Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

23.08.2014 13:43 | 5 komentarzy | kozz

Prezes Płomienia - Ernest Szram skutecznie odwołał się w Śląskim Związku Piłki Nożnej w Katowicach dzięki czemu klub z Siedlisk zagra w B klasie.

Płomień Siedliska w B klasie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Drużyna z Siedlisk była jedynym spadkowiczem raciborskiej B klasy. W związku z tym, że drużyna LKS Samborowice wycofała się z rozgrywek B klasy prezes Szram postanowił zorientować się w przepisach. - Zadzwoniłem do Katowic, przesłali mi uchwałę w której jasno było napisane, że jeśli jakaś drużyna się wycofuje, to jej miejsce zajmuje najlepszy spadkowicz. W związku z tym, że byliśmy jedynym spadkowiczem, miejsce w B klasie nam się należało - wyjaśnił prezes Szram.

Informację potwiedził także Przewodniczący Wydziału Gier Podokręgu Racibórz Stefan Pytlik. - W związku z tym, że sezon B klasy się już rozpoczął, to Siedliska będą miały do rozegrania dwa zaległe mecze z Rudą Kozielską i Gaszowicami II. Rozegrają je w trakcie tygodnia, z końcem rundy jesiennej lub początkiem wiosennej - informuje Pytlik.

Płomień z Siedlisk sezon zacznie w najbliższą sobotę u siebie ze Zrywem Rudnik. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17.00. - Trener Krawiec został na stanowisku, kadra się nie zmieniła. Chcemy się utrzymać w B klasie, innego celu mieć nie możemy, bo połowa chłopców wyjeżdża w tygodniu do pracy za granicę - powiedział prezes Płomienia.