Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dwa medale dla wodzisławskich Goryli

19 kwietnia klub Academia Gorila Wodzisław Śląski brał udział w VII edycji Memoriału Helio Gracie. Zjednoczone siły Academii Gorila Warszawa, Wodzisław Śląski i Ostrów Mazowiecki uplasowały się na trzecim miejscu w klasyfikacji drużynowej.

Dwa medale dla wodzisławskich Goryli

Wodzisławianie przywieźli dwa medale : trener Robert Henek zdobył złoto w kategorii purpury - 82,3 kg poddając 2 z 3 swoich rywali oraz Piotrek Ciołek, który był najmłodszym reprezentantem w kategorii seniorów wywalczył srebro w kat. -70 kg w białych pasach po 4 bardzo dobrych walkach.

Academia Gorila Wodzisław Śląski to pierwsza na Śląsku filia klubu Academia Gorila, który ma swoją główną siedzibę w Warszawie. Wodzisławski "Goryl"  ma w swojej ofercie zajęcia z brazylijskiego jiu jitsu w dwóch grupach zaawansowania. Trenerem jest Robert Henek, znany na polskiej scenie zawodnik brazylijskiego jiu jitsu i submission fighting.

Treningi w Academii Gorila odbywają się w Wodzisławiu Śląskim w ZS nr 3 SP nr 28. Więcej informacji pod nr telefonu 667471533 lub na na facebook'u (kliknij TUTAJ).

źródło: Academia Gorila, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bjj (194.140. * .245) 23.04.2015 10:40

gratulacje Goryle