Sobota, 16 stycznia 2021

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Zawody w H2Ostróg: nieczynny basen sportowy i tańsze bilety

05.06.2014 09:11 | 0 komentarzy | żet

Planujący wyjście do aquaparku w najbliższą niedzielę muszą liczyć się z ograniczeniami w korzystaniu z obiektu. W zamian obniżono opłatę za wstęp.

Zawody w H2Ostróg: nieczynny basen sportowy i tańsze bilety
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Już w najbliższą niedzielę, 8 czerwca, w obiekcie krytej pływalni H2Ostróg w Raciborzu odbędą się XI Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezesa MKS-SMS "Victoria" Racibórz. Raciborskich pływaków będzie można dopingować od godz. 10.00.

- W związku z tym wydarzeniem, w godzinach 9.00-12.00 nie będzie możliwości skorzystania z głównej niecki basenowej obiektu, czyli basenu sportowego. Pozostałe atrakcje H2Ostróg (strefa rekreacji oraz SPA) będą funkcjonowały bez zmian. Ze względu na niedostępność całkowitej oferty raciborskiego aquaparku cena wstępu na obiekt w tych godzinach będzie obniżona o 50%. Do 100 osób zmniejszy się jednak limit korzystających z obiektu, którzy będą mogli przebywać w nim w tym samym czasie. Po godzinie 12.00 ceny wejściówek wrócą do wersji podstawowej i wszystkie atrakcje H2Ostróg ponownie będą dostępne dla wszystkich chętnych - informuje wicedyrektor OSiR Krzysztof Borkowski.