Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 12/16.06.2015
Kończą się powoli rozgrywki bieżącego sezonu. Niebawem nastąpią piłkarskie wakacje, dlatego ostatnie pojedynki, których stawką są awanse i spadki zawsze obfitują w bardzo dużą dawkę emocji. Sprawdź dokładny terminarz 145 spotkań z 35 różnych grup.
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXX kolejki (13.06.2015)
- Bełk – Szczakowianka Jaworzno (sb 17:00)
- Unia Turza Śląska – Forteca Świerklany (sb 17:00)
- Drzewiarz Jasienica – Unia Racibórz (sb 17:00)
- Podlesianka Katowice – Krupiński Suszec (sb 17:00)
- Gieksa Katowice II – Iskra Pszczyna (sb 17:00)
- Jedność Przyszowice – Bojszowy (sb 17:00)
- Radziechowy-Wieprz – Gwarek Ornontowice (sb 17:00)
- Czarni-Góral Żywiec – Górnik Pszów 3:0 (wo) drużyna gości zrezygnowała z wyjazdu na mecz
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXIX kolejki (13.06.2015)
- Nędza – Orzeł Mokre (sb 17:00)
- Urania Ruda Śląska – Buk Rudy (sb 17:00)
- Czarni Pyskowice – Zuch Orzepowice (sb 17:00)
- Wyzwolenie Chorzów – Energetyk ROW Rybnik II (sb 17:00)
- Wilki Wilcza – Zamkowiec Toszek (sb 17:00)
- Zabrze-Kończyce – Wawel Wirek (sb 17:00)
- Tempo Paniówki – Rachowice (sb 17:00)
- Łabędy – Sokół Orzesze 4:1 (3:1) mecz został rozegrany 10.06.2015 r.
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź XXIX kolejki (13.06.2015)
- Krzyżanowice – Granica Ruptawa (sb 17:00)
- Gołkowice – Przyszłość Rogów (sb 17:00)
- Jedność Jejkowice – Tworków (sb 17:00)
- Naprzód Syrynia – Dąb Gaszowice (sb 17:00)
- Rymer Rybnik – Rafako Racibórz (sb 17:00)
- Naprzód Czyżowice – Naprzód Zawada (sb 17:00)
- Płomień Połomia – Polonia Marklowice (sb 17:00)
- Silesia Lubomia – Gwiazda Skrzyszów (sb 17:00)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXIX kolejki (13.06.2015)
- Krzanowice – Raszczyce (sb 15:00)
- Borucin – Kornowac (sb 15:00)
- Pawłów – Pietrowice Wielkie (sb 15:00)
- Studzienna – Gorzyce (sb 15:00)
- Kuźnia Raciborska – Cyprzanów (sb 15:00)
- Owsiszcze – Ocice Racibórz (sb 15:00)
- Czernica – Nowa Wieś (sb 15:00)
- Buków – Gamów (sb 17:00)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXIX kolejki (13.06.2015)
- Rydułtowy – Rój (sb 17:00)
- Boguszowice – Chwałowice (sb 17:00)
- Gotartowice – Radlin (sb 17:00)
- Wilchwy – Łaziska (sb 17:00)
- Mszana – Baranowice (sb 17:00)
- Ochojec – Książenice (sb 17:00)
- Dębieńsko – Grabownia-Golejów (sb 17:00)
- Niewiadom – Radziejów-Popielów (sb 17:00)
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXVI kolejki (14.06.2015)
- Olza – Wojnowice (nd 17:00)
- Nieboczowy – Chałupki (nd 17:00)
- Zabełków – Czyżowice II (nd 17:00)
- Płonia Racibórz – Rzuchów (nd 17:00)
- Kokoszyce – Krzyżkowice (nd 17:00)
- Rogów II – Bieńkowice (nd 17:00)
- Tworków II – pauza
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXVI kolejki (14.06.2015)
- Pstrążna – Brzezie (nd 17:00)
- Górki Śląskie – Kobyla (nd 17:00)
- Siedliska – Babice (nd 17:00)
- Rudnik – Ruda Kozielska (nd 17:00)
- Lyski – Zawada Książęca (nd 17:00)
- Adamowice – Markowice (nd 17:00)
- Grzegorzowice – Gaszowice II (nd 17:00)
