Sobota, 16 stycznia 2021

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Patryk Ogonowski z MKS "Sparta" w kadrze Polski na MŚ w Ju-Jitsu w Atenach

15.03.2017 10:02 | 0 komentarzy | kozz

W dniach 17-19 marca w Atenach odbędą się Mistrzostwa Świata w Ju-Jitsu. Do stolicy Grecji wyrusza również kadra Polski, w skład której wchodzi Patryk Ogonowski z MKS "Sparta" w Kuźni Raciborskiej.

Patryk Ogonowski z MKS "Sparta" w kadrze Polski na MŚ w Ju-Jitsu w Atenach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Patryk Ogonowski jest mieszkańcem Kuźni Raciborskiej. Na co dzień trenuje w Miejskim Klubie Sportowym "Sparta" (jest podopiecznym Macieja Kriwienoka, posiadacza czarnego pasa w BJJ). Do kadry Polski Patryk dostał się dzięki sukcesywnemu wygrywaniu turniejów klasyfikacyjnych oraz najważniejszych zawodów w Polsce. Aktualnie jest dwukrotnym Mistrzem Polski w kat. junior -73 kg Ne Waza.

Patryk wraz z kadrą (po jednym zawodniku dla każdej kategorii wagowej) wyruszył we wczorajszy wieczór z Katowic. Do stolicy Grecji przybędą zawodnicy z całego świata (łącznie 49 krajów). Zawody trwać będą trzy dni (piątek, sobota i niedziela - 17, 18 i 19 marca). P. Ogonowski na macie pojawi się w niedzielę. Jak informuje nas zawodnik "Sparty" - będzie możliwość zobaczenia walk z zawodów podczas transmisji udostępnionej przez organizatora (link na razie nie jest jeszcze dostępny).

A nam póki co nie pozostaje nic innego, jak życzyć Patrykowi powodzenia i powrotu z Aten z tarczą!


tylkokuznia.info