Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Centrum gromiła w Pucharze Polski. Polonia Marklowice i KS Gołkowice też na „6”-tkę

Ruszyły rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik. Większość spotkań pierwszej rundy rozegrano w miniony weekend.

Najefektowniej rozgrywki te rozpoczął MKP Odra Centrum Wodzisław, który u siebie rozgromił 6:0 Naprzód Rydułtowy. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki rozegranych dotychczas spotkań I rundy. Sporo golo padło też w meczach z udziałem Polonii Marlklowice, KS Gołkowice i Gwiazdy Skrzyszów. Druga runda tych rozgrywek zostanie rozegrana 7 września.

GKS 1962 Jastrzębie - wolny los

Salla Start Rybnik - Forteca Świerklany 0:3 (wo)

Pierwszy Chwałowice - Polonia Marklowice 2:6

MKS Czerwionka - LKS Bełk 3:2

MKS Żory - Granica Ruptawa 1:6

Żar Szeroka - KS 27 Gołkowice 1:6

Orzeł Palowice- Rymer Rybnik 1:2

Unia Książenice - Gwiazda Skrzyszów 1:5

MKP Centrum Wodzisław Śląski - Naprzód Rydułtowy 6:0

Dąb Dębieńsko - Polonia Łaziska Rybnickie 1:0

31 sierpnia, 18:00

Jedność Grabownia - ROW 1964 II Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Cff 10.08.2016 09:30

Mecz MKS Czerwionka-LKS Bełk nie został rozegrany jako pucharowy.