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXV kolejki (14.06.2015)
- Rogoźna – Szeroka (nd 17:00)
- Godów – Czuchów (nd 17:00)
- Rowień – Palowice (nd 17:00)
- Kamień – Jankowice (nd 17:00)
- Zwonowice – Czerwionka (nd 17:00)
- Szczejkowice – Krostoszowice (nd 17:00)
- Polaris Żory – Jastrzębie-Bzie (nd 17:00)
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXV kolejki (14.06.2015)
- Ruptawa II – Skrbeńsko (nd 17:00)
- Szczerbice – Stanowice (nd 17:00)
- Bełk II – Świerklany (nd 17:00)
- Kleszczów – Chwałęcice (nd 17:00)
- Gołkowice II – Leszczyny (nd 17:00)
- Dębieńsko II – Skrzyszów II (nd 17:00)
- Jastrzębie II – Forteca Świerklany II (nd 17:00)
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (14.06.2015)
- Rogów – Syrynia (nd 11:00)
- Nędza – Turza Śląska (nd 11:00)
- Lubomia – Krzanowice (nd 11:00)
- Rafako Racibórz – Pietrowice Wielkie (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (14.06.2015)
- Cyprzanów – Kornowac (nd 11:00)
- Zabełków – Ruda Kozielska (nd 11:00)
- Studzienna – Zawada Książęca (nd 11:00)
- Zawada – pauza
Juniorzy starsi – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (14.06.2015)
- Górki Śląskie – Chałupki (nd 11:00)
- Olza – Nowa Wieś (nd 11:00)
- Rudy – Bieńkowice (nd 11:00)
Juniorzy starsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIII kolejki (14.06.2015)
- Skrzyszów – Orzepowice (nd 10:00)
- Grabownia-Golejów – Czerwionka (nd 10:00)
- Rymer Rybnik – pauza
- Marklowice – pauza
Juniorzy starsi – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (14.06.2015)
- Wilchwy – Radlin (nd 10:00)
- Rogoźna – Wielopole (nd 10:00)
- Ochojec – Jejkowice (nd 10:00)
Juniorzy starsi – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (13/14.06.2015)
- Kamień – Bełk (sb 10:00)
- Jankowice – Rój (nd 10:00)
- Baranowice – Radziejów-Popielów (nd 10:00)
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (14.05.2015)
- Żory – Szczerbice (nd 11:00)
- Rydułtowy – Gorzyce (nd 11:00)
- Energetyk ROW Rybnik – Ikar Racibórz (nd 11:00)
- Jastrzębie – pauza
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (14.06.2015)
- Nieboczowy – Borucin (nd 11:00)
- Kobyla – Ocice Racibórz (nd 11:00)
- Pszów – Rafako Racibórz (nd 11:00)
- Gamów – Kokoszyce (nd 11:00)
Juniorzy młodsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (14.06.2015)
- Kuźnia Raciborska – Brzezie (nd 11:00)
- Owsiszcze – Pstrążna (nd 11:00)
- Krzyżkowice – Lyski (nd 11:00)
Juniorzy młodsi – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIII kolejki (14.06.2015)
- Połomia – Rymer Rybnik (nd 10:00)
- Forteca Świerklany – Dębieńsko (nd 10:00)
- Ruptawa – pauza
- Boguszowice – pauza
Juniorzy młodsi – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIII kolejki (14.06.2015)
- Czerwionka – Palowice (nd 10:00)
- Rowień – Zwonowice (nd 10:00)
- Niewiadom – Polaris Żory (nd 10:00)
- Mszana – pauza
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (13/14.06.2015)
- Radlin – Syrynia (sb 10:00)
- Bełk – Jejkowice (sb 10:00)
- Ikar Racibórz – RKP Rybnik (sb 10:00)
- Wilchwy – Nędza (nd 13:00)
Zapowiedź zaległego meczu XI kolejki (16.06.2015)
