Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piątka Przyszłości Rogów w Łaziskach. Hat-trick Benauera [ZDJĘCIA]

Lider klasy okręgowej wysoko wygrał w Łaziskach, choć trener Sosna nie do końca był zadowolony ze swoich podopiecznych.

Piątka Przyszłości Rogów w Łaziskach. Hat-trick Benauera [ZDJĘCIA]

Kolejne trzy punkty w wyścigu o mistrzostwo trzeciej grupy katowickiej klasy okręgowej zanotowali piłkarze z Rogowa. Przyszłość dosyć szybko ustawiła sobie mecz pod siebie, trafiając do bramki w 5. i 10. minucie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Kamil Kucharski, następnie Kamil Benauer. Mimo, że Przyszłość prowadziła, to z ławki co chwilę słychać było pokrzykiwania szkoleniowca z Rogowa, który nie do końca był zadowolony z tego co prezentuje ekipa lidera. Starczyło to na zagrożoną spadkiem Polonię. Przed przerwą na 3:0 podwyższył Jarosław Pawelec, a w drugiej części spotkania hat-tricka uzupełnił Kamil Benauer. Przyszłość ma za sobą bardzo udaną końcówkę maja i początek czerwca. W każdym ze spotkań strzelała minimum 3 bramki i zmierza po mistrzostwo, które odebrać jej może tylko MKP Odra Centrum Wodzisław. W przedostatniej kolejce Rogów zagra u siebie z pewnym utrzymania Naprzodem Zawada, Odra Centrum pojedzie do również pewnych okręgówki Świerklan. Jeśli ekipy z Rogowa i Wodzisławia zgarną komplet punktów w tych spotkaniach, to w ostatniej kolejce staną naprzeciw siebie w walce o mistrzostwo okręgówki.

LKS Polonia Łaziska - KS Przyszłość Rogów 0:5 (0:3)

Kamil Kucharski 5., Kamil Benauer 10., 60., 82., Jarosław Pawelec 44.

Żółte kartki: brak

LKS Polonia Łaziska: Adam Hojka - Artur Grabiec, Seweryn Grodzki, Kamil Kotkowski, Dawid Kuźdub (83. Krystian Dudzik), Jarosław Pietrzak (62. Karol Szkatuła), Mariusz Pietrzak (62. Dawid Buchalik), Bartosz Piprek, Ariel Poterała, Kamil Szkatuła, Łukasz Szkatuła. Trener: Piotr Dróżdż.

KS Przyszłość Rogów: Beniamin Jastrzębowski - Kamil Benauer (83. Sebastian Jaszczak), Jakub Białas, Kamil Kucharski, Jarosław Pawelec, Wojciech Pucka, Adrian Suchanek (65. Mateusz Buko), Gabriel Szkatuła (70. Patryk Pietrasz), Robert Szymiczek, Paweł Wojtala (76. Kamil Rybarz), Dawid Zychma. Trener: Tomasz Sosna.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].