Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

MKS Czerwionka gromi Chwałowice i jest wiceliderem [ZDJĘCIA]

Podopieczni Piotra Sowisza udanie rozpoczęli sezon 2017/18.

MKS Czerwionka gromi Chwałowice i jest wiceliderem [ZDJĘCIA]
Fot. Dariusz Tukalski

Bardzo dobrze w nowy sezon weszli piłkarze MKS Czerwionka. W pierwszym meczu podopieczni Piotra Sowisza pokonali 3:1 Sygnały Gotartowice. W drugiej kolejce pojechali na mecz do Chwałowic, który ostatecznie odbył się na sztucznym boisku przy ul. Gliwickiej, i pewnie wygrali to starcie 5:1. Trzy bramki zdobył w tym spotkaniu Tomasz Kuś.
MKS Czerwionka zajmuje obecnie 2. miejsce w ligowej tabeli, liderem są rezerwy Bełku. I to właśnie te dwie drużyny spotkają się już w najbliższą sobotę. Pierwszy Chwałowice, który ma na koncie jedną wygraną i jedną porażkę, w 3. serii gier zmierzy się na wyjeździe z KP Kamień.

Pierwszy Chwałowice – MKS Czerwionka 1:5 (1:2)
Bramki
: Szymon Węgrzyk (23.) – Tomasz Kuś (39., 45.,52.), Adam Stanek (77.), Kacper Idziaszek (80.)

Chwałowice: Filip Kamiński, Mateusz Miur, Dominik Słaby, Mariusz Waśko, Grzegorz Sułkowski, Szymon Zniszczoł, Marcin Orawiec, Maciej Skupień, Artur Łaciok, Szymon Węgrzyk, Marek Gąsior. Rezerwa: Łukasz Baron, Mateusz Gawiczek, Mateusz Stawinoga, Michał Kaczmarczyk, Wiktor Sebastian. Trener: Łukasz Wojaczek.

Czerwionka: Michał Frohlich, Arkadiusz Majorczyk, Bartłomiej Flis, Adam Stanek, Mateusz Mularczyk, Artur Małachowski, Jacek Mazgaj, Mateusz Kwoska, Tomasz Kuś, Dariusz Pozór, Kacper Idziaszek. Rezerwa: Krzysztof Grajner, Artur Wyrwich, Sebastian Birlicki, Robert Domżoł, Mariusz Horny, Artur Jaśkiewicz, Sebastian Bajura. Trener: Piotr Sowisz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].