Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

MKS Radziejów w końcu wygrał u siebie [ZDJĘCIA]

Piłkarze z Radziejowa wywalczyli komplet punktów w meczu z Naprzodem Borucin. 

MKS Radziejów w końcu wygrał u siebie [ZDJĘCIA]
Fot. Michał Gołda

W 8. kolejce walki o mistrzostwo klasy okręgowej, czwarty mecz przed własną publicznością rozgrywali piłkarze MKS 32 Radziejów. Tym razem ich rywalem był Naprzód Borucin. W poprzednich trzech spotkaniach MKS raz zremisował i dwa razy przegrał. Kibice tej drużyny liczyli, że w końcu Radziejów zainkasuje trzy punkty na własnym stadionie i tak też się stało.
Po pierwszej połowie i trafieniach Filipa Bukowca i Rafała Harasa był remis 1:1. W drugiej części gry skuteczniejsi byli gospodarze, którzy trafili dwa razy. Goście z bramki cieszyli się raz i ostatecznie musieli przełknąć gorycz porażki. Zapraszamy na fotorelację z tego spotkania.

MKS 32 Radziejów – Naprzód Borucin 3:2 (1:1)
Bramki
: Filip Bukowiec (15.), Łukasz Sobala (62.), Krzysztof Błędowski (89.) – Rafał Haras (17.), Naprzód Borucin (94.)

Radziejów: Szymon Pawlas, Tomasz Kowalczyk, Dawid Kudzielko, Mateusz Stajer, Szymon Kasprzak, Filip Bukowiec, Damian Bernacki, Rafał Pokorny, Krzysztof Błędowski, Artur Sobala, Łukasz Sobala. Rezerwa: Michał Rudny, Arkadiusz Materski, Łukasz Błanik, Sebastian Urbaś.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].