Piątek, 24 maja 2019

imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

RSS

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:

Unia Turza Śląska zacznie u siebie od Ślęzy Wrocław

08.07.2016 21:30 | 0 komentarzy | kozz

Po reorganizacji rozgrywek trzeciej ligi Unię Turza Śląska, tegorocznego beniaminka czekają bardzo dalekie wyjazdy. Podopieczni trenera Jana Adamczyka w lidze zadebiutują spotkaniem przed własną publicznością pod koniec lipca, a do Turzy Śląskiej przyjedzie Ślęza Wrocław. Tydzień później turski klub czeka wyjazd do Jastrzębia-Zdroju. We wrześniu we Wrocławiu Unia zmierzy się z rezerwami ekstraklasowego Śląska Wrocław. Sprawdź terminarz!

Unia Turza Śląska zacznie u siebie od Ślęzy Wrocław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejka 1 - 30-31 lipca

Miedź II Legnica - BKS Stal Bielsko-Biała

KS Polkowice - GKS 1962 Jastrzębie

Unia Turza Śląska - Ślęza Wrocław

Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze

Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice Śląskie

Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa

Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała

Falubaz Zielona Góra - Górnik Wałbrzych

Stal Brzeg - Olimpia Kowary

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych

Rekord Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice

Pniówek Pawłowice Śląskie - Śląsk II Wrocław

Górnik II Zabrze - Piast Żmigród

Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów

Ślęza Wrocław - Olimpia Kowary

GKS 1962 Jastrzębie - Unia Turza Śląska

Miedź II Legnica - KS Polkowice

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

KS Polkowice - BKS Stal Bielsko-Biała

Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica

Olimpia Kowary - GKS 1962 Jastrzębie

Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław

Piast Żmigród - Stal Brzeg

Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze

Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie

Falubaz Zielona Góra - Skra Częstochowa

Górnik Wałbrzych - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 4 - 17 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała

Skra Częstochowa - Górnik Wałbrzych

Pniówek Pawłowice Śląskie - Falubaz Zielona Góra

Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice

Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław

Ślęza Wrocław - Piast Żmigród

GKS 1962 Jastrzębie - Lechia Dzierżoniów

Miedź II Legnica - Olimpia Kowary

KS Polkowice - Unia Turza Śląska

Kolejka 5 - 20-21 sierpnia

Unia Turza Śląska - BKS Stal Bielsko-Biała

Olimpia Kowary - KS Polkowice

Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica

Piast Żmigród - GKS 1962 Jastrzębie

Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław

Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg

Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze

Górnik Wałbrzych - Pniówek Pawłowice Śląskie

Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa

Pniówek Pawłowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała

Górnik II Zabrze - Górnik Wałbrzych

Stal Brzeg - Falubaz Zielona Góra

Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice

GKS 1962 Jastrzębie - Śląsk II Wrocław

Miedź II Legnica - Piast Żmigród

KS Polkowice - Lechia Dzierżoniów

Unia Turza Śląska - Olimpia Kowary

Kolejka 7 - 3-4 września

Olimpia Kowary - BKS Stal Bielsko-Biała

Lechia Dzierżoniów - Unia Turza Śląska

Piast Żmigród - KS Polkowice

Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica

Ruch Zdzieszowice - GKS 1962 Jastrzębie

Falubaz Zielona Góra - Ślęza Wrocław

Górnik Wałbrzych - Stal Brzeg

Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze

Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 8 - 10-11 września

BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie

Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa

Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała

Ślęza Wrocław - Górnik Wałbrzych

GKS 1962 Jastrzębie - Falubaz Zielona Góra

Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice

KS Polkowice - Śląsk II Wrocław

Unia Turza Śląska - Piast Żmigród

Olimpia Kowary - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 9 - 17-18 września

Lechia Dzierżoniów - BKS Stal Bielsko-Biała

Piast Żmigród - Olimpia Kowary

Śląsk II Wrocław - Unia Turza Śląska

Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice

Falubaz Zielona Góra - Miedź II Legnica

Górnik Wałbrzych - GKS 1962 Jastrzębie

Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław

Skra Częstochowa - Stal Brzeg

Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze

Kolejka 10 - 1-2 października

BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze

Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie

Ślęza Wrocław - Skra Częstochowa

GKS 1962 Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała

Miedź II Legnica - Górnik Wałbrzych

KS Polkowice - Falubaz Zielona Góra

Unia Turza Śląska - Ruch Zdzieszowice

Olimpia Kowary - Śląsk II Wrocław

Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród

Kolejka 11 - 8-9 października

Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała

Śląsk II Wrocław - Lechia Dzierżoniów

Ruch Zdzieszowice - Olimpia Kowary

Falubaz Zielona Góra - Unia Turza Śląska

Górnik Wałbrzych - KS Polkowice

Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica

Skra Częstochowa - GKS 1962 Jastrzębie

Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław

Górnik II Zabrze - Stal Brzeg

Kolejka 12 - 15-16 października

BKS Stal Bielsko-Biała - Stal Brzeg

Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze

GKS 1962 Jastrzębie - Pniówek Pawłowice Śląskie

Miedź II Legnica - Skra Częstochowa

KS Polkowice - Rekord Bielsko-Biała

Unia Turza Śląska - Górnik Wałbrzych

Olimpia Kowary - Falubaz Zielona Góra

Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice

Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław

Kolejka 13 - 22-23 października

Śląsk II Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała

Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród

Falubaz Zielona Góra - Lechia Dzierżoniów

Górnik Wałbrzych - Olimpia Kowary

Rekord Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska

Skra Częstochowa - KS Polkowice

Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica

Górnik II Zabrze - GKS 1962 Jastrzębie

Stal Brzeg - Ślęza Wrocław

Kolejka 14 - 29-30 października

BKS Stal Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław

GKS 1962 Jastrzębie - Stal Brzeg

Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze

KS Polkowice - Pniówek Pawłowice Śląskie

Unia Turza Śląska - Skra Częstochowa

Olimpia Kowary - Rekord Bielsko-Biała

Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych

Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra

Śląsk II Wrocław - Ruch Zdzieszowice

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Ruch Zdzieszowice - BKS Stal Bielsko-Biała

Falubaz Zielona Góra - Śląsk II Wrocław

Górnik Wałbrzych - Piast Żmigród

Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów

Skra Częstochowa - Olimpia Kowary

Pniówek Pawłowice Śląskie - Unia Turza Śląska

Górnik II Zabrze - KS Polkowice

Stal Brzeg - Miedź II Legnica

Ślęza Wrocław - GKS 1962 Jastrzębie

Kolejka 16 - 12-13 listopada

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie

Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław

KS Polkowice - Stal Brzeg

Unia Turza Śląska - Górnik II Zabrze

Olimpia Kowary - Pniówek Pawłowice Śląskie

Lechia Dzierżoniów - Skra Częstochowa

Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała

Śląsk II Wrocław - Górnik Wałbrzych

Ruch Zdzieszowice - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Falubaz Zielona Góra - BKS Stal Bielsko-Biała

Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice

Rekord Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław

Skra Częstochowa - Piast Żmigród

Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów

Górnik II Zabrze - Olimpia Kowary

Stal Brzeg - Unia Turza Śląska

Ślęza Wrocław - KS Polkowice

GKS 1962 Jastrzębie - Miedź II Legnica