Wtorek, 24 listopada 2020

imieniny: Emmy, Flory, Jana

RSS

Szczerbice rozgromiły Leszczyny i są liderem [ZDJĘCIA]

04.09.2017 08:59 | 0 komentarzy | pm

Piłkarze ze Szczerbic szybo rozpoczęli strzelanie w meczu z Leszczynami. 

Szczerbice rozgromiły Leszczyny i są liderem [ZDJĘCIA]
Fot. Michał Gołda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piłkarze walczący na boiskach C klasy – rozegrali druga serię gier. W niedzielę, 3 września do Szczerbic przyjechała ekipa z Leszczyn, aby powalczyć o ligowe punkty.
Spotkanie znakomicie rozpoczęli gospodarze, którzy już w 1. minucie wyszli na prowadzenie. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Krzysztof Wrona. Piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W pierwszej połowie podopieczni Krzysztofa Podleśnego strzelili jeszcze trzy bramki i na przerwę obie ekipy schodziły przy prowadzeniu gospodarzy 4:0. Po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Szymon Kurc i ostatecznie Szczerbice rozgromiły Leszczyny 5:0. Po tym zwycięstwie drużyna Podleśnego prowadzi w ligowej tabeli. Zapraszam na fotorelację z tego spotkania.

KS Szczerbice – KS Leszczyny 5:0 (4:0)
Bramki
: Krzysztof Wrona (1.), Ryszard Piotrowski (10., 29.), Patryk Moskwa (36.), Szymon Kurc.

Szczerbice: Patryk Szymański, Szymon Kurc, Szczepan Lokaj, Rafał Hadam, Adam Dróżdżel, Krzysztof Wrona, Mateusz Podleśny, Mateusz Kurc, Patryk Moskwa, Maxymilian Hadas, Ryszard Piotrowski. Rezerwa: Aleksander Wróblewski, Kamil Smolaga, Patryk Smolaga, Paweł Idziak, Patryk Sułkowski, Kamil Fojcik, Łukasz Markiewicz. Trener: Krzysztof Podleśny.

Leszczyny: Łukasz Zimoń, Zbigniew Kamiński, Kamil Kowalczyk, Mateusz Leonard, Mariusz Pałgan, Krzysztof Momot, Mateusz Rapacz, Artur Marker, Arkadiusz Smółka, Radosław Lubański, Michał Słowik. Rezerwa: Tomasz Żółkiewicz, Szymon Cycanowski, Artur Sołtys, Mateusz Wójcikowski, Jan Romańczyk, Dominik Prasek. Trener: Piotr Orszulik.