Piątek, 23 lutego 2018

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

Unia Turza Śląska gra razem z Polish Soccer Skills

25.09.2017 08:36 | 0 komentarzy | kozz

Polish Soccer Skills to projekt społeczny, którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesjonalnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Projekt jest realizowany na kilku uzupełniających się obszarach stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie. Do PSS dołączył klub z Turzy Śląskiej. 

Unia Turza Śląska gra razem z Polish Soccer Skills
fot. Monika Pogoda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Jednym z planów klubu Unia Turza Śląska jest postawienie na profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży, dlatego ważnym krokiem było nawiązanie współpracy z Polish Soccer Skills., aby szkolenie było postawione na jak najwyższym poziomie - powiedział Wojciech Hetmaniok, jeden ze szkoleniowców Unii.

Polish Soccer Skills dba nie tylko o rozwój młodych adeptów piłkarskich, ale też o rozwój kadry trenerskiej. Soccer Skills PRO, szkolenia trenerów zagranicznych, wsparcie psychologiczne - to wszystko integralne części mechanizmu Polish Soccer Skills. To jedyny ogólnopolski, spójny i kompleksowy projekt szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów. Projekt realizowany jest w oparciu o system Soccer Skills PRO.

Więcej przeczytasz TUTAJ