Sobota, 21 września 2019

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

03.01.2018 21:06 | 0 komentarzy | (ak)

W okresie noworocznym o kolejne punkty walczyli futsalowcy. Harpagany Staltech Au doznały pierwszej porażki, która może mieć duże znaczenie w końcowym rozrachunku, bo Salon Fryzjerski A&V oraz PRD-Kühn mają wciąż szansę, jak również spory apetyt na tytuł mistrzowski. Awans do elity już teraz zapewnił sobie Instal-Tech. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (29/30.12.2017)

  • M&D Metallbau GmbH – Bruki Trawiński 3:1 (1:0)

Damian Krueger 2, Radosław Szpak – Daniel Fryzel.

  • Harpagany Staltech Au – Salon Fryzjerski A&V 2:4 (1:3)

Mateusz Grzesik, Artur Potaczek (samobójcza) – Paweł Woniakowski 2, Artur Potaczek, Jacek Trzeciak.

  • PGF Agencja Kredytowa – Galactik Football 7:3 (3:2)

Dominik Siedlaczek 2, Przemysław Stebel 2, Błażej Dzierżawa, Mateusz Bugdoł, Wojciech Orzeł – Maciej Jędrzejewski 2, Michał Rycka.

  • PRD-Kühn – Galaktikos 3:1 (0:1)

Mateusz Sitnik 2, Paweł Kulczyk – Kamil Elias.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Harpagany Staltech Au71830:12
2.Salon Fryzjerski A&V61546:16
3.PRD-Kühn51530:11
4.M&D Metallbau GmbH61021:17
5.Galaktikos5724:14
6.PGF Agencja Kredytowa6729:35
7.Galactik Football6627:25
8.Cukiernia Gianni417:26
9.Limfo-Med4110:31
10.Bruki Trawiński7120:57

Zapowiedź X kolejki (05/07.01.2018)

Galactik Football – Galaktikos (pt 20:30), Harpagany Staltech Au – M&D Metallbau GmbH (pt 21:30), PRD-Kühn – Salon Fryzjerski A&V (sb 19:00), Cukiernia Gianni – Bruki Trawiński (nd 19:00), Limfo-Med – PGF Agencja Kredytowa (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (30.12.2017)

  • KWS Racibórz – HKS Błażejowice 2:5 (1:1)

Krzysztof Talik, Patryk Pawęski – Patryk Borzucki 2, Oliver Zemelka, Tobiasz Wiesiołek, Aleksander Warzecha.

  • Instal-Tech – LSM-Sport 9:4 (3:3)

Denis Grud 3, Tomasz Tiebler 2, Kamil Koczor 2, Patryk Buchcik, Szymon Tiebler – Kamil Nowak 3, Kamil Biły.

  • MAX-FIT Baborów – Grotrans 10:1 (7:0)

Przemysław Zawadzki 4, Marcin Bogacki 2, Natan Skraba 2, Karol Wanat, Rafał Wasilewski – Rafał Fojcik.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Instal-Tech82261:23
2.MAX-FIT Baborów71551:24
3.Young Boys61224:18
4.Willa Wiktoria Brenna61124:19
5.AMJ DachMig61029:29
6.HKS Błażejowice8833:46
7.Geodezja Geo-Punkt6724:28
8.KWS Racibórz8731:50
9.LSM-Sport6322:38
10.Grotrans7319:43

Zapowiedź X kolejki (06/07.01.2018)

Grotrans – LSM-Sport (sb 16:00), Willa Wiktoria Brenna – Young Boys (sb 20:00), Geodezja Geo-Punkt – AMJ DachMig (nd 18:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (29/30.12.2017)

  • XYZ – Derkowski Auto Części 7:2 (1:0)

Dawid Migus 4, Przemysław Szuścik 2, Rafał Płaszczyński – Tomasz Derkowski, Dawid Migus (samobójcza).

  • Lepsi od nas – Delta-System Security 3:3 (2:2)

Robert Peterko 2, Marcin Śniegoń – Szymon Śmieszek 2, Piotr Płaczek.

  • NTS Wypożyczalnia Samochodów – Valor Team 21:2 (4:1)

Grzegorz Wicha 8, Patryk Gurk 4, Damian Grabowski 4, Mateusz Janik 2, Marcin Psota, Dawid Marcinek, Patryk Gucik (samobójcza) – Adam Olczyk, Artur Leus.

  • Świry – Bruks Team 4:7 (2:2)

Paweł Czogalla 2, Artur Brzoska, Marcin Franiczek – Wojciech Rasek 2, Patryk Górecki 2, Karol Paryła, Mariusz Dembczyk, Aleksander Podleśny.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.MOW Rudy71542:19
2.Lepsi od nas61328:14
3.XYZ71334:26
4.Castorama Racibórz51320:12
5.Świry6933:29
6.Bruks Team5715:15
7.Derkowski Auto Części7724:35
8.Delta-System Security7626:30
9.NTS Wypożyczalnia6538:28
10.Valor Team6019:71

Zapowiedź X kolejki (06/08.01.2018)

NTS Wypożyczalnia Samochodów – Świry (sb 18:00), MOW Rudy – Castorama Racibórz (sb 21:00), Derkowski Auto Części – Lepsi od nas (nd 21:00), Valor Team – Delta-System Security (pn 21:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (30.12.2017/03.01.2018)

  • Kornowac Team – Borussia Adamowice 8:5 (4:3)

Jakub Gatnar 3, Dawid Burek 3, Kamil Cieślik, Jakub Kopel – Paweł Grzybek 2, Marcin Frank, Mateusz Winkler, Paweł Hajok.

  • WIL-MET – SRC Żuczki 4:2 (2:1)

Paweł Przybyła 3, Mateusz Strzeduła – Jacek Kollek, Paweł Jamka.

  • Auto Serwis – Ubojnia Team Auuu 12:2 (7:0)

Tomasz Lemiesz 6, Rafał Niesłańczyk, Paweł Bezuch, Mateusz Gawron, Mateusz Sowa, Kamil Wieczorek, Paweł Maciąg (samobójcza) – Adrian Tomański 2.

  • Safer – Centrum Ślubne Węgorowski 5:2 (2:0)

Piotr Wieder 3, Marcin Wieder, Denis Wszołek – Robert Depta 2.

  • Piękny Trawnik – ŁU-BU-DU 5:4 (2:1)

Mateusz Adamczyk 3, Jerzy Halfar, Adam Jachim – Szymon Paskuda, Marcin Stasