia – Tworków (nd 16:30).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XIX kolejki (11/12.04.2015)
- Czernica – Studzienna 1:2 (1:1)
- Nowa Wieś – Buków 3:3 (1:0)
- Ocice Racibórz – Borucin 0:0
- Owsiszcze – Krzanowice 0:1 (0:1)
- Cyprzanów – Pietrowice Wielkie 3:2 (0:1)
- Raszczyce – Kornowac 3:1 (0:1)
- Gorzyce – Gamów 8:1 (2:1)
- Kuźnia Raciborska – Pawłów 1:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 19 | 48 | 75:31 |
2. | Krzanowice | 19 | 47 | 53:20 |
3. | Czernica | 19 | 38 | 48:31 |
4. | Kuźnia Raciborska | 19 | 36 | 48:34 |
5. | Raszczyce | 19 | 34 | 55:37 |
6. | Gorzyce | 19 | 32 | 53:35 |
7. | Buków | 19 | 28 | 39:38 |
8. | Pietrowice Wielkie | 19 | 26 | 53:40 |
9. | Studzienna | 19 | 23 | 39:50 |
10. | Ocice Racibórz | 19 | 22 | 29:40 |
11. | Nowa Wieś | 19 | 19 | 32:34 |
12. | Cyprzanów | 19 | 17 | 30:46 |
13. | Owsiszcze | 19 | 16 | 27:44 |
14. | Pawłów | 19 | 16 | 32:70 |
15. | Gamów | 19 | 14 | 28:60 |
16. | Kornowac | 19 | 9 | 21:52 |
Zapowiedź XX kolejki (18/19.04.2015)
Kornowac – Cyprzanów (sb 15:00), Krzanowice – Kuźnia Raciborska (sb 16:00), Pietrowice Wielkie – Ocice Racibórz (sb 16:00), Pawłów – Gorzyce (sb 16:00), Buków – Czernica (sb 16:00), Borucin – Nowa Wieś (nd 15:00), Gamów – Raszczyce (nd 15:30), Studzienna – Owsiszcze (nd 16:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XVIII kolejki (11/12.04.2015)
- Boguszowice – Rój 4:2 (1:1)
- Chwałowice – Łaziska 3:3 (0:1)
- Radlin – Baranowice 1:1 (1:0)
- Wilchwy – Książenice 3:1 (1:1)
- Rydułtowy – Dębieńsko 1:0 (0:0)
- Niewiadom – Ochojec 0:0
- Mszana – Grabownia-Golejów 2:0 (1:0)
- Gotartowice – Radziejów-Popielów 1:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rydułtowy | 18 | 38 | 39:21 |
2. | Radziejów-Popielów | 18 | 36 | 50:24 |
3. | Łaziska | 18 | 35 | 36:21 |
4. | Gotartowice | 18 | 31 | 32:23 |
5. | Boguszowice | 18 | 30 | 47:33 |
6. | Książenice | 18 | 30 | 52:39 |
7. | Ochojec | 18 | 29 | 35:29 |
8. | Baranowice | 18 | 27 | 38:37 |
9. | Wilchwy | 18 | 25 | 39:41 |
10. | Dębieńsko | 18 | 22 | 37:34 |
11. | Radlin | 18 | 22 | 29:38 |
12. | Niewiadom | 18 | 21 | 39:47 |
13. | Rój | 18 | 15 | 25:52 |
14. | Mszana | 18 | 14 | 27:42 |
15. | Chwałowice | 18 | 13 | 30:40 |
16. | Grabownia-Golejów | 18 | 11 | 21:55 |
Zapowiedź XIX kolejki (18/19.04.2015)
Grabownia-Golejów – Wilchwy (sb 15:30), Niewiadom – Chwałowice (sb 15:30), Dębieńsko – Mszana (sb 15:30), Rój – Radlin (sb 15:30), Ochojec – Rydułtowy (nd 15:30), Baranowice – Łaziska (nd 15:30), Książenice – Gotartowice (nd 15:30), Radziejów-Popielów – Boguszowice (nd 15:30).
