JUNIORZY – wyniki i tabele
Zakończyły się jesienne rozgrywki drużyn młodzieżowych Podokręgu Rybnik. Dzisiaj triumf w swoich kategoriach wiekowych świętują: Jejkowice, Baranowice i Rydułtowy. Od wiosny walka o mistrzowskie punkty będzie przebiegała w innej odsłonie, ponieważ część drużyn zostanie przeniesionych do nowych grup. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Bieżące rozgrywki zakończyły się 08.11.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rogów | 8 | 21 | 19:8 |
2. | Turza Śląska | 8 | 16 | 25:8 |
3. | Gorzyce | 8 | 12 | 23:19 |
4. | Syrynia | 8 | 10 | 21:14 |
5. | Chałupki | 8 | 0 | 5:44 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Bieżące rozgrywki zakończyły się 08.11.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zawada | 10 | 30 | 55:6 |
2. | Nowa Wieś | 10 | 19 | 32:18 |
3. | Rafako Racibórz | 10 | 16 | 24:32 |
4. | Ruda Kozielska | 10 | 14 | 31:19 |
5. | Rudy | 10 | 8 | 21:18 |
6. | Zawada Książęca | 10 | 0 | 6:76 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Bieżące rozgrywki zakończyły się 08.11.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 10 | 24 | 59:13 |
2. | Gamów | 10 | 24 | 45:18 |
3. | Ocice Racibórz | 10 | 15 | 26:29 |
4. | Owsiszcze | 10 | 15 | 29:22 |
5. | Krzanowice | 10 | 12 | 27:31 |
6. | Bieńkowice | 10 | 0 | 6:79 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (15.11.2015)
Radlin – Jejkowice 4:2 (1:2)
Marklowice – Ochojec 3:4 (1:0)
Orzepowice – Czerwionka 2:1 (1:0)
Rymer Rybnik – pauza
Wyniki XIII kolejki (11.11.2015)
Ochojec – Radlin 3:6 (2:2)
Czerwionka – Marklowice 2:2 (1:1)
Rymer Rybnik – Orzepowice 7:2 (3:0)
Jejkowice – pauza
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jejkowice | 12 | 30 | 67:30 |
2. | Radlin | 12 | 29 | 58:28 |
3. | Rymer Rybnik | 12 | 20 | 40:24 |
4. | Orzepowice | 12 | 13 | 37:64 |
5. | Czerwionka | 12 | 11 | 24:36 |
6. | Marklowice | 12 | 9 | 39:45 |
7. | Ochojec | 12 | 8 | 31:69 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa B (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (14/15.11.2015)
Kamień – Ruptawa 4:0 (1:0)
Baranowice – Jankowice 4:0 (3:0)
Boguszowice – Radziejów-Popielów 6:0 (3:0)
Połomia – Rowień 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
Wyniki XIII kolejki (11.11.2015)
Ruptawa – Połomia 8:1 (3:1)
Jankowice – Kamień 0:1 (0:1)
Rowień – Boguszowice 5:7 (1:5)
Radziejów-Popielów – Baranowice 0:2 (0:2)
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Baranowice | 14 | 32 | 61:26 |
2. | Kamień | 14 | 27 | 55:25 |
3. | Boguszowice | 14 | 24 | 62:43 |
4. | Jankowice | 14 | 22 | 38:35 |
5. | Ruptawa | 14 | 21 | 41:39 |
6. | Rowień | 14 | 16 | 39:56 |
7. | Połomia | 14 | 15 | 26:35 |
8. | Radziejów-Popielów | 14 | 2 | 12:75 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki XIV kolejki (15.11.2015)
Ikar Racibórz – Żory 0:1 (0:0)
Rydułtowy – Wilchwy 11:0 (7:0)
Lubomia – Radlin 0:17 (0:8)
ROW Rybnik – Forteca Świerklany 3:2 (0:1)
Wyniki XIII kolejki (11.11.2015)
Żory – Rydułtowy 2:3 (1:2)
Wilchwy – Lubomia 1:3 (0:1)
Radlin – ROW Rybnik 2:5 (2:1)
Forteca Świerklany – Ikar Racibórz 1:0 (0:0)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wyniki dwóch meczów: Ikar Racibórz – Rydułtowy 2:0, jako walkower 0:3 dla gości oraz Lubomia – Ikar Racibórz 3:4, jako walkower 3:0 dla gospodarzy.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rydułtowy | 14 | 33 | 55:15 |
2. | Żory | 14 | 29 | 53:15 |
3. | Ikar Racibórz | 14 | 25 | 32:13 |
4. | ROW Rybnik | 14 | 22 | 30:25 |
5. | Forteca Świerklany | 14 | 21 | 24:26 |
6. | Radlin | 14 | 13 | 43:41 |
7. | Lubomia | 14 | 12 | 9:68 |
8. | Wilchwy | 14 | 7 | 18:61 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Bieżące rozgrywki zakończyły się 08.11.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice | 10 | 24 | 155:14 |
2. | Pszów | 10 | 24 | 60:12 |
3. | Syrynia | 10 | 13 | 25:77 |
4. | Krzyżkowice | 10 | 13 | 17:38 |
5. | Kornowac | 10 | 11 | 19:43 |
6. | Rzuchów | 10 | 3 | 12:104 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Bieżące rozgrywki zakończyły się 08.11.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Raciborska | 10 | 30 | 77:7 |
2. | Adamowice | 10 | 16 | 49:19 |
3. | Gaszowice | 10 | 15 | 31:23 |
4. | Nędza | 10 | 15 | 32:39 |
5. | Górki Śląskie | 10 | 10 | 43:39 |
6. | Raszczyce | 10 | 3 | 4:109 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Bieżące rozgrywki zakończyły się 08.11.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezie | 10 | 24 | 27:16 |
2. | Kobyla | 10 | 19 | 30:14 |
3. | Borucin | 10 | 18 | 33:18 |
4. | Rafako Racibórz | 10 | 15 | 20:22 |
5. | Pietrowice Wielkie | 10 | 13 | 31:33 |
6. | Studzienna | 10 | 0 | 11:49 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi (Podokręg Rybnik)
Bieżące rozgrywki zakończyły się 25.10.2015 roku.
TABELA – po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Mszana | 8 | 22 | 44:8 |
2. | Bełk | 8 | 13 | 33:15 |
3. | Jastrzębie-Bzie | 8 | 12 | 26:24 |
4. | Krostoszowice | 8 | 10 | 20:24 |
5. | Polaris Żory | 8 | 1 | 5:57 |