Poniedziałek, 11 grudnia 2017

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

12.11.2017 19:23 | 0 komentarzy | (ak)

Większość zespołów odczuwa już trudy kończącej się rundy jesiennej. Prawdziwą zmorą są coraz gorsze warunki boiskowe oraz liczne ubytki kadrowe, które mają duży wpływ na osiągane rezultaty. Podczas świątecznego weekendu odnotowaliśmy sporo ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XVII kolejki (11/12.11.2017)

  • ROW Rybnik – Znicz Pruszków 1:1 (1:1)
  • Gwardia Koszalin – GKS Jastrzębie 0:2 (0:1)
  • Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)
  • Siarka Tarnobrzeg – Warta Poznań 2:0 (0:0)
  • Garbarnia Kraków – Wisła Puławy 1:1 (0:1)
  • Legionovia Legionowo – ŁKS Łódź 0:2 (0:2)
  • Radomiak Radom – GKS Bełchatów 2:1 (1:1)
  • MKS Kluczbork – Stal Stalowa Wola 0:0
  • Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard 0:3 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Jastrzębie173730:11
2.ŁKS Łódź173418:9
3.Warta Poznań173324:10
4.Radomiak Radom173326:15
5.Siarka Tarnobrzeg172627:24
6.Olimpia Elbląg172620:19
7.Znicz Pruszków172420:23
8.GKS Bełchatów172226:24
9.Garbarnia Kraków172220:19
10.Błękitni Stargard172116:16
11.ROW Rybnik172124:25
12.Wisła Puławy172020:20
13.Stal Stalowa Wola171917:20
14.Legionovia Legionowo171818:21
15.MKS Kluczbork171513:25
16.Rozwój Katowice171414:27
17.Gwardia Koszalin171413:30
18.Gryf  Wejherowo171318:26

Zapowiedź XVIII kolejki (18/19.11.2017)

Rozwój Katowice – Warta Poznań (sb 13:00), Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy (sb 13:00), Gwardia Koszalin – Znicz Pruszków (sb 13:00), Garbarnia Kraków – Radomiak Radom (sb 13:00), MKS Kluczbork – GKS Jastrzębie (sb 16:00), ROW Rybnik – ŁKS Łódź (sb 17:00), Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg (nd 12:00), Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola (nd 13:00), GKS Bełchatów – Błękitni Stargard (nd 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XVI kolejki (11.11.2017)

  • Unia Turza Śląska – Miedź Legnica II 3:0 (1:0)
  • Skra Częstochowa – Polonia Głubczyce 1:0 (0:0)
  • Ruch Zdzieszowice – Pniówek Pawłowice 3:1 (2:0)
  • Piast Żmigród – Stal Brzeg 2:1 (1:0)
  • Zagłębie Lubin II – Polkowice 2:0 (1:0)
  • Stilon Gorzów – Stal Bielsko-Biała 4:1 (1:0)
  • Ślęza Wrocław – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (1:0)
  • Falubaz Zielona Góra – Górnik Zabrze II 2:1 (1:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Lechia Dzierżoniów 2:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Skra Częstochowa163524:6
2.Stal Brzeg163341:23
3.Gwarek Tarnowskie Góry163127:18
4.Ślęza Wrocław163033:26
5.Stilon Gorzów162835:24
6.Polkowice162727:23
7.Lechia Dzierżoniów162627:22
8.Stal Bielsko-Biała162320:20
9.Górnik Zabrze II162233:30
10.Rekord Bielsko-Biała162228:27
11.Pniówek Pawłowice161921:29
12.Falubaz Zielona Góra161820:28
13.Piast Żmigród161721:25
14.Ruch Zdzieszowice161722:27
15.Zagłębie Lubin II161723:30
16.Miedź Legnica II161717:28
17.Unia Turza Śląska151520:26
18.Polonia Głubczyce15616:43

Zapowiedź XVII kolejki (18/19.11.2017)

Lechia Dzierżoniów – Piast Żmigród (sb 13:30), Rekord Bielsko-Biała – Unia Turza Śląska (sb 14:00), Polonia Głubczyce – Ruch Zdzieszowice (sb 14:00), Pniówek Pawłowice – Falubaz Zielona Góra (sb 14:00), Miedź Legnica II – Stilon Gorzów (sb 15:00), Polkowice – Ślęza Wrocław (sb 16:00), Górnik Zabrze II – Gwarek Tarnowskie Góry (nd 13:00), Stal Bielsko-Biała – Skra Częstochowa (nd 13:00), Stal Brzeg – Zagłębie Lubin II (nd 14:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XIV kolejki (11.11.2017)

  • Dąb Gaszowice – Tyski Sport II 2:4 (1:1)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Beskid Skoczów 2:1 (2:0)
  • Goczałkowice – Unia Racibórz 2:2 (0:2)
  • Czaniec – Decor Bełk 0:0
  • Bytomski Sport – Lędziny 3:3 (2:2)
  • Wilki Wilcza – Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:1)
  • Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica 1:2 (1:1)
  • Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:3 (0:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Decor Bełk132727:17
2.Czaniec132517:11
3.Radziechowy-Wieprz142433:24
4.Bytomski Sport132323:16
5.Odra Centrum Wodzisław Śl.132217:15
6.Goczałkowice142125:24
7.Spójnia Landek141925:23
8.Wilki Wilcza131925:24
9.Dąb Gaszowice121822:18
10.Tyski Sport II131738:34
11.Podbeskidzie B-B II131721:20
12.Drzewiarz Jasienica121517:27
13.Beskid Skoczów131419:30
14.Unia Racibórz121222:26
15.Kuźnia Ustroń131119:24
16.Lędziny13716:33

Zapowiedź XV kolejki (18/19.11.2017)

Lędziny – Wilki Wilcza (sb 11:00), Unia Racibórz – Bytomski Sport (sb 13:00), Decor Bełk – Spójnia Landek (sb 13:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Goczałkowice (sb 13:00), Drzewiarz Jasienica – Dąb Gaszowice (sb 13:00), Radziechowy-Wieprz – Kuźnia Ustroń (sb 13:00), Tyski Sport II – Beskid Skoczów (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czaniec (nd 13:00).


Czytaj podobne