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVI kolejki (11/12.04.2015)
- Chałupki – Olza 2:0 (1:0)
- Zabełków – Nieboczowy 0:3 (0:2)
- Krzyżkowice – Tworków II 6:0 (3:0)
- Rzuchów – Czyżowice II 3:2 (2:1)
- Rogów II – Kokoszyce 1:0 (1:0)
- Bieńkowice – Płonia Racibórz 2:1 (1:1)
- Wojnowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 15 | 39 | 50:15 |
2. | Rzuchów | 15 | 33 | 56:34 |
3. | Bieńkowice | 15 | 28 | 38:29 |
4. | Rogów II | 15 | 28 | 34:26 |
5. | Płonia Racibórz | 15 | 22 | 41:41 |
6. | Krzyżkowice | 15 | 21 | 33:30 |
7. | Nieboczowy | 15 | 20 | 31:34 |
8. | Czyżowice II | 14 | 17 | 41:42 |
9. | Kokoszyce | 15 | 14 | 28:35 |
10. | Wojnowice | 14 | 14 | 22:31 |
11. | Olza | 15 | 14 | 29:40 |
12. | Tworków II | 15 | 14 | 30:49 |
13. | Zabełków | 14 | 8 | 24:51 |
Zapowiedź XVII kolejki (18/19.04.2015)
Tworków II – Chałupki (sb 16:00), Płonia Racibórz – Rogów II (sb 16:00), Wojnowice – Zabełków (sb 16:00), Czyżowice II – Krzyżkowice (nd 16:00), Kokoszyce – Nieboczowy (nd 16:00), Olza – Bieńkowice (nd 16:00), Rzuchów – pauza.
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVI kolejki (11/12.04.2015)
- Lyski – Grzegorzowice 6:1 (1:1)
- Rudnik – Siedliska 2:1 (1:0)
- Ruda Kozielska – Górki Śląskie 1:1 (1:0)
- Kobyla – Zawada Książęca 4:0 (3:0)
- Brzezie – Markowice 2:1 (0:0)
- Babice – Adamowice 2:0 (2:0)
- Gaszowice II – Pstrążna 2:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Lyski | 16 | 36 | 59:29 |
2. | Brzezie | 16 | 33 | 47:20 |
3. | Kobyla | 16 | 32 | 59:29 |
4. | Zawada Książęca | 16 | 29 | 35:29 |
5. | Markowice | 16 | 28 | 32:20 |
6. | Gaszowice II | 16 | 27 | 49:32 |
7. | Adamowice | 16 | 27 | 36:40 |
8. | Ruda Kozielska | 16 | 24 | 46:35 |
9. | Górki Śląskie | 16 | 20 | 22:34 |
10. | Babice | 16 | 18 | 25:46 |
11. | Rudnik | 16 | 14 | 37:54 |
12. | Grzegorzowice | 16 | 11 | 30:54 |
13. | Siedliska | 16 | 11 | 22:51 |
14. | Pstrążna | 16 | 10 | 25:51 |
Zapowiedź XVII kolejki (18/19.04.2015)
Siedliska – Grzegorzowice (sb 16:00), Rudnik – Górki Śląskie (sb 16:00), Pstrążna – Ruda Kozielska (nd 14:30), Markowice – Kobyla (nd 15:00), Adamowice – Gaszowice II (nd 15:00), Brzezie – Lyski (nd 16:00), Zawada Książęca – Babice (nd 16:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XV kolejki (11/12.04.2015)
- Czerwionka – Polaris Żory 2:1 (2:1)
- Jankowice – Zwonowice 2:0 (2:0)
- Rogoźna – Jastrzębie-Bzie 1:2 (1:1)
- Krostoszowice – Czuchów 1:3 (0:2)
- Kamień – Rowień 2:1 (1:0)
- Szeroka – Szczejkowice 0:6 (0:1)
- Palowice – Godów 1:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 15 | 45 | 69:10 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 15 | 42 | 68:15 |
3. | Rogoźna | 15 | 34 | 74:32 |
4. | Palowice | 15 | 29 | 47:25 |
5. | Kamień | 15 | 26 | 45:41 |
6. | Godów | 15 | 25 | 30:23 |
7. | Jankowice | 15 | 21 | 53:44 |
8. | Rowień | 15 | 19 | 24:43 |
9. | Czuchów | 15 | 13 | 33:67 |
10. | Polaris Żory | 15 | 12 | 28:45 |
11. | Szczejkowice | 15 | 12 | 23:58 |
12. | Szeroka | 15 | 11 | 30:54 |
13. | Zwonowice | 15 | 10 | 25:55 |
14. | Krostoszowice | 15 | 10 | 34:71 |
Zapowiedź XVI kolejki (18/19.04.2015)
Rowień – Rogoźna (sb 15:30), Szczejkowice – Jankowice (sb 15:30), Godów – Szeroka (nd 15:30), Polaris Żory – Palowice (nd 15:30), Jastrzębie-Bzie – Krostoszowice (nd 15:30), Czuchów – Czerwionka (nd 15:30), Zwonowice – Kamień (nd 15:30).
