SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Przebudzenie Energetyka ROW Rybnik, który pokonał nieobliczalną ekipę Kluczborka. Bardzo ważne zwycięstwa odniosły Unia Turza Śląska oraz jej raciborska imienniczka. Borucin i Krzanowice dopisują do swojego dorobku kolejne komplety punktów. Dużo zawirowań w czubie rybnickiej A klasy, gdzie kilka drużyn wciąż pretenduje do awansu. Brzezie nie było gościnne dla Lysek, natomiast Kobyla popsuła humory w Markowicach. Czerwionka śrubuje swój rekord wszechczasów. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki XXVI kolejki (18/19.04.2015)
- Energetyk ROW Rybnik – Kluczbork 2:0 (0:0)
- Raków Częstochowa – Stal Mielec 2:1 (0:0)
- Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice 0:1 (0:0)
- Siarka Tarnobrzeg – Zagłębie Sosnowiec 1:2 (1:1)
- Nadwiślan Góra – Kotwica Kołobrzeg 3:1 (2:0)
- Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 2:4 (1:3)
- Znicz Pruszków – Górnik Wałbrzych 2:0 (0:0)
- Limanovia Limanowa – Legionovia Legionowo 0:1 (0:1)
- Błękitni Stargard Szczeciński – Okocimski Brzesko 1:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rozwój Katowice | 26 | 47 | 44:29 |
2. | Zagłębie Sosnowiec | 26 | 46 | 45:31 |
3. | Energetyk ROW Rybnik | 26 | 45 | 42:27 |
4. | Stal Stalowa Wola | 26 | 45 | 44:30 |
5. | Kluczbork | 26 | 44 | 33:23 |
6. | Znicz Pruszków | 26 | 43 | 37:25 |
7. | Raków Częstochowa | 26 | 42 | 33:24 |
8. | Stargard Szczeciński | 25 | 40 | 32:31 |
9. | Stal Mielec | 26 | 39 | 36:33 |
10. | Siarka Tarnobrzeg | 26 | 37 | 31:32 |
11. | Legionovia Legionowo | 26 | 34 | 36:34 |
12. | Wisła Puławy | 25 | 31 | 34:39 |
13. | Nadwiślan Góra | 26 | 30 | 36:46 |
14. | Puszcza Niepołomice | 26 | 26 | 28:38 |
15. | Okocimski Brzesko | 26 | 25 | 19:35 |
16. | Kotwica Kołobrzeg | 26 | 24 | 34:40 |
17. | Górnik Wałbrzych | 26 | 20 | 20:43 |
18. | Limanovia Limanowa | 26 | 16 | 19:43 |
Zapowiedź zaległego meczu XIX kolejki (22.04.2015)
Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński (śr 18:00).
Zapowiedź XXVII kolejki (25/26.04.2015)
Wisła Puławy – Górnik Wałbrzych (sb 15:00), Kluczbork – Stal Stalowa Wola (sb 16:00), Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra (sb 16:00), Okocimski Brzesko – Limanovia Limanowa (sb 16:00), Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa (sb 17:00), Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg (sb 17:00), Zagłębie Sosnowiec – Energetyk ROW Rybnik (sb 18:00), Stal Mielec – Rozwój Katowice (sb 18:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków (nd 15:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XXVII kolejki (18/19.04.2015)
- Jastrzębie – Polonia Bytom 0:2 (0:0)
- Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice 1:1 (1:1)
- Czaniec – Górnik Zabrze II 3:2 (2:1)
- Górnik Wesoła – Odra Opole 0:2 (0:0)
- Piast Gliwice II – Skra Częstochowa 2:2 (1:0)
- Grunwald Ruda Śląska – Skalnik Gracze 4:0 (3:0)
- Ruch Chorzów II – Polonia Łaziska Górne 3:0 (2:0)
- Stal Bielsko-Biała – Małapanew Ozimek 4:0 (2:0)
