Poniedziałek, 18 stycznia 2021

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

Epidemia koronawirusa:

Półmaraton ponownie w Kuźni Raciborskiej

01.02.2017 13:13 | 0 komentarzy | kozz

Impreza biegowa w leśnym otoczeniu zorganizowana po raz pierwszy w 2016 roku przyjęła się i w kwietniu odbędzie się druga edycja.

Półmaraton ponownie w Kuźni Raciborskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym roku II Kuźniański Półmaraton Leśny zaplanowany jest na 23 kwietnia. Początek biegu o godzinie 10.00 a miejscem zbiórki będzie podobnie jak przed rokiem Stadion Miejski przy ulicy Kozielskiej w Kuźni Raciborskiej. Trasa biegu posiada atest PZLA, a nawierzchnia jest asfaltowo-szutrowa. Organizator określił limit ilości uczestników do 400, ale zastrzegł sobie, że w razie potrzeby może zostać zwiększony.

Na mecie każdy biegacz, który ukończy II Kuźniański Półmaraton Leśny otrzyma pamiątkowy medal. Dla najlepszych przewidziane są nagrody finansowe. W klasyfikacji Open kobiet i mężczyzn za pierwsze miejsce czeka nagroda w wysokości 500 zł i pucharu, 2. miejsce to 300 zł + puchar, a 3. miejsce to 200 zł + puchar.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają nagrody rzeczowe. Organizator przewiduje specjalne nagrody w kategorii: Najlepszy leśnik i najlepszy mieszkaniec/mieszkanka gminy Kuźnia Raciborska.

Opłata startowa w II Kuźniańskim Półmaratonie Leśny będzie wynosić:

40 zł do 20 lutego

50 zł od 21 lutego do 21 marca

60 zł od 22 marca do 22 kwietnia

80 zł w dniu startu.

Szczegóły TUTAJ