Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JP Telebim RLPS: Lunatycy ze Świderskim i Drzyzgą z trudem pokonali Enter El-Bis Instal [NOWE ZDJĘCIA I TABELA]

W niedzielę hitem XIV kolejki JP Telebim RLPS było spotkanie Lunatyków z Enter El-Bis Instal. Lunatycy w których składzie zagrali byli ligowcy Sebastian Świderski i Tomasz Drzyzga przegrywali już 0:2, ale wygrali po tie-breaku.

JP Telebim RLPS: Lunatycy ze Świderskim i Drzyzgą z trudem pokonali Enter El-Bis Instal [NOWE ZDJĘCIA I TABELA]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Siatkarze Enter El-Bis Instal prowadzili po pierwszym secie, którego wygrali na przewagi 30:28. W drugim secie po wyrównanym pojedynku ponownie lepsi byli zawodnicy Entera wygrywając 25:23. Bezradnym Lunatykom nie pomagała obecność byłych gwiazd siatkówki jak Sebastiana Świderskiego  czy Tomasza Drzyzgi (brat Fabiana Drzyzgi z Asseco Resovia Rzeszów). Trzeci set układał się po myśli Entera, bo prowadził już 13:11. Doświadczenie Lunatyków sprawiło, że to oni wygrali trzecią odsłonę 25:21. Od tego momentu nastąpił zwrot w meczu. Lunatycy pewnie zmierzali do wygranej w czwartym secie i choć Enter nadrobił straty do stanu 22:22, to Świderski i spółka wygrali 27:25. Tie-break był jednostronny. Lunatycy objęli prowadzenie i wygrali 15:8, w całym meczu 3:2.

W pozostałych spotkaniach grupy A lider tabeli Leśna Perła Damons Rybnik pokonała bez straty seta AiR Team, który stracił już szansę na walkę o medale, a Nowiny.pl  zainkasowały trzy punkty w meczu JP Telebim 13. W grupie B młodzież CKZiU Nr 1 wygrała z ostatnią drużyną tabeli Złotnikiem Chrzanowski 3:1, a Muks Jedynka Baborów uległ Złotnikowi 0:3.

W tabeli na pierwszym miejscu wciąż Leśna Perła Damons Rybnik, a na drugim Lunatycy. Enter El-Bis Instal po przegranej z Lunatykami spadł ponownie na czwarte miejsce w tabeli, a Nowiny.pl po wygranej z JP Telebim 13 znów awansowały do pierwszej trójki. W lidze kobiet dziewczyny z Inbras Lejdis wygrały z Akronisem 3:0 umacniając się na trzecim miejscu w tabeli.

Wyniki 14 kolejki 5.03.2017

Liga Mężczyzn:

JP Telebim 13 - Nowiny.pl 0:3 (17:25, 21:25, 23:25)
Leśna Perła Damons Rybnik - Utikom Viktory InoWino AiR Team 3:0 (25:10, 25:23, 25:21)
Lunatycy - Enter El-Bis Instal-Mag 3:2 (28:30, 23:25, 25:21, 27:25, 15:8)
MUKS Jedynka Baborów - Złotnik 0:3 (23:25, 14:25, 22:25)
Złotnik Chrzanowski - CKZiU Nr 1 1:3 (18:25, 16:25, 25:22, 16:25)
pauza: Omerta Northern

GRUPA A

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE
1.Leśna Perła Damons Rybnik3813
2.Lunatycy3413
3.Nowiny.pl2613 
4.Enter El-Bis Instal2513
5.AiR Team1613
6.JP Telebim 131313

GRUPA B

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE
7.Omerta Northern1812
8.Złotnik1712
9.CKZiU Nr 11312
10.MUKS Jedynka Baborów613
11.Złotnik Chrzanowski313

Liga Kobiet:

Akronis - Inbras Lejdis 0:3
Pauza: KKS Rybnik Bestfit Club, Pivexin Akademia Fitness

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE
1.BestFit Club Rybnik187
2.Pivexin Akademia Fitness RehaFix Racibórz148
3.Inbras Lejdis97
4.Akronis38

W galerii zdjęcia autorstwa Maćka Koziny i Marka Kuder tutaj. Zapraszamy również do przeczytania relacji Janusza Lazara z meczu Lunatycy - Enter Elbis Instal tutaj.

Więcej na www.rlps.com.pl oraz https://www.facebook.com/RaciborskaLigaPilkiSiatkowej/


Rozgrywki XX sezonu Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej są finansowane z budżetu miasta dzięki środkom pozyskanym w ramach inicjatywy lokalnej oraz wsparciu OSiR w Raciborzu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].