SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Rywalizacja seniorów wkracza w decydującą fazę. Czołowe zespoły walczą o miejsca premiowane awansem, a inne o utrzymanie się na obecnym poziomie rozgrywek. Kolejny piłkarski weekend przyniósł dużo ciekawych rezultatów, które spowodowały wiele przetasowań w tabelach poszczególnych grup. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki XXX kolejki (15/16.05.2015)
- Energetyk ROW Rybnik – Stal Mielec 0:0
- Nadwiślan Góra – Okocimski Brzesko 1:0 (0:0)
- Rozwój Katowice – Błękitni Stargard Szczeciński 0:0
- Raków Częstochowa – Limanovia Limanowa 2:2 (0:1)
- Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
- Znicz Pruszków – Kluczbork 0:0
- Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo 3:4 (1:2)
- Górnik Wałbrzych – Kotwica Kołobrzeg 2:1 (2:0)
- Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zagłębie Sosnowiec | 30 | 52 | 51:36 |
2. | Rozwój Katowice | 30 | 51 | 48:36 |
3. | Kluczbork | 30 | 51 | 38:26 |
4. | Energetyk ROW Rybnik | 30 | 50 | 46:30 |
5. | Raków Częstochowa | 30 | 50 | 39:28 |
6. | Stargard Szczeciński | 30 | 48 | 40:39 |
7. | Stal Stalowa Wola | 30 | 47 | 47:35 |
8. | Stal Mielec | 30 | 46 | 42:37 |
9. | Znicz Pruszków | 30 | 44 | 38:30 |
10. | Siarka Tarnobrzeg | 30 | 41 | 39:41 |
11. | Wisła Puławy | 30 | 39 | 42:44 |
12. | Legionovia Legionowo | 30 | 38 | 42:41 |
13. | Nadwiślan Góra | 30 | 38 | 40:48 |
14. | Okocimski Brzesko | 30 | 31 | 24:38 |
15. | Puszcza Niepołomice | 30 | 29 | 31:42 |
16. | Kotwica Kołobrzeg | 30 | 28 | 38:46 |
17. | Górnik Wałbrzych | 30 | 28 | 27:48 |
18. | Limanovia Limanowa | 30 | 20 | 22:47 |
Zapowiedź XXXI kolejki (20.05.2015)
Raków Częstochowa – Znicz Pruszków (śr 17:00), Limanovia Limanowa – Rozwój Katowice (śr 17:00), Okocimski Brzesko – Siarka Tarnobrzeg (śr 17:00), Puszcza Niepołomice – Górnik Wałbrzych (śr 17:00), Legionovia Legionowo – Energetyk ROW Rybnik (śr 17:30), Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra (śr 17:30), Zagłębie Sosnowiec – Kluczbork (śr 19:00), Kotwica Kołobrzeg – Wisła Puławy (śr 19:00), Stal Mielec – Stal Stalowa Wola (śr 19:00).
