Wtorek, 11 sierpnia 2020

imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

RSS

Jankowice zaskoczyły Markowice [ZDJĘCIA]

14.09.2017 10:28 | 0 komentarzy | kozz

W raciborskiej B klasie niepokonane dotąd Markowice poznały swojego pierwszego pogromcę. Został nim zespół z Jankowic prowadzony przez Michała Wilka.

Jankowice zaskoczyły Markowice [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jankowice dosyć późno weszły w przygotowania do sezonu, więc wyniki na początku nie były zachwycające. Podpieczni Michała Wilka jednak rozkręcają się z każdą kolejką. Sprawili sporą niespodziankę pokonując faworyta z Markowic. Po pierwszej połowie utrzymywał się wynik, choć jedni i drudzy mieli doskonałe sytuacje do strzelenia gola. Tu po przerwie na listę strzelców wpisał się Mateusz Dudek. Gospodarze próbowali koniecznie wyrównać, a trener Maciej Kozicki wpuszczał z ławki co chwilę nowych zawodników licząc, że któryś z rezerwowych odmieni losy spotkania. Sztuka ta się nie udała, a pod koniec meczu markowiczan dobił jeszcze Tomasz Stroka, ustalając końcowy rezultat na 2:0 dla LKSu z Jankowic. Porażka kosztowała podpiecznych Kozickiego wypadnięcie z podium raciborskiej B klasy. Jankowice z kolei wydostali się z dna tabeli i plasują się na siódmej pozycji. Zawodników z Jankowic czeka teraz rywalizacja przed własną publiką z rezerwami Naprzodu Czyżowice (9.). Markowice z kolei jadą po punkty do Zabełkowa (14.)

LKS 07 Markowice - LKS Jankowice 0:2 (0:0)

Mateusz Dudek 51., Tomasz Stroka 90.

Żółte kartki: Krzysztof Urbanek (LKS 07 Markowice) - Adam Bednorz (LKS Jankowice)

LKS 07 Markowice: Ryszard Jasny - Dariusz Bedronka (78. Mateusz Grubczyński), Sebastiań Bańczyk (45. Marek Jasny), Grzegorz Grosch, Bernard Paprotny, Łukasz Podolski (60. Marek Grela), Seweryn Strachota, Adam Szatko (71. Krzysztof Gadżała), Mikołaj Tapper, Krzysztof Urbanek, Rafał Wita (63. Jacek Herok). Trener: Maciej Kozicki.

LKS Jankowice: Krzysztof Musioł - Michał Zieleń (61. Kamil Przybyła), Fabian Tebel, Artur Szendzielorz, Łukasz Szendzielorz (70. Szymon Hanusek), Tomasz Stroka, Grzegorz Moric, Krzysztof Musioł, Mateusz Giemza, Mateusz Dudek, Damian Ciechanowicz, Adam Bednorz. Trener: Michał Wilk.