Poniedziałek, 8 marca 2021

imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

RSS

Pawłów wygrał rywalizację w piłce ręcznej

13.04.2017 10:27 | 0 komentarzy | kozz

Finał IV edycji turnieju piłki ręcznej "Od pierwszaka gram w szczypiorniaka" odbył się w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowie.

Pawłów wygrał rywalizację w piłce ręcznej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Młodzi piłkarze ręczni klas I-III z Gminy Pietrowice Wielkie rywalizowali w czterech placówkach w Samborowicach, Pietrowicach, Krowiarkach i Pawłowie od listopada 2016 roku. Po 72 meczach rozegranych przez 7 zespołów w finale wręczono medale, statuetki i puchar.

Najlepszą okazała się drużyna ZSP Pawłow I, która nie przegrała żadnego z 24 swoich meczów i otrzymała puchar. Jednak to wszyscy sportowcy okazali się wygranymi w tym prawdziwym maratonie piłkarskim dlatego każdy z 70 zawodników otrzymał złote medale.

Trenerzy wyróżnili 14 zawodników ze wszystkich zespołów poprzez wspólne głosowanie. Oto nazwiska uczniów wyróżnionych statuetką:

Alexander Grzybek - ZSP Pawłów I

Kamila Wojtaszek - ZSP Pawłów I

Martyna Brzeza - ZSP Krowiarki I

Piotr Steiner - ZSP Krowiarki I

Julia Sapa - ZS Pietrowice I

Fabian Gotzmann - ZS Pietrowice I

Julia Parys - ZSP Samborowice

Krzysztof Frańczuk - ZSP Samborowice

Karolina Broda - ZSP Pawłów II

Marcin Muszalik - ZSP Pawłów II

Jessica Mludek -ZS Pietrowice II

Michał Mróz - ZS Pietrowice II

Martyna Kroker - ZSP Krowiarki II

Dominik Franczyk - ZSP Krowiarki II

Imprezę organizowali w swoich placówkach nauczyciele Jola Burdzy, Teresa Koloch, Marek Kępa i Wojciech Zalewski przy współudziale Start-u UKS Pietrowice (zawody sędziowały piłkarki ręczne z klubu). Nagrody i puchary zostały sfinansowane przez Wójta Gminy Pietrowice Wielkie Andrzeja Wawrzynka, a wręczone przez Dyrektora ZSP Pawłów Reginę Strzedułę.