Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kosmiczny Mecz. Gwiazdy zaprezentowane w Focus Park (FOTO)

W Focus Park pojawiły się gwiazdy, które zagrają w meczy charytatywnym na rzecz WOŚP.

Kosmiczny Mecz. Gwiazdy zaprezentowane w Focus Park (FOTO)
Wojciech Zawioła prezentuje meczową koszulkę
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Jak co roku, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy postanowili wesprzeć sportowcy i kabareciarze z naszego regionu. Okazją do tego jest Kosmiczny Mecz, który zostanie rozegrany po raz szósty. Tym razem Legendarny Kosmiczny Mecz czyli Kabareciarze i Przyjaciele kontra Gwiazdy Sportu odbędzie się 6 stycznia 2016 roku w hali widowiskowo – sportowej w Boguszowicach. Start o godzinie 16.00.

Wezmą udział m.in. Sabina Jeszka, Piotr Kupicha, Mariusz Kałamaga, Bartosz Demczuk, Michał Wójcik, Wiesław Tupaczewski, Staszek Karpiel-Bułecka, Wojciech Zawioła, Piotr Tłustochowicz, Irek Bieleninik, Adam Drewniok, Bartosz Medyński, Artur Siódmiak, Dariusz Dudek, Kacper Woryna, Daria Antończyk, rybniccy piłkarze i wielu innych gości.

Już dziś w CH Focus Mall odbyła się prezentacja drużyn. Zapraszamy do fotorelacji.

Legendarny Kosmiczny Mecz czyli Kabareciarze i Przyjaciele kontra Gwiazdy Sportu

Data: 6 stycznia 2016 r.

Start: godz. 16.00

Miejsce: Hala widowiskowo – sportowa w Boguszowicach

Bilety: 30 zł normalny, 100 zł VIP

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].