Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W kwietniu ruszą Amatorskie Rajdy Samochodowe

Już ósmy raz w gminie Kuźnia Raciborska odbędą się Amatorskie Rajdy Samochodowe.

W kwietniu ruszą Amatorskie Rajdy Samochodowe

ARS Kuźnia Raciborska 2016 zaplanowany jest na 3 kwietnia (niedziela) i będzie to jednocześnie inauguracja cyklu na który składa się 6-7 eliminacji rajdowych.

Poza Kuźnią Raciborską pewnym jest także rajd ARS Gorzyce 2016, który zaplanowany jest na 3 lipca (niedziela) podczas Dni Gminy Gorzyce.

- Miło nam jest, że i w tym roku możemy gościć w tak fajnych miejscach jak Kuźnia Raciborska i malownicze Gorzyce w których będziemy mogli naszym rajdem uatrakcyjnić Dni Gminy Gorzyce 2016. Z przyjemnością zapraszamy mieszkańców na bazę do parku serwisowego w dniu rajdu, co będzie też dla wszystkich załóg prawdziwym zaszczytem, móc zaprezentować swoje samochody i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wejście do parku serwisowego jest całkowicie bezpłatne i jest formą podziękowania mieszkańcom za gościnę w ich miejscowości - piszą organizatorzy na stronie rajdowka.pl.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].