Poniedziałek, 8 marca 2021

imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

RSS

Chałupki wysypały się z Tworkowem [ZDJĘCIA]

14.09.2017 10:55 | 0 komentarzy | kozz

Gdy dochodzi do derbów w gminie, rywalizacja staje się ciekawsza. W Chałupkach gospodarze spotkali się z Tworkowem i dla kibiców nie miało większego znaczenia, że obie drużyny dołują na początku rozgrywek raciborskiej A klasy.

Chałupki wysypały się z Tworkowem [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mecz był zacięty, a sędzia Mirosław Niedziela musiał temperować charaktery żółtymi kartkami. Choć sytuacji strzeleckich nie brakowało, to do przerwy żadna bramka nie padła. Piłka znalazła drogę do siatki tuż po przerwie. W zamieszaniu podbramkowym futbolówkę do własnej bramki skierował Damian Sypień. Jak się okazało był to jedyny gol tego spotkania, co przyniosło cenne trzy punkty piłkarzom z Tworkowa. Chałupki (13.) w najbliższy weekend zagrają z niepokonanymi dotąd Pietrowicami Wielkimi (4.), a Tworków (11.) u siebie zmierzy się z Kornowacem (2.).

LKS Chałupki - LKS Tworków 0:1 (0:0)

Damian Sypień 50.-sam.

Żółte kartki: Andrzej Kaczor (LKS Chałupki) - Szymon Grud, Dominik Groński, Marek Fojcik (wszyscy LKS Tworków)

LKS Chałupki: Łukasz Janeta - Adam Janik (45. Paweł Matuszek), Kevin Kaczor, Michał Gabor (85. Paweł Jurek), Andrzej Kaczor (68. Dawid Szryt), Dawid Kokot, Bartosz Michałowski, Mateusz Pietrasz, Radosław Pradelok, Rafał Swaby, Damian Sypień. Trener: Roman Kaczor.

LKS Tworków: Marek Świerzewski - Łukasz Besz, Marek Fojcik, Dominik Groński (55. Piotr Złoty), Szymon Grud, Dawid Hain (77. Marek Pytlik), Edward Kowalczyk, Andrzej Miensopust, Wojciech Podolak (90.+3. Jakub Klimaszka), Michał Sala, Łukasz Tolpa (65. Krzysztof Złoczowski). Trener: Marek Besz.