- Ikar Racibórz – Bełk (wt 18:00)
Trampkarze starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (13.06.2015)
- Gorzyce – Raszczyce (sb 10:00)
- Czyżowice – Adamowice (sb 10:00)
- Krzanowice – Turza Śląska (sb 10:00)
- Pietrowice Wielkie – Kuźnia Raciborska (sb 10:00)
Trampkarze starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (13.06.2015)
- Rudy – Górki Śląskie (sb 10:00)
- Studzienna – Gaszowice (sb 10:00)
- Zawada – Zawada Książęca (sb 10:00)
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (13/14.06.2015)
- Ochojec – Gotartowice (sb 10:00)
- Marklowice – Krostoszowice (sb 10:00)
- Jastrzębie-Bzie – Orzepowice (nd 11:00)
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (13.06.2015)
- Gołkowice – Lubomia (sb 10:00)
- Czerwionka – Forteca Świerklany (sb 10:00)
- Świerklany – Chwałowice (sb 15:00)
- Tworków – pauza
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (13.06.2015)
- Rój – Moszczenica (sb 10:00)
- Szczejkowice – Leszczyny (sb 10:00)
- Szczerbice – Rydułtowy 3:2 (0:2) mecz został rozegrany 10.06.2015 r.
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (13.06.2015)
- Unia Racibórz – Świerklany (sb 10:00)
- Żory – Kuźnia Raciborska (sb 11:30)
- Radziejów-Popielów – Czyżowice (sb 11:30)
Młodziki – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (12/16.06.2015)
- Borucin – Tworków (pt 17:00)
- Unia Racibórz – Kokoszyce (pt 17:00)
- Pszów – Krzyżkowice (pt 17:00)
- Gorzyce – Pawłów (wt 17:00)
Młodziki – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (12/16.06.2015)
- Gracz Lyski – Gaszowice (pt 17:00)
- Lubomia – Nędza (pt 17:00)
- Rogów – Turza Śląska (wt 18:00)
- Pietrowice Wielkie – pauza
Młodziki – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (12/16.06.2015)
- Grzegorzowice – Krzyżanowice (pt 17:00)
- Czernica – Rudnik (wt 17:00)
- Markowice – Zabełków 3:0 (wo) drużyna gości zrezygnowała z wyjazdu na mecz
- Zawada – pauza
Młodziki – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (13.06.2015)
- Czuchów – Ruptawa (sb 11:30)
- Skrzyszów – Wilchwy (sb 11:30)
- Książenice – Rymer Rybnik (sb 11:30)
Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (13.06.2015)
- Dębieńsko – Jankowice (sb 10:00)
- Jejkowice – Czerwionka (sb 11:30)
- Szeroka – Baranowice (sb 11:30)
Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Zapowiedź X kolejki (13.06.2015)
- Rydułtowy – RKP Rybnik (sb 11:30)
- Gracz Lyski – Ikar Racibórz (sb 11:30)
- Świerklany – Unia Racibórz (sb 13:30)
Młodziki młodsze – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (13/14.06.2015)
- Żory – Ochojec (sb 9:00)
- Forteca Świerklany – Rój (sb 11:30)
- Rymer Rybnik – Bełk (nd 10:30)
Młodziki młodsze – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź X kolejki (13.06.2015)
- RKP Rybnik – Gołkowice (sb 10:00)
- Mszana – Jastrzębie-Bzie (sb 11:30)
- Boguszowice – Jedłownik (sb 11:30)
Hahaha zabawny jesteś gościu
Tyle ile Gorzyce dostaly od Krzanowic!!
Zapraszamy z kamerą do pstrążnej
2500zł, potwierdzone info...
Ciekawe jak dużą "nagrodę" Czernica zaoferowała tym razem Raszczycom za wygranie meczu :D.