Piątek, 22 września 2017

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

13.08.2017 21:13 | 0 komentarzy | (ak)

Ekipy IV ligi, okręgówek oraz A i B klasy rozpoczęły nowy sezon piłkarski. Walka o ligowe punkty zawsze budzi sporo emocji, dlatego warto śledzić rozgrywki z udziałem lokalnych drużyn. Pierwsze mecze przyniosły bardzo dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki III kolejki (11/13.08.2017)

  • Warta Poznań – ROW Rybnik 2:0 (1:0)
  • GKS Jastrzębie – Błękitni Stargard 0:0
  • Radomiak Radom – Rozwój Katowice 4:1 (1:0)
  • ŁKS Łódź – MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
  • Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo 3:2 (2:1)
  • Grabarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg 3:1 (1:0)
  • Wisła Puławy – Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
  • Olimpia Elbląg – Gwardia Koszalin 2:0 (0:0)
  • Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów 1:4 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom398:2
2.Warta Poznań398:3
3.GKS Jastrzębie377:1
4.ŁKS Łódź372:0
5.GKS Bełchatów368:4
6.Olimpia Elbląg365:4
7.Błękitni Stargard352:1
8.ROW Rybnik343:3
9.Znicz Pruszków334:5
9.Garbarnia Kraków334:5
11.Wisła Puławy332:4
11.Gwardia Koszalin332:4
13.Rozwój Katowice334:7
14.Siarka Tarnobrzeg333:6
15.MKS Kluczbork332:6
16.Stal Stalowa Wola322:5
17.Gryf Wejherowo313:6
18.Legionovia Legionowo304:7

Zapowiedź IV kolejki (18/19.08.2017)

Gwardia Koszalin – Warta Poznań (pt 17:30), MKS Kluczbork – Olimpia Elbląg (pt 19:30), Błękitni Stargard – Znicz Pruszków (sb 15:00), Gryf Wejherowo – ŁKS Łódź (sb 16:00), Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie (sb 17:00), Rozwój Katowice – Garbarnia Kraków (sb 17:00), Legionovia Legionowo – Radomiak Radom (sb 17:00), ROW Rybnik – Wisła Puławy (sb 19:00), GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg (sb 19:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki II kolejki (12.08.2017)

  • Stal Brzeg – Unia Turza Śląska 2:0 (0:0)
  • Pniówek Pawłowice – Piast Żmigród 1:0 (1:0)
  • Miedź Legnica II – Polonia Głubczyce 2:0 (2:0)
  • Ruch Zdzieszowice – Stal Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
  • Polkowice – Stilon Gorzów 4:2 (3:1)
  • Górnik Zabrze II – Zagłębie Lubin II 3:0 (0:0)
  • Lechia Dzierżoniów – Ślęza Wrocław 1:0 (1:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 0:0
  • Falubaz Zielona Góra – Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Stal Brzeg268:0
2.Górnik Zabrze II266:1
3.Polkowice267:3
4.Stal Bielsko-Biała263:1
5.Skra Częstochowa244:0
6.Rekord Bielsko-Biała243:1
7.Pniówek Pawłowice242:1
7.Falubaz Zielona Góra242:1
9.Lechia Dzierżoniów232:2
10.Zagłębie Lubin II232:4
10.Miedź Legnica II232:4
12.Gwarek Tarnowskie Góry222:2
13.Ruch Zdzieszowice200:2
14.Polonia Głubczyce201:4
14.Piast Żmigród201:4
16.Stilon Gorzów203:7
17.Unia Turza Śląska201:5
18.Ślęza Wrocław200:7

Zapowiedź III kolejki (15.08.2017)

Unia Turza Śląska – Lechia Dzierżoniów (wt 17:00), Polonia Głubczyce – Rekord Bielsko-Biała (wt 17:00), Zagłębie Lubin II – Pniówek Pawłowice (wt 17:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Zdzieszowice (wt 17:00), Piast Żmigród – Falubaz Zielona Góra (wt 17:00), Stilon Gorzów – Stal Brzeg (wt 17:00), Górnik Zabrze II – Ślęza Wrocław (wt 17:00), Stal Bielsko-Biała – Miedź Legnica II (wt 17:00), Skra Częstochowa – Polkowice (wt 18:00).

Zapowiedź IV kolejki (19.08.2017)

Górnik Zabrze II – Unia Turza Śląska (sb 13:00), Stal Brzeg – Skra Częstochowa (sb 14:00), Pniówek Pawłowice – Ślęza Wrocław (sb 17:00), Ruch Zdzieszowice – Miedź Legnica II (sb 17:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Żmigród (sb 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Stal Bielsko-Biała (sb 17:00), Lechia Dzierżoniów – Stilon Gorzów (sb 17:00), Falubaz Zielona Góra – Zagłębie Lubin II (sb 17:00), Polkowice – Polonia Głubczyce (sb 18:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki I kolejki (12/13.08.2017)

  • Wilki Wilcza – Unia Racibórz 2:1 (0:1)
  • Bytomski Sport – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:1 (0:0)
  • Czaniec – Kuźnia Ustroń 1:0 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Lędziny 2:0 (0:0)
  • Goczałkowice – Tyski Sport II 3:3 (0:3)
  • Beskid Skoczów – Drzewiarz Jasienica 2:3 (1:1)
  • Spójnia Landek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:1 (1:0)
  • Dąb Gaszowice – Decor Bełk 2:2 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Spójnia Landek133:1
2.Radziechowy-Wieprz132:0
3.Drzewiarz Jasienica133:2
4.Wilki Wilcza132:1
5.Odra Centrum Wodzisław131:0
5.Czaniec131:0
7.Tyski Sport II113:3
7.Goczałkowice113:3
9.Decor Bełk112:2
9.Dąb Gaszowice112:2
11.Beskid Skoczów102:3
12.Unia Racibórz101:2
13.Kuźnia Ustroń100:1
13.Bytomski Sport100:1
15.Podbeskidzie B-B II101:3
16.Lędziny100:2

Zapowiedź II kolejki (19/20.08.2017)

Unia Racibórz – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Dąb Gaszowice (sb 17:00), Beskid Skoczów – Decor Bełk (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Lędziny (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Goczałkowice (sb 17:00), Czaniec – Spójnia Landek (sb 17:00), Tyski Sport II – Bytomski Sport (nd 11:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Wilki Wilcza (nd 17:00).


Czytaj podobne