Zapowiedź XXXII kolejki (23/24.05.2015)
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński (sb 16:00), Kluczbork – Kotwica Kołobrzeg (sb 17:00), Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo (sb 17:00), Energetyk ROW Rybnik – Okocimski Brzesko (sb 19:00), Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice (sb 20:00), Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec (nd 12:00), Rozwój Katowice – Raków Częstochowa (nd 17:00), Nadwiślan Góra – Limanovia Limanowa (nd 17:00), Górnik Wałbrzych – Stal Mielec (nd 17:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XXXIII kolejki (16.05.2015)
- Jastrzębie – Ruch Zdzieszowice 1:2 (0:1)
- Grunwald Ruda Śląska – Pniówek Pawłowice 0:3 (0:2)
- Górnik Zabrze II – Odra Opole 1:1 (1:0)
- Polonia Bytom – Stal Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
- Skalnik Gracze – Szombierki Bytom 0:6 (0:4)
- Małapanew Ozimek – Skra Częstochowa 0:0
- Piast Gliwice II – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:0)
- Górnik Wesoła – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:2 (1:0)
- Czaniec – Polonia Łaziska Górne 3:1 (0:0)
- Swornica Czarnowąsy – Ruch Chorzów II 3:2 (2:0)
Wyniki XXXII kolejki (13.05.2015)
- Polonia Łaziska Górne – Jastrzębie 0:0
- Pniówek Pawłowice – Czaniec 1:1 (1:0)
- Odra Opole – Skalnik Gracze 2:0 (0:0)
- Stal Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
- Ruch Zdzieszowice – Górnik Wesoła 5:0 (2:0)
- Skra Częstochowa – Grunwald Ruda Śląska 1:1 (1:0)
- Szombierki Bytom – Małapanew Ozimek 4:0 (1:0)
- Ruch Chorzów II – Piast Gliwice II 1:2 (1:2)
- Podbeskidzie B-B II – Swornica Czarnowąsy 3:0 (2:0)
- Polonia Bytom – Górnik Zabrze II 3:0 (2:0) mecz został rozegrany 06.05.2015 r.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Polonia Bytom | 33 | 75 | 79:23 |
2. | Odra Opole | 33 | 75 | 73:28 |
3. | Ruch Zdzieszowice | 33 | 69 | 71:32 |
4. | Stal Bielsko-Biała | 33 | 66 | 68:24 |
5. | Rekord Bielsko-Biała | 33 | 59 | 61:45 |
6. | Jastrzębie | 33 | 57 | 50:36 |
7. | Szombierki Bytom | 33 | 53 | 57:36 |
8. | Skra Częstochowa | 33 | 49 | 50:35 |
9. | Górnik Zabrze II | 32 | 49 | 55:44 |
10. | Czaniec | 33 | 48 | 39:43 |
11. | Podbeskidzie B-B II | 33 | 46 | 51:51 |
12. | Ruch Chorzów II | 33 | 41 | 52:55 |
13. | Swornica Czarnowąsy | 33 | 41 | 40:63 |
14. | Pniówek Pawłowice | 33 | 40 | 39:45 |
15. | Grunwald Ruda Śląska | 33 | 34 | 41:60 |
16. | Piast Gliwice II | 33 | 33 | 53:68 |
17. | Polonia Łaziska Górne | 33 | 29 | 27:56 |
18. | Górnik Wesoła | 32 | 26 | 32:57 |
19. | Małapanew Ozimek | 33 | 15 | 20:79 |
20. | Skalnik Gracze | 33 | 14 | 21:99 |
Zapowiedź zaległego meczu XXV kolejki (20.05.2015)
Górnik Wesoła – Górnik Zabrze II (śr 17:00).
Zapowiedź XXXIV kolejki (23/24.05.2015)
Pniówek Pawłowice – Małapanew Ozimek (sb 12:00), Ruch Chorzów II – Górnik Wesoła (sb 12:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Jastrzębie (sb 17:00), Ruch Zdzieszowice – Czaniec (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Grunwald Ruda Śląska (sb 17:00), Skra Częstochowa – Skalnik Gracze (sb 17:00), Szombierki Bytom – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Stal Bielsko-Biała – Piast Gliwice II (sb 17:00), Odra Opole – Polonia Bytom (sb 19:00), Rekord Bielsko-Biała – Swornica Czarnowąsy (nd 15:00).
