Piątek, 30 lipca 2021

imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

RSS

W Gogołowej powstanie strefa kibica Euro 2016

10.06.2016 07:30 | 0 komentarzy | art

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie uzyskał pozwolenie telewizji POLSAT i UEFA na publiczne odtwarzanie wszystkich meczów Mistrzostw Europy we Francji.

W Gogołowej powstanie strefa kibica Euro 2016
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kibice będą mogli się spotykać na wspólnym kibicowaniu w Ośrodku Kultury w Gogołowej już w niedzielę 12 czerwca o godz. 18.00. W tym dniu reprezentacja Polski zmierzy się w pierwszym swoim meczu z Irlandią. W strefie pokazywane będą również kolejne mecz Polaków, a także ćwierćfinały, półfinały oraz finał. - W razie szczególnego zainteresowania jesteśmy w stanie uruchomić strefę również na wybrane mecze grupowe – mówi Rafał Jabłoński, dyrektor GOKiR Mszana. Wstęp do strefy jest bezpłatny.

Odpowiedni sprzęt został już zainstalowany i przetestowany. To profesjonalny rzutnik oraz duży ekran wraz z aparaturą umożliwiającą komfortowe oglądanie meczów. - Oczywiście sprzęt zostanie w Ośrodku Kultury już na stałe i będzie wykorzystywany także po mistrzostwach. Inwestycja była możliwa dzięki wsparciu Rady Sołeckiej w Gogołowej, która przekazała z funduszu sołeckiego 3 tys. zł. GOKiR dopłacił ok. 5 tys. zł i dodatkowo wykupił wspomnianą licencję - mówi Rafał Jabłoński.

Z uruchomienia strefy kibica zadowolona jest m.in. pani sołtys. - Nigdy wcześniej tego u nas nie było. Cieszę się, że te wielkie sportowe emocje będziemy mogli przeżywać wspólnie - uśmiecha się Wioleta Szotek.

(art)