- Swornica Czarnowąsy – Szombierki Bytom 0:6 (0:4)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Ruch Zdzieszowice 1:3 (1:0)
Wyniki zaległych meczów XXII i XXV kolejki (14/15.04.2015)
- Czaniec – Jastrzębie 1:2 (1:2)
- Rekord Bielsko-Biała – Szombierki Bytom 0:3 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 27 | 64 | 62:26 |
2. | Polonia Bytom | 27 | 60 | 60:22 |
3. | Stal Bielsko-Biała | 27 | 56 | 59:19 |
4. | Ruch Zdzieszowice | 27 | 56 | 55:27 |
5. | Jastrzębie | 27 | 47 | 42:31 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 27 | 43 | 50:41 |
7. | Skra Częstochowa | 27 | 42 | 46:30 |
8. | Czaniec | 26 | 40 | 29:29 |
9. | Górnik Zabrze II | 26 | 39 | 47:36 |
10. | Szombierki Bytom | 27 | 37 | 38:30 |
11. | Ruch Chorzów II | 27 | 37 | 41:43 |
12. | Podbeskidzie B-B II | 26 | 34 | 40:37 |
13. | Pniówek Pawłowice | 26 | 32 | 30:37 |
14. | Grunwald Ruda Śląska | 27 | 31 | 37:48 |
15. | Swornica Czarnowąsy | 27 | 31 | 33:55 |
16. | Polonia Łaziska Górne | 27 | 28 | 25:43 |
17. | Górnik Wesoła | 26 | 23 | 28:44 |
18. | Piast Gliwice II | 27 | 23 | 39:56 |
19. | Małapanew Ozimek | 26 | 11 | 16:62 |
20. | Skalnik Gracze | 27 | 11 | 19:80 |
Zapowiedź zaległego meczu XXV kolejki (22.04.2015)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Pniówek Pawłowice (śr 16:30).
Zapowiedź XXVIII kolejki (25.04.2015)
Polonia Łaziska Górne – Rekord Bielsko-Biała (sb 11:00), Górnik Zabrze II – Grunwald Ruda Śląska (sb 11:00), Polonia Bytom – Czaniec (sb 16:00), Pniówek Pawłowice – Piast Gliwice II (sb 16:30), Stal Bielsko-Biała – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 16:30), Ruch Zdzieszowice – Ruch Chorzów II (sb 16:30), Skra Częstochowa – Swornica Czarnowąsy (sb 16:30), Szombierki Bytom – Górnik Wesoła (sb 16:30), Skalnik Gracze – Małapanew Ozimek (sb 16:30), Odra Opole – Jastrzębie (sb 19:00).
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XX kolejki (18.04.2015)
- Bełk – Radziechowy-Wieprz 3:2 (1:1)
- Unia Racibórz – Gieksa Katowice II 2:1 (2:0)
- Forteca Świerklany – Bojszowy 1:0 (1:0)
- Górnik Pszów – Iskra Pszczyna 1:5 (0:1)
- Jedność Przyszowice – Unia Turza Śląska 1:4 (0:2)
- Gwarek Ornontowice – Krupiński Suszec 2:2 (0:2)
- Drzewiarz Jasienica – Czarni-Góral Żywiec 3:1 (0:1)
- Szczakowianka Jaworzno – Podlesianka Katowice 1:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 19 | 48 | 56:12 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 19 | 40 | 39:16 |
3. | Forteca Świerklany | 20 | 39 | 29:19 |
4. | Krupiński Suszec | 19 | 33 | 33:28 |
5. | Gwarek Ornontowice | 19 | 31 | 29:25 |
6. | Jedność Przyszowice | 19 | 28 | 43:40 |
7. | Szczakowianka Jaworzno | 19 | 27 | 30:21 |
8. | Bojszowy | 19 | 27 | 22:22 |
9. | Gieksa Katowice II | 20 | 25 | 38:29 |
10. | Iskra Pszczyna | 19 | 24 | 27:33 |
11. | Unia Turza Śląska | 19 | 23 | 26:26 |
12. | Unia Racibórz | 19 | 23 | 36:54 |
13. | Czarni-Góral Żywiec | 19 | 19 | 23:38 |
14. | Radziechowy-Wieprz | 19 | 16 | 26:36 |
15. | Podlesianka Katowice | 19 | 12 | 15:41 |
