Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

Kadeci MKS Wodzisław Śląski pokonani przez AZS Częstochowa

25.01.2016 15:01 | 0 komentarzy | ż

W ostatnie kolejce Finału A rozgrywek kadetów koszykarze MKS Wodzisław ulegli w swojej hali zespołowi AZS Częstochowa.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Drużyna z Częstochowy to zespół obdarzona najlepszymi warunkami fizycznymi w lidze. Mimo to nasi młodsi zawodnicy dotrzymywali kroku przeciwnikom, grając dobre zawody - mówi Marek Malik, trener MKS-u.

Na szczególne wyróżnienie zasługują: Laskowski Łukasz, Szlachta Robert i Patryk Michałowski (niestety już w trzeciej kwarcie opuścił boisko z pięcioma przewinieniami, co pozwoliło swobodniej poczuć się pod koszami zawodnikom gości). Bardzo dobrą zmianę dał Łukasz Przybyła dobrze grający w obronie i nareszcie aktywnie w ataku. - Mamy nadzieję, że tym meczem Łukasz powrócił do wysokiej formy. W meczu nie zagrali: kontuzjowany Grzegorz Płonka i Michał Adamczyk, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do drużyny. Michał, jesteśmy z Tobą! - dodaje M. Malik.

MKS WODZISŁAW - AZS Częstochowa 66 : 80 (22:25, 9:15, 18:18, 17:22)

Punkty dla MKS WODZISŁAW Śl. zdobyli: Laskowski Łukasz 24 (kpt. zespołu), Michałowski Patryk 13, Szlachta Robert 12, Przybyła Łukasz 7, Kyrcz Szymon 5, Szlachta Rafał 5.

W zawodach brali też udział: Moczała Dawid, Ptak Tobiasz, Skrzydło Filip, Zanibol Adrian. Trener zespołu: Marek Malik.

Już w najbliższy czwartek 28.01.2016 zapraszamy na mecz wodzisławskich kadetów ponownie w swojej hali (Osiedle Piastów, ul Mieszka 10) z UKS 27 Katowice. Początek meczu godz. 18.00.

źródło: MKS Wodzisław Śl. oprac. żet, fot. Dariusz Tukalski