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XXIV kolejki (16/17.05.2015)
- Bełk – Bojszowy 5:0 (3:0)
- Unia Racibórz – Iskra Pszczyna 1:1 (0:1)
- Unia Turza Śląska – Podlesianka Katowice 6:1 (0:0)
- Forteca Świerklany – Gwarek Ornontowice 2:0 (1:0)
- Szczakowianka Jaworzno – Górnik Pszów 7:0 (4:0)
- Drzewiarz Jasienica – Krupiński Suszec 0:1 (0:0)
- Jedność Przyszowice – Czarni-Góral Żywiec 5:0 (3:0)
- Radziechowy-Wieprz – Gieksa Katowice II 2:1 (0:0)
Wyniki XVIII zaległej kolejki (12.05.2015)
- Unia Racibórz – Radziechowy-Wieprz 2:1 (2:0)
- Górnik Pszów – Bojszowy 0:1 (0:1)
- Jedność Przyszowice – Bełk 2:2 (0:0)
- Drzewiarz Jasienica – Unia Turza Śląska 0:1 (0:0)
- Iskra Pszczyna – Krupiński Suszec 3:1 (0:0)
- Gwarek Ornontowice – Podlesianka Katowice 1:2 (0:1)
- Szczakowianka Jaworzno – Czarni-Góral Żywiec 2:0 (1:0)
- Forteca Świerklany – Gieksa Katowice II 1:1 (1:0) mecz został rozegrany 04.04.2015 r.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 24 | 61 | 69:14 |
2. | Forteca Świerklany | 24 | 51 | 36:19 |
3. | Drzewiarz Jasienica | 24 | 45 | 43:21 |
4. | Jedność Przyszowice | 24 | 41 | 57:43 |
5. | Szczakowianka Jaworzno | 24 | 37 | 45:26 |
6. | Krupiński Suszec | 24 | 37 | 36:34 |
7. | Gwarek Ornontowice | 24 | 34 | 36:34 |
8. | Bojszowy | 24 | 34 | 27:31 |
9. | Unia Turza Śląska | 24 | 33 | 37:31 |
10. | Iskra Pszczyna | 24 | 31 | 35:42 |
11. | Unia Racibórz | 24 | 31 | 42:59 |
12. | Gieksa Katowice II | 24 | 27 | 40:33 |
13. | Radziechowy-Wieprz | 24 | 22 | 31:43 |
14. | Czarni-Góral Żywiec | 24 | 22 | 25:51 |
15. | Podlesianka Katowice | 24 | 19 | 23:51 |
16. | Górnik Pszów | 24 | 11 | 18:68 |
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
Górnik Pszów – Unia Racibórz (sb 17:00), Krupiński Suszec – Bełk (sb 17:00), Forteca Świerklany – Jedność Przyszowice (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Podlesianka Katowice – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Gwarek Ornontowice – Szczakowianka Jaworzno (sb 17:00), Gieksa Katowice II – Czarni-Goral Żywiec (nd 11:00), Bojszowy – Unia Turza Śląska (nd 15:00).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XXIV kolejki (15/16.05.2015)
- Nędza – Tempo Paniówki 1:1 (1:1)
- Zuch Orzepowice – Buk Rudy 3:0 (2:0)
- Wawel Wirek – Energetyk ROW Rybnik II 0:0
- Orzeł Mokre – Wilki Wilcza 1:2 (1:1)
- Czarni Pyskowice – Urania Ruda Śląska 1:1 (0:0)
- Rachowice – Zamkowiec Toszek 4:0 (1:0)
- Łabędy – Zabrze-Kończyce 1:1 (1:0)
- Sokół Orzesze – Wyzwolenie Chorzów 1:3 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 24 | 58 | 75:17 |
2. | Wilki Wilcza | 24 | 51 | 54:19 |
3. | Nędza | 24 | 48 | 60:22 |
4. | Wyzwolenie Chorzów | 24 | 47 | 47:25 |
5. | Urania Ruda Śląska | 24 | 37 | 55:40 |
6. | Orzeł Mokre | 24 | 37 | 44:42 |
7. | Wawel Wirek | 24 | 36 | 38:30 |
8. | Rachowice | 24 | 33 | 40:43 |
9. | Zuch Orzepowice | 24 | 33 | 41:53 |
10. | Tempo Paniówki | 24 | 32 | 39:36 |