16. | Górnik Pszów | 19 | 11 | 18:50 |
Zapowiedź XXI kolejki (25/26.04.2015)
Górnik Pszów – Jedność Przyszowice (sb 16:30), Czarni-Góral Żywiec – Bełk (sb 16:30), Radziechowy-Wieprz – Unia Turza Śląska (sb 16:30), Krupiński Suszec – Forteca Świerklany (sb 16:30), Podlesianka Katowice – Unia Racibórz (sb 16:30), Iskra Pszczyna – Gwarek Ornontowice (sb 16:30), Bojszowy – Szczakowianka Jaworzno (nd 15:00), Gieksa Katowice II – Drzewiarz Jasienica (nd 17:30).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XX kolejki (18.04.2015)
- Nędza – Wilki Wilcza 2:1 (1:0)
- Zuch Orzepowice – Rachowice 0:1 (0:1)
- Sokół Orzesze – Buk Rudy 2:4 (1:1)
- Czarni Pyskowice – Energetyk ROW Rybnik II 2:3 (1:2)
- Orzeł Mokre – Wawel Wirek 4:0 (2:0)
- Wyzwolenie Chorzów – Tempo Paniówki 0:0
- Łabędy – Zamkowiec Toszek 2:0 (0:0)
- Zabrze-Kończyce – Urania Ruda Śląska 1:4 (0:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 19 | 48 | 62:14 |
2. | Nędza | 19 | 41 | 54:17 |
3. | Wilki Wilcza | 19 | 36 | 38:15 |
4. | Urania Ruda Śląska | 19 | 35 | 50:31 |
5. | Wyzwolenie Chorzów | 19 | 35 | 34:17 |
6. | Wawel Wirek | 19 | 30 | 33:25 |
7. | Orzeł Mokre | 19 | 30 | 34:30 |
8. | Rachowice | 19 | 27 | 32:33 |
9. | Buk Rudy | 19 | 27 | 27:33 |
10. | Zuch Orzepowice | 19 | 25 | 33:46 |
11. | Łabędy | 19 | 21 | 23:24 |
12. | Tempo Paniówki | 19 | 21 | 25:28 |
13. | Zabrze-Kończyce | 19 | 21 | 24:45 |
14. | Czarni Pyskowice | 19 | 14 | 34:63 |
15. | Zamkowiec Toszek | 19 | 14 | 17:49 |
16. | Sokół Orzesze | 19 | 5 | 13:63 |
Zapowiedź XXI kolejki (25/26.04.2015)
Urania Ruda Śląska – Tempo Paniówki (sb 11:00), Wawel Wirek – Rachowice (sb 13:15), Wyzwolenie Chorzów – Nędza (sb 16:30), Zabrze-Kończyce – Zuch Orzepowice (sb 16:30), Wilki Wilcza – Łabędy (sb 16:30), Buk Rudy – Orzeł Mokre (nd 15:30), Zamkowiec Toszek – Czarni Pyskowice (nd 16:30), Energetyk ROW Rybnik II – Sokół Orzesze (nd 16:30).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XX kolejki (18/19.04.2015)
- Krzyżanowice – Jedność Jejkowice 2:2 (0:1)
- Granica Ruptawa – Dąb Gaszowice 1:0 (0:0)
- Przyszłość Rogów – Rafako Racibórz 1:2 (0:1)
- Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Zawada 1:1 (1:0)
- Rymer Rybnik – Płomień Połomia 1:2 (0:1)
- Gołkowice – Polonia Marklowice 2:2 (1:2)
- Naprzód Syrynia – Naprzód Czyżowice 2:0 (1:0)
- Silesia Lubomia – Tworków 1:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Granica Ruptawa | 19 | 42 | 44:18 |
2. | Rafako Racibórz | 19 | 36 | 35:27 |
3. | Gwiazda Skrzyszów | 19 | 35 | 33:20 |
4. | Przyszłość Rogów | 19 | 32 | 36:22 |
5. | Rymer Rybnik | 19 | 32 | 35:22 |
6. | Dąb Gaszowice | 19 | 27 | 28:25 |
7. | Silesia Lubomia | 19 | 27 | 34:34 |
8. | Jedność Jejkowice | 19 | 26 | 35:35 |
9. | Naprzód Czyżowice | 19 | 26 | 42:43 |
10. | Naprzód Zawada | 19 | 25 | 21:30 |
11. | Gołkowice | 19 | 23 | 36:35 |
12. | Krzyżanowice | 19 | 23 | 29:39 |
13. | Naprzód Syrynia | 19 | 20 | 35:40 |
14. | Polonia Marklowice | 19 | 19 | 23:39 |
15. | Płomień Połomia | 19 | 17 | 29:36 |
