Poniedziałek, 23 września 2019

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

Ewa Bugdoł przed pierwszym startem w nowym sezonie

08.04.2016 10:52 | 0 komentarzy | kozz

Przez kilka miesięcy szlifowała formę pod okiem doskonałego trenera w Stanach Zjednoczonych. Wszystko po to, aby w nowym sezonie zaprezentować się jeszcze lepiej niż przed rokiem. Swój  pierwszy start otwierający nowy sezon triatlonowy Ewa Bugdoł będzie miała już za tydzień na The Memorial Hermann IRONMAN 70.3 w Galveston w Texasie.

Ewa Bugdoł przed pierwszym startem w nowym sezonie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wspiera przez firmę RAFAKO S.A. Ewa Bugdoł, triathlonistka z Rud koła Raciborza, obecnie przebywa za Oceanem. Tam szlifuje formę, aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego sezonu triathlonowego. -  Ostatnie cztery miesiące przepracowałam solidnie pod okiem mojego trenera Grzegorza Zgliczyńskiego. Skupiałam się w głównej mierze na poprawieniu siły

Za tydzień przed Ewą pierwszy w tym sezonie sprawdzian. Wystartuje ona w prestiżowych zawodach The Memorial Hermann IRONMAN 70.3 w Galveston w Texasie. Jej numer startowy to 80. - Start ten traktuję jako element przygotowawczy do zbliżających się Mistrzostw Europy w Poznaniu na dystansie Ironman, które odbędą się 24 lipca. Najgorsze są zawsze pierwsze zawody w sezonie , bo jeszcze nie jestem w rytmie startowym, ale mam nadzieje, że wyjdzie dobrze – mówi na kilka dni przed wyścigiem Ewa Bugdoł.

Warto przypomnieć, że Ewa to siedmiokrotna Mistrzyni Polski w triathlonie na dystansie długim. Jest pierwszą Polką w historii kraju, która 3 razy z rzędu uplasowała się na pierwszym miejscu w Światowym Rankingu Kobiet w Triathlonie Długim. Czy w tym sezonie powtórzy sukcesy? A może zaprezentuje się jeszcze lepiej? O tym przekonamy się w połowie roku. Teraz należy życzyć Ewie powodzenia na trasach oraz braku kontuzji.

Adventure Media