11. | Łabędy | 24 | 31 | 30:30 |
12. | Buk Rudy | 24 | 28 | 31:43 |
13. | Czarni Pyskowice | 24 | 24 | 43:68 |
14. | Zabrze-Kończyce | 24 | 22 | 29:57 |
15. | Zamkowiec Toszek | 24 | 14 | 22:66 |
16. | Sokół Orzesze | 24 | 11 | 21:78 |
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
Urania Ruda Śląska – Sokół Orzesze (sb 11:00), Nędza – Zuch Orzepowice (sb 17:00), Wilki Wilcza – Rachowice (sb 17:00), Wyzwolenie Chorzów – Orzeł Mokre (sb 17:00), Zabrze-Kończyce – Czarni Pyskowice (sb 17:00), Tempo Paniówki – Łabędy (nd 15:00), Energetyk ROW Rybnik II – Buk Rudy (nd 17:00), Zamkowiec Toszek – Wawel Wirek (nd 17:00).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XXIV kolejki (16/17.05.2015)
- Krzyżanowice – Rymer Rybnik 2:1 (1:1)
- Dąb Gaszowice – Polonia Marklowice 3:1 (1:0)
- Rafako Racibórz – Tworków 4:0 (1:0)
- Granica Ruptawa – Jedność Jejkowice 4:3 (4:1)
- Gwiazda Skrzyszów – Płomień Połomia 3:1 (1:0)
- Przyszłość Rogów – Naprzód Zawada 4:0 (1:0)
- Gołkowice – Naprzód Czyżowice 2:2 (1:1)
- Silesia Lubomia – Naprzód Syrynia 1:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Granica Ruptawa | 24 | 55 | 63:24 |
2. | Rafako Racibórz | 24 | 46 | 50:39 |
3. | Gwiazda Skrzyszów | 24 | 43 | 41:28 |
4. | Przyszłość Rogów | 24 | 42 | 43:26 |
5. | Rymer Rybnik | 24 | 39 | 45:29 |
6. | Silesia Lubomia | 24 | 37 | 43:41 |
7. | Dąb Gaszowice | 24 | 34 | 37:33 |
8. | Krzyżanowice | 24 | 33 | 37:43 |
9. | Gołkowice | 24 | 32 | 51:44 |
10. | Jedność Jejkowice | 24 | 30 | 45:47 |
11. | Naprzód Czyżowice | 24 | 30 | 49:57 |
12. | Naprzód Zawada | 24 | 29 | 29:43 |
13. | Polonia Marklowice | 24 | 26 | 36:51 |
14. | Naprzód Syrynia | 24 | 25 | 42:47 |
15. | Płomień Połomia | 24 | 19 | 35:46 |
16. | Tworków | 24 | 11 | 23:71 |
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
Krzyżanowice – Przyszłość Rogów (sb 17:00), Rymer Rybnik – Silesia Lubomia (sb 17:00), Naprzód Syrynia – Gołkowice (sb 17:00), Polonia Marklowice – Naprzód Zawada (sb 17:00), Naprzód Czyżowice – Gwiazda Skrzyszów (sb 17:00), Jedność Jejkowice – Rafako Racibórz (sb 17:00), Płomień Połomia – Granica Ruptawa (nd 17:00), Tworków – Dąb Gaszowice (nd 17:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXIV kolejki (16/17.05.2015)
- Kornowac – Owsiszcze 1:4 (0:2)
- Borucin – Krzanowice 3:2 (2:2)
- Pawłów – Cyprzanów 2:3 (0:2)
- Raszczyce – Ocice Racibórz 5:2 (1:0)
- Gorzyce – Nowa Wieś 7:1 (2:1)
- Buków – Studzienna 3:0 (1:0)
- Pietrowice Wielkie – Kuźnia Raciborska 0:2 (0:1)
- Gamów – Czernica 2:5 (1:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 24 | 60 | 95:37 |
2. | Krzanowice | 24 | 57 | 72:25 |
3. | Czernica | 24 | 53 | 74:42 |
4. | Gorzyce | 24 | 45 | 72:42 |
5. | Raszczyce | 24 | 43 | 70:48 |
6. | Kuźnia Raciborska | 24 | 42 | 54:48 |
7. | Buków | 24 | 34 | 47:55 |
8. | Pietrowice Wielkie | 24 | 30 | 62:55 |
9. | Ocice Racibórz | 24 | 29 | 44:54 |
10. | Cyprzanów | 24 | 29 | 42:54 |