16. | Tworków | 19 | 11 | 19:49 |
Zapowiedź XXI kolejki (25/26.04.2015)
Tworków – Gołkowice (sb 16:30), Dąb Gaszowice – Rafako Racibórz (sb 16:30), Jedność Jejkowice – Silesia Lubomia (sb 16:30), Polonia Marklowice – Gwiazda Skrzyszów (sb 16:30), Naprzód Syrynia – Przyszłość Rogów (sb 16:30), Naprzód Czyżowice – Rymer Rybnik (sb 16:30), Płomień Połomia – Krzyżanowice (nd 16:30), Naprzód Zawada – Granica Ruptawa (nd 16:30).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XX kolejki (18/19.04.2015)
- Kornowac – Cyprzanów 0:2 (0:0)
- Krzanowice – Kuźnia Raciborska 4:0 (3:0)
- Pietrowice Wielkie – Ocice Racibórz 3:3 (1:3)
- Pawłów – Gorzyce 2:2 (0:0)
- Buków – Czernica 1:2 (1:1)
- Borucin – Nowa Wieś 4:1 (4:0)
- Gamów – Raszczyce 1:4 (0:2)
- Studzienna – Owsiszcze 0:2 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 20 | 51 | 79:32 |
2. | Krzanowice | 20 | 50 | 57:20 |
3. | Czernica | 20 | 41 | 50:32 |
4. | Raszczyce | 20 | 37 | 59:38 |
5. | Kuźnia Raciborska | 20 | 36 | 48:38 |
6. | Gorzyce | 20 | 33 | 55:37 |
7. | Buków | 20 | 28 | 40:40 |
8. | Pietrowice Wielkie | 20 | 27 | 56:43 |
9. | Ocice Racibórz | 20 | 23 | 32:43 |
10. | Studzienna | 20 | 23 | 39:52 |
11. | Cyprzanów | 20 | 20 | 32:46 |
12. | Nowa Wieś | 20 | 19 | 33:38 |
13. | Owsiszcze | 20 | 19 | 29:44 |
14. | Pawłów | 20 | 17 | 34:72 |
15. | Gamów | 20 | 14 | 29:64 |
16. | Kornowac | 20 | 9 | 21:54 |
Zapowiedź XXI kolejki (25/26.04.2015)
Czernica – Borucin (sb 16:00), Krzanowice – Pawłów (sb 16:00), Owsiszcze – Buków (sb 16:00), Ocice Racibórz – Kornowac (sb 16:00), Cyprzanów – Gamów (sb 16:00), Raszczyce – Gorzyce (sb 16:00), Kuźnia Raciborska – Studzienna (nd 16:00), Nowa Wieś – Pietrowice Wielkie (nd 16:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIX kolejki (18/19.04.2015)
- Dębieńsko – Mszana 2:0 (0:0)
- Rój – Radlin 0:0
- Niewiadom – Chwałowice 1:3 (0:2)
- Grabownia-Golejów – Wilchwy 3:2 (1:0)
- Ochojec – Rydułtowy 2:1 (1:1)
- Baranowice – Łaziska 1:3 (0:1)
- Książenice – Gotartowice 4:0 (1:0)
- Radziejów-Popielów – Boguszowice 1:3 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rydułtowy | 19 | 38 | 40:23 |
2. | Łaziska | 19 | 38 | 39:22 |
3. | Radziejów-Popielów | 19 | 36 | 51:27 |
4. | Książenice | 19 | 33 | 56:39 |
5. | Boguszowice | 19 | 33 | 50:34 |
6. | Ochojec | 19 | 32 | 37:30 |
7. | Gotartowice | 19 | 31 | 32:27 |
8. | Baranowice | 19 | 27 | 39:40 |
9. | Dębieńsko | 19 | 25 | 39:34 |
10. | Wilchwy | 19 | 25 | 41:44 |
11. | Radlin | 19 | 23 | 29:38 |
12. | Niewiadom | 19 | 21 | 40:50 |
13. | Chwałowice | 19 | 16 | 33:41 |
14. | Rój | 19 | 16 | 25:52 |
15. | Mszana | 19 | 14 | 27:44 |
16. | Grabownia-Golejów | 19 | 14 | 24:57 |
Zapowiedź XX kolejki (25/26.04.2015)
Boguszowice – Książenice (sb 16:00), Radlin – Radziejów-Popielów (sb 16:00), Mszana – Ochojec (sb 16:00), Chwałowice – Baranowice (sb 16:00), Łaziska – Rój (sb 16:30), Rydułtowy – Niewiadom (nd 11:00), Wilchwy – Dębieńsko (nd 16:00), Gotartowice – Grabownia-Golejów (nd 16:00).
