Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Łukasz Piszczek w Wodzisławiu. Reprezentant Polski na meczu MKP Odra Centrum - LKS Goczałkowice

Łukasz Piszczek wziął udział wczoraj w meczu MKP Odra Centrum - LKS Goczałkowice-Zdrój (1:1). Nie pokazał się oczywiście na murawie, a jedynie dopingował klub ze swojej rodzinnej miejscowości.

Łukasz Piszczek w Wodzisławiu. Reprezentant Polski na meczu MKP Odra Centrum - LKS Goczałkowice

Na rozegranym 18 listopada meczu MKP Odra Centrum - LKS Goczałkowice-Zdrój (1:1) obecny był Łukasz Piszczek. Obrońca Borussii Dortmund i znany piłkarz reprezentacji Polski doznał kontuzji podczas meczu Polska-Czarnogóra. Nie przeszkodziło mu to jednak w dopingowaniu i wspieraniu swoich kolegów z Goczałkowic w meczu z wodzisławianami.

W sobotnim spotkaniu na Bogumińskiej padły łącznie tylko dwie bramki. Bramkę dla Odry Centrum strzelił głową w 32' Bartłomiej Sikorski. A dla Goczałkowic gola strzelił w 85' Damian Baron.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Goczałkowice-Zdrój 1:1 (1:0)

Gole: 32' Sikorski Bartłomiej (głową) (Odra), 85' Baron Damian (Goczałkowice)

Żółte kartki: Cerkowiak Krzysztof, Lukoszek Marcin (Odra), Benek Jakub, Dragon Wojciech, Maroszek Piotr (Goczałkowice)

MKP Odra Centrum: Kuhn Mateusz, Stachurski Marcin, Malinowski Marcin, Bugdoł Mateusz (70' Zmiana Cerkowiak Krzysztof), Lukoszek Marcin, Reinhard Łukasz Nepelski Dawid (46' Zmiana Cichy Artur), Zieliński Tomasz, Sikorski Bartłomiej, Sitnik Mateusz (86' Zmiana Gabrysiak Damian ), Ośliźlok Marcin

LKS Goczałkowice: Mrzyk Łukasz, Skipioł Marek, Baron Damian, Maroszek Piotr, Maśka Damian, Rączka Jacek, Dragon Wojciech (70' Zmiana Złotek Adam), Benek Jakub, Grygier Adam, Kiełbasa Bartosz (65' Zmiana Grygier Błażej) Furczyk Damian

Skład sędziowski: Sędzia główny Dawid Bukowczan, Sędzia liniowy Krzysztof Ćwikła, Sędzia liniowy Paweł Susek

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mkss (188.137. * .57) 19.11.2017 21:09
oceniono 5 razy
1
Zgłoś

~janek12 nie uważasz ,że klub bez kibiców mowa tu o MKP Centrum to pośmiewisko jak na 4 ligę ?
Na pewno znasz ODRE WODZISŁAW nasi kibice są zawsze na meczu czy wyjazdowym czy domowym w większej ilości lub mniejszej ale SĄ !
A oni to totalne pośmiewisko nie uważasz ?

~janek12 (89.71. * .208) 19.11.2017 20:39
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Nas kibiców Goczałkowic na zakazie w 300 osób 3autokary plus spora liczba fur! Dobry doping z naszej strony przez cały mecz. Spora ilość piro przy oprawie! Przed meczem trafiamy kilka osób pod kasami, kroimy im znaną flagę "Only MKP". Dlatego lokalni decydują wrócić się do domu i zostajemy sami na obiekcie!

~mkss (188.137. * .57) 19.11.2017 18:53
oceniono 6 razy
2
Zgłoś

Wieść ,że będzie reprezentant Polski w Wodzisławiu Śl nie przyciągneła tłumów na mecz jak zwykle było was tyle ,że dało się policzyć na palcach .....
Wszyscy na ODRE WODZISŁAW przychodzą

PiekarzBogdan 19.11.2017 15:00
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Łukasz Piszczek to bardzo solidny piłkarz. Cieszę się, że zdążyłem po zakończonym meczu przyjechać i załapać się również na wspólne zdjęcie :-) A to, że kupował wraz z Michałem Chałbińskim mecze to mnie już teraz nie interesuje. Każdy ma prawo w swoim życiu zbłądzić. Ważne, by później swoje decyzje naprawić.

~Top (83.4. * .165) 19.11.2017 14:39
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Piękna legenda polskiej piłki nożnej.Brawo Łukasz za wspaniałą wczorajszą postawę przed i po meczu.Wielka klasa .