11. | Owsiszcze | 24 | 28 | 39:50 |
12. | Studzienna | 24 | 27 | 44:60 |
13. | Nowa Wieś | 24 | 23 | 44:49 |
14. | Pawłów | 24 | 17 | 41:85 |
15. | Gamów | 24 | 14 | 33:85 |
16. | Kornowac | 24 | 10 | 27:71 |
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
Studzienna – Borucin (sb 17:00), Krzanowice – Pietrowice Wielkie (sb 17:00), Owsiszcze – Gamów (sb 17:00), Czernica – Gorzyce (sb 17:00), Buków – Pawłów (sb 17:00), Nowa Wieś – Raszczyce (sb 17:00), Ocice Racibórz – Cyprzanów (sb 17:00), Kuźnia Raciborska – Kornowac (nd 15:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XXIV kolejki (16/17.05.2015)
- Wilchwy – Mszana 0:3 (0:1)
- Chwałowice – Radziejów-Popielów 5:1 (2:0)
- Boguszowice – Niewiadom 3:2 (2:1)
- Radlin – Ochojec 3:1 (2:0)
- Łaziska – Dębieńsko 4:0 (2:0)
- Rój – Książenice 6:3 (4:1)
- Gotartowice – Rydułtowy 1:2 (0:1)
- Baranowice – Grabownia-Golejów 3:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Łaziska | 24 | 53 | 60:28 |
2. | Rydułtowy | 24 | 48 | 50:31 |
3. | Boguszowice | 24 | 46 | 63:40 |
4. | Radziejów-Popielów | 24 | 42 | 62:42 |
5. | Ochojec | 24 | 41 | 49:38 |
6. | Książenice | 24 | 37 | 69:55 |
7. | Gotartowice | 24 | 36 | 40:36 |
8. | Dębieńsko | 24 | 32 | 44:43 |
9. | Baranowice | 24 | 32 | 49:55 |
10. | Radlin | 24 | 29 | 37:48 |
11. | Wilchwy | 24 | 28 | 43:57 |
12. | Niewiadom | 24 | 25 | 44:56 |
13. | Rój | 24 | 24 | 36:63 |
14. | Chwałowice | 24 | 23 | 50:56 |
15. | Mszana | 24 | 23 | 42:51 |
16. | Grabownia-Golejów | 24 | 16 | 32:71 |
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.05.2015)
Mszana – Gotartowice (sb 17:00), Niewiadom – Radlin (sb 17:00), Grabownia-Golejów – Rój (sb 17:00), Rydułtowy – Boguszowice (nd 11:00), Ochojec – Łaziska (nd 17:00), Książenice – Radziejów-Popielów (nd 17:00), Dębieńsko – Baranowice (nd 17:00), Wilchwy – Chwałowice (nd 17:00).
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXI kolejki (16/17.05.2015)
- Wojnowice – Bieńkowice 3:4 (2:3)
- Krzyżkowice – Zabełków 10:0 (6:0)
- Tworków II – Kokoszyce 2:3 (1:0)
- Rzuchów – Chałupki 0:3 (0:2)
- Czyżowice II – Nieboczowy 1:1 (0:1)
- Olza – Płonia Racibórz 4:3 (1:1)
- Rogów II – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 19 | 51 | 64:17 |
2. | Rzuchów | 19 | 42 | 67:38 |
3. | Bieńkowice | 19 | 37 | 52:37 |
4. | Płonia Racibórz | 20 | 34 | 55:49 |
5. | Rogów II | 19 | 32 | 41:36 |
6. | Krzyżkowice | 19 | 30 | 50:34 |
7. | Kokoszyce | 20 | 24 | 34:40 |
8. | Olza | 20 | 23 | 43:52 |
9. | Czyżowice II | 19 | 22 | 49:53 |
10. | Nieboczowy | 20 | 22 | 34:42 |
11. | Wojnowice | 19 | 17 | 28:46 |
12. | Tworków II | 20 | 17 | 37:63 |
13. | Zabełków | 19 | 8 | 26:73 |
Zapowiedź XXII kolejki (23/24.05.2015)
Zabełków – Olza (sb 16:00), Chałupki – Krzyżkowice (sb 17:00), Kokoszyce – Czyżowice II (sb 17:00), Płonia Racibórz – Tworków II (sb 17:00), Bieńkowice – Rzuchów (nd 17:00), Rogów II – Wojnowice (nd 17:00), Nieboczowy – pauza.
