Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Kadeci MKS Wodzisław pokonali Rudę Śląską. Koncert rzutowy Sebastiana Wutke

26.01.2015 10:52 | 2 komentarze | ż

W drugiej połowie spotkania Sebastian Wutke oddał 7 celnych rzutów za 3 punkty, walnie przyczyniając się do zwycięstwa wodzisławian.

Kadeci MKS Wodzisław pokonali Rudę Śląską. Koncert rzutowy Sebastiana Wutke
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mecz kadetów MKS- u Wodzisław z Pogonią Ruda Śl. miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to bardzo słaba gra w obronie i niemoc rzutowa. Skutkowało to przegraną dziesięcioma punktami do przerwy. Na drugą połowę zespół wszedł zupełnie odmieniony. Lepsza defensywa przełożyła się na lepszą grę w ataku. Impuls jak na kapitana przystało dał Sebastian Wutke, który fantastycznie trafiał za 3 punkty. Uczynił to siedmiokrotnie w drugiej połowie, rzucając gości na „kolana”. Był to rzadko spotykany na koszykarskich parkietach wyczyn naszego zawodnika. BRAWO Sebastian!

W zespole wodzisławskim bardzo dobrą grą w tym meczu wyróżnili się: Paryło Jan, Syska Kamil, Pawliński Karol i Rybiński Iwo najmłodszy zawodnik tego zespołu.

MKS Wodzisław - Pogoń Ruda Śl. 86:61 ( 14:27, 14:11, 28:15, 30:8)

Punkty dla MKS Wodzisław Śląski zdobyli: Wutke Sebastian 26 (7x3pkt) – kapitan drużyny, Paryło Jan 18, Syska Kamil 16, Banasik Bartosz 9, Pawliński Karol 9 (1x3pkt), Rybiński Iwo 6, Wodecki Tomasz 2. W zawodach brali też udział: Adamczyk Adrian i Wieczorek Jakub. Trener zespołu: Marek Malik.

źródło: MKS Wodzisław Śląski