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVII kolejki (18/19.04.2015)
- Tworków II – Chałupki 2:5 (1:1)
- Płonia Racibórz – Rogów II 3:1 (1:0)
- Wojnowice – Zabełków 3:0 (2:0)
- Olza – Bieńkowice 0:4 (0:2)
- Kokoszyce – Nieboczowy 0:0
- Czyżowice II – Krzyżkowice 2:3 (2:1)
- Rzuchów – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 16 | 42 | 55:17 |
2. | Rzuchów | 15 | 33 | 56:34 |
3. | Bieńkowice | 16 | 31 | 42:29 |
4. | Rogów II | 16 | 28 | 35:29 |
5. | Płonia Racibórz | 16 | 25 | 44:42 |
6. | Krzyżkowice | 16 | 24 | 36:32 |
7. | Nieboczowy | 16 | 21 | 31:34 |
8. | Czyżowice II | 15 | 17 | 43:45 |
9. | Wojnowice | 15 | 17 | 25:31 |
10. | Kokoszyce | 16 | 15 | 28:35 |
11. | Olza | 16 | 14 | 29:44 |
12. | Tworków II | 16 | 14 | 32:54 |
13. | Zabełków | 15 | 8 | 24:54 |
Zapowiedź XVIII kolejki (25/26.04.2015)
Chałupki – Czyżowice II (sb 16:00), Zabełków – Kokoszyce (sb 16:00), Rogów II – Olza (nd 16:00), Bieńkowice – Tworków II (nd 16:00), Nieboczowy – Płonia Racibórz (nd 16:00), Rzuchów – Wojnowice (nd 16:00), Krzyżkowice – pauza.
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVII kolejki (18/19.04.2015)
- Rudnik – Górki Śląskie 3:4 (0:2)
- Siedliska – Grzegorzowice 3:2 (0:1)
- Brzezie – Lyski 6:0 (0:0)
- Markowice – Kobyla 0:6 (0:4)
- Adamowice – Gaszowice II 1:1 (1:0)
- Zawada Książęca – Babice 4:1 (4:0)
- Pstrążna – Ruda Kozielska 0:2 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezie | 17 | 36 | 53:20 |
2. | Lyski | 17 | 36 | 59:35 |
3. | Kobyla | 17 | 35 | 65:29 |
4. | Zawada Książęca | 17 | 32 | 39:30 |
5. | Gaszowice II | 17 | 28 | 50:33 |
6. | Markowice | 17 | 28 | 32:26 |
7. | Adamowice | 17 | 28 | 37:41 |
8. | Ruda Kozielska | 17 | 27 | 48:35 |
9. | Górki Śląskie | 17 | 23 | 26:37 |
10. | Babice | 17 | 18 | 26:50 |
11. | Rudnik | 17 | 14 | 40:58 |
12. | Siedliska | 17 | 14 | 25:53 |
13. | Grzegorzowice | 17 | 11 | 32:57 |
14. | Pstrążna | 17 | 10 | 25:53 |
Zapowiedź XVIII kolejki (25/26.04.2015)
Babice – Markowice (sb 16:00), Rudnik – Pstrążna (sb 16:00), Lyski – Siedliska (sb 16:00), Kobyla – Brzezie (nd 15:00), Ruda Kozielska – Adamowice (nd 15:00), Grzegorzowice – Górki Śląskie (nd 16:00), Gaszowice II – Zawada Książęca (nd 16:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XVI kolejki (18/19.04.2015)
- Rowień – Rogoźna 2:1 (1:1)
- Szczejkowice – Jankowice 1:2 (0:1)
- Godów – Szeroka 6:2 (3:1)
- Polaris Żory – Palowice 4:3 (2:1)
- Czuchów – Czerwionka 2:4 (2:2)
- Zwonowice – Kamień 3:2 (1:2)
- Jastrzębie-Bzie – Krostoszowice 3:3 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 16 | 48 | 73:12 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 16 | 43 | 71:18 |
3. | Rogoźna | 16 | 34 | 75:34 |
4. | Palowice | 16 | 29 | 50:29 |
5. | Godów | 16 | 28 | 36:25 |
6. | Kamień | 16 | 26 | 47:44 |
7. | Jankowice | 16 | 24 | 55:45 |
8. | Rowień | 16 | 22 | 26:44 |
9. | Polaris Żory | 16 | 15 | 32:48 |
10. | Zwonowice | 16 | 13 | 28:57 |
11. | Czuchów | 16 | 13 | 35:71 |
12. | Szczejkowice | 16 | 12 | 24:60 |
13. | Szeroka | 16 | 11 | 32:60 |
14. | Krostoszowice | 16 | 11 | 37:74 |
Zapowiedź XVII kolejki (25/26.04.2015)
Jankowice – Godów (sb 16:00), Czerwionka – Krostoszowice (sb 16:00), Rowień – Jastrzębie-Bzie (sb 16:00), Palowice – Czuchów (nd 16:00), Szeroka – Polaris Żory (nd 16:00), Rogoźna – Zwonowice (nd 16:00), Kamień – Szczejkowice (nd 16:00).