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXI kolejki (16/17.05.2015)
- Babice – Lyski 3:3 (0:2)
- Pstrążna – Górki Śląskie 0:3 (0:0)
- Kobyla – Gaszowice II 3:5 (2:2)
- Markowice – Rudnik 1:3 (1:1)
- Adamowice – Siedliska 3:1 (1:1)
- Brzezie – Ruda Kozielska 2:3 (1:2)
- Zawada Książęca – Grzegorzowice 7:0 (5:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezie | 21 | 45 | 72:28 |
2. | Lyski | 21 | 41 | 65:43 |
3. | Zawada Książęca | 21 | 41 | 54:34 |
4. | Kobyla | 21 | 38 | 75:44 |
5. | Adamowice | 21 | 37 | 50:49 |
6. | Ruda Kozielska | 21 | 36 | 56:42 |
7. | Górki Śląskie | 21 | 33 | 32:37 |
8. | Gaszowice II | 21 | 31 | 61:52 |
9. | Markowice | 21 | 31 | 37:34 |
10. | Babice | 21 | 25 | 39:61 |
11. | Rudnik | 21 | 23 | 53:67 |
12. | Siedliska | 21 | 17 | 30:62 |
13. | Pstrążna | 21 | 13 | 30:64 |
14. | Grzegorzowice | 21 | 11 | 34:71 |
Zapowiedź XXII kolejki (23/24.05.2015)
Lyski – Pstrążna (sb 17:00), Górki Śląskie – Adamowice (sb 17:00), Siedliska – Zawada Książęca (sb 17:00), Rudnik – Brzezie (sb 17:00), Gaszowice II – Babice (sb 17:00), Ruda Kozielska – Kobyla (nd 15:00), Grzegorzowice – Markowice (nd 16:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XX kolejki (16/17.05.2015)
- Czerwionka – Szeroka 3:1 (1:1)
- Jastrzębie-Bzie – Palowice 2:1 (2:1)
- Krostoszowice – Jankowice 4:4 (2:1)
- Czuchów – Kamień 3:2 (3:1)
- Polaris Żory – Rogoźna 2:2 (1:1)
- Godów – Rowień 4:2 (3:0)
- Szczejkowice – Zwonowice 5:1 (3:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 20 | 57 | 87:18 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 20 | 52 | 79:24 |
3. | Rogoźna | 20 | 38 | 86:47 |
4. | Godów | 20 | 37 | 48:33 |
5. | Palowice | 20 | 35 | 57:37 |
6. | Jankowice | 20 | 31 | 64:54 |
7. | Kamień | 20 | 29 | 53:53 |
8. | Rowień | 20 | 25 | 32:53 |
9. | Polaris Żory | 20 | 22 | 46:53 |
10. | Szczejkowice | 20 | 21 | 36:65 |
11. | Zwonowice | 20 | 19 | 40:73 |
12. | Czuchów | 20 | 19 | 45:82 |
13. | Krostoszowice | 20 | 15 | 46:88 |
14. | Szeroka | 20 | 11 | 41:80 |
Zapowiedź XXI kolejki (23/24.05.2015)
Szczejkowice – Jastrzębie-Bzie (sb 17:00), Rowień – Polaris Żory (sb 17:00), Jankowice – Czerwionka (sb 17:00), Rogoźna – Czuchów (sb 17:00), Zwonowice – Godów (nd 17:00), Kamień – Krostoszowice (nd 17:00), Szeroka – Palowice (nd 17:00).
