Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[WIDEO] Świerklany miały swoją galę sportu

"Gala sportu Fortecy Świerklany." Impreza pod taką nazwą odbyła się w niedzielę na stadionie przy ulicy Zamkowej. Pomimo kapryśnej aury nie zabrakło sportowych emocji oraz znakomitej zabawy.

Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

- Był to najlepszy sezon w prawie pięćdziesięcioletniej historii Fortecy Świerklany. Mamy trzecie miejsce w czwartej lidze, mamy najwięcej drużyn w historii klubu, bo jest ich dziesięć, a będzie jeszcze jedenasta. Także wszystko się rozwija, wszystko idzie w dobrą stronę i my będziemy to pielęgnować. Są działacze, osoby zaangażowane i myślimy, że nadal będziemy prowadzić ten klub z bardzo dobrymi skutkami - powiedział Jarosław Macionczyk, prezes Fortecy Świerklany, głównego organizatora gali sportu. Impreza rozpoczęła się od mszy świętej, a następnie uczestnicy spotkali się na stadionie, gdzie odbyła się prezentacja ośmiu drużyn młodzieżowych Fortecy. Następnie ciekawy mecz zagrali rodzice wychowanków, których do boju zagrzewały pociechy. Poza tym odbyły się różne gry, zabawy i konkursy dla dzieci. O godzinie 17:00 rozegrano mecz klasy C, w którym rezerwy Fortecy pokonały 3 do 0 Dąb II Dębieńsko. Cała impreza zakończyła się zabawą taneczną.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~antyforeca (212.43. * .242) 10.07.2015 23:46
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

ha ha ha, dopiero jak KS powstał to forteca zaczeła myśleć o tym zeby w klubie coś było. Pytanie do prezesa Marola: i;e ;at jesteś prezesem Fortecy i która to już gala sportu?

marol 08.07.2015 16:29
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

A ciotom z ks-u nadal żal dupe ściska !Mam do was pytanie-gdzie to będziecie grać w przyszłym sezonie?Tzn w którym lesie ???hahahahaha

cicia 01.07.2015 19:15
oceniono 6 razy
2
Zgłoś

jaruś nastepna gala w raciborzu razem z tym żelowanym gogósiem z gminy. wszystkiego najgorszego temu komunistycznemu klubikowi