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (11.04.2015)
- Jankowice – Czernica II 3:0 (1:0)
- Dzimierz – Pawłów II 2:2 (1:0)
- Zawada II – Pietraszyn 1:0 (0:0)
- Turza Śląska II – Bełsznica 6:1 (2:1)
- Borucin II – Bolesław 0:3 (wo)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 9 | 24 | 43:6 |
2. | Turza Śląska II | 9 | 22 | 37:12 |
3. | Bolesław | 9 | 19 | 25:20 |
4. | Dzimierz | 9 | 14 | 23:16 |
5. | Zawada II | 9 | 12 | 13:23 |
6. | Pawłów II | 9 | 10 | 28:36 |
7. | Bełsznica | 9 | 7 | 20:37 |
8. | Pietraszyn | 9 | 1 | 9:39 |
9. | Czernica II* | 1 | 0 | 0:3 |
10. | Borucin II^ | 9 | 9 | 26:32 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
^ Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XI kolejki (18/19.04.2015)
Dzimierz – Turza Śląska II (sb 16:00), Jankowice – Pawłów II (nd 15:00), Bolesław – Bełsznica (nd 16:00), Czernica II – Zawada (nd 16:00), Pietraszyn – pauza.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XV kolejki (11/12.04.2015)
- Dębieńsko II – Bełk II 6:0 (3:0)
- Forteca Świerklany II – Ruptawa II 1:0 (0:0)
- Jastrzębie II – Gołkowice II 5:0 (1:0)
- Skrzyszów II – Kleszczów 3:3 (1:1)
- Leszczyny – Szczerbice 4:2 (2:1)
- Chwałęcice – Stanowice 1:3 (1:1)
- Skrbeńsko – Świerklany 4:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 14 | 36 | 77:11 |
2. | Gołkowice II | 14 | 29 | 46:25 |
3. | Skrzyszów II | 14 | 28 | 46:31 |
4. | Ruptawa II | 14 | 27 | 71:25 |
5. | Skrbeńsko | 14 | 26 | 50:25 |
6. | Stanowice | 14 | 26 | 51:37 |
7. | Forteca Świerklany II | 14 | 25 | 47:27 |
8. | Kleszczów | 14 | 19 | 43:46 |
9. | Dębieńsko II | 14 | 17 | 26:64 |
10. | Leszczyny | 14 | 11 | 28:52 |
11. | Szczerbice | 14 | 9 | 39:63 |
12. | Bełk II | 14 | 6 | 15:70 |
13. | Chwałęcice | 13 | 3 | 14:73 |
14. | Świerklany* | 1 | 0 | 0:4 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
Zapowiedź XVI kolejki (19.04.2015)
Ruptawa II – Jastrzębie II (nd 15:30), Szczerbice – Skrzyszów II (nd 15:30), Chwałęcice – Bełk II (nd 15:30), Stanowice – Skrbeńsko (nd 15:30), Gołkowice II – Dębieńsko II (nd 15:30), Kleszczów – Forteca Świerklany II (nd 15:30), Leszczyny – Świerklany (nd 15:30).
Jakaś relacja z meczu Tworków - Krzyżanowice będzie ?