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XI kolejki (18/19.04.2015)
- Dzimierz – Turza Śląska II 2:1 (1:1)
- Jankowice – Pawłów II 3:0 (1:0)
- Bolesław – Bełsznica 1:5 (1:0)
- Czernica II – Zawada II 0:1 (0:0)
- Pietraszyn – Borucin II 3:0 (wo)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 10 | 27 | 46:6 |
2. | Turza Śląska II | 10 | 22 | 38:14 |
3. | Bolesław | 10 | 19 | 26:25 |
4. | Dzimierz | 10 | 17 | 25:17 |
5. | Zawada II | 10 | 15 | 14:23 |
6. | Pawłów II | 10 | 10 | 28:39 |
7. | Bełsznica | 10 | 10 | 25:38 |
8. | Pietraszyn | 10 | 4 | 12:39 |
9. | Czernica II* | 2 | 0 | 0:4 |
10. | Borucin II^ | 10 | 9 | 26:35 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
^ Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XII kolejki (25/26.04.2015)
Zawada II – Pawłów II (sb 16:00), Jankowice – Dzimierz (nd 16:00), Bełsznica – Pietraszyn (nd 16:00), Turza Śląska II – Bolesław (nd 16:00), Czernica II – pauza.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XVI kolejki (19.04.2015)
- Ruptawa II – Jastrzębie II 2:1 (1:0)
- Chwałęcice – Bełk II 0:2 (0:1)
- Stanowice – Skrbeńsko 0:0
- Szczerbice – Skrzyszów II 2:6 (1:4)
- Gołkowice II – Dębieńsko II 3:1 (0:0)
- Kleszczów – Forteca Świerklany II 1:1 (1:1)
- Leszczyny – Świerklany 2:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 15 | 36 | 78:13 |
2. | Gołkowice II | 15 | 32 | 49:26 |
3. | Skrzyszów II | 15 | 31 | 52:33 |
4. | Ruptawa II | 15 | 30 | 73:26 |
5. | Skrbeńsko | 15 | 27 | 50:25 |
6. | Stanowice | 15 | 27 | 51:37 |
7. | Forteca Świerklany II | 15 | 26 | 48:28 |
8. | Kleszczów | 15 | 20 | 44:47 |
9. | Dębieńsko II | 15 | 17 | 27:67 |
10. | Leszczyny | 15 | 14 | 30:53 |
11. | Szczerbice | 15 | 9 | 41:69 |
12. | Bełk II | 15 | 9 | 17:70 |
13. | Chwałęcice | 14 | 3 | 14:75 |
14. | Świerklany* | 2 | 0 | 1:6 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
Zapowiedź XVII kolejki (25/26.04.2015)
Dębieńsko II – Ruptawa II (sb 16:00), Forteca Świerklany II – Szczerbice (nd 13:30), Jastrzębie II – Kleszczów (nd 16:00), Leszczyny – Stanowice (nd 16:00), Skrbeńsko – Chwałęcice (nd 16:00), Gołkowice II – Bełk II (nd 16:00), Skrzyszów II – Świerklany (nd 16:00).
Puchar Polski (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź meczu finałowego (22.04.2015)
Silesia Lubomia – Górnik Pszów (śr 17:00).
Płomień Kobyla - Brzezie !!