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XV kolejki (16/17.05.2015)
- Pietraszyn – Czernica 0:4 (0:1)
- Dzimierz – Bełsznica 0:0
- Pawłów II – Bolesław 1:6 (1:1)
- Zawada II – Turza Śląska II 6:2 (1:0)
- Jankowice – Borucin II 3:0 (wo)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 14 | 36 | 60:13 |
2. | Dzimierz | 14 | 29 | 36:17 |
3. | Bolesław | 14 | 27 | 41:33 |
4. | Turza Śląska II | 14 | 26 | 52:26 |
5. | Zawada II | 14 | 21 | 35:37 |
6. | Bełsznica | 14 | 20 | 44:42 |
7. | Pawłów II | 14 | 12 | 33:66 |
8. | Czernica II* | 6 | 7 | 12:13 |
9. | Pietraszyn | 14 | 4 | 14:59 |
10. | Borucin II^ | 14 | 9 | 26:47 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
^ Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XVI kolejki (23/24.05.2015)
Pietraszyn – Pawłów II (sb 17:00), Bolesław – Dzimierz (nd 16:00), Bełsznica – Jankowice (nd 17:00), Turza Śląska II – Czernica II (nd 17:00), Zawada II – pauza.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XX kolejki (16/17.05.2015)
- Skrbeńsko – Skrzyszów II 3:1 (0:1)
- Stanowice – Jastrzębie II 0:1 (0:1)
- Chwałęcice – Forteca Świerklany II 0:4 (0:1)
- Kleszczów – Ruptawa II 1:8 (0:4)
- Bełk II – Leszczyny 3:4 (2:2)
- Szczerbice – Gołkowice II 4:1 (3:0)
- Dębieńsko II – Świerklany 1:0 (1:0)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Szczerbice – Jastrzębie II 1:6, jako walkower 3:0 dla drużyny gospodarzy.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ruptawa II | 19 | 45 | 112:27 |
2. | Jastrzębie II | 18 | 42 | 83:18 |
3. | Skrbeńsko | 19 | 39 | 63:28 |
4. | Forteca Świerklany II | 19 | 35 | 69:34 |
5. | Gołkowice II | 19 | 35 | 59:38 |
6. | Skrzyszów II | 19 | 35 | 63:45 |
7. | Stanowice | 19 | 33 | 57:43 |
8. | Kleszczów | 19 | 26 | 54:63 |
9. | Leszczyny | 19 | 20 | 39:62 |
10. | Dębieńsko II | 19 | 20 | 29:83 |
11. | Szczerbice | 19 | 18 | 53:78 |
12. | Bełk II | 19 | 9 | 22:97 |
13. | Chwałęcice | 18 | 3 | 19:92 |
14. | Świerklany* | 5 | 1 | 2:16 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
Zapowiedź XXI kolejki (24.05.2015)
Jastrzębie II – Chwałęcice (nd 13:00), Forteca Świerklany II – Skrbeńsko (nd 13:30), Dębieńsko II – Stanowice (nd 14:00), Ruptawa II – Szczerbice (nd 17:00), Gołkowice II – Świerklany (nd 17:00), Skrzyszów II – Leszczyny (nd 17:00), Kleszczów – Bełk II (nd 17:00).
Puchar Polski (Podokręg Racibórz i Rybnik)
Zapowiedź meczu ćwierćfinałowego na szczeblu Śl. ZPN (20.05.2015)
Polonia Bytom – Jastrzębie (śr 17:30).
Nie wiem o jaki błąd chodzi? W raciborskiej A klasie Ocice Racibórz w najbliższym meczu podejmują Cyprzanów (tak jak jest w zapowiedziach).
brawo kobyla
dokładnie .
Jakiś błąd w zapowiedzi na przyszly tydz poniewac Ocice Raciborz juz graly z Raszczycami ;) a teraz beda grac z Pawlowem ;)