Sobota, 7 grudnia 2019

imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

RSS

Czterech kandydatów na dyrektora OSiR Racibórz. Dwóch weszło do "finału"

11.02.2016 14:33 | 0 komentarzy | ma.w

O fotel szefa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu starały się w środę 10 lutego 4 osoby, wszystkie z Raciborza. Komisja konkursowa wysłuchała ich wizji przyszłości OSiR. Nieoficjalnie wiemy, że prezydentowi miasta komisja rekomenduje 2 kandydatury.

Czterech kandydatów na dyrektora OSiR Racibórz. Dwóch weszło do "finału"
Dariusz Tkocz, Krzysztof Borkowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W gronie kandydatów znalazł się Krzysztof Borkowski, obecny wicedyrektor OSiR, o którym mówiło się, że jest przygotowywany od lat do zajęcia stanowiska Jerzego Kwaśnego. Obok niego kandyduje Dariusz Tkocz z raciborskiego magistratu, doświadczony w sprawach promocji miasta, aktualnie pracownik wydziału edukacji. Według naszych ustaleń ci dwaj panowie mają być przedstawieni prezydentowi Mirosławowi Lenkowi jako rekomendowani przez komisję do kierowania OSiR-em. Decyzja ma zapaść przy Batorego w ciągu tygodnia.

O opinię na temat potencjalnych kandydatur spytaliśmy J. Kwaśnego, byłego dyrektora który kierował OSiR-em przez ćwierć wieku. Ten postawiłby bez wahania na K. Borkowskiego, z którym pracował przez ostatnie pięć lat. - Ma już bogate doświadczenie - podkreślił.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dwaj pozostali startujący to Ryszard Kobyłka w przeszłości związany z Rafako i Jarosław Jaworowski.

fot. silesiainfo.org, nowiny.pl

Ludzie:

Jerzy Kwaśny

Jerzy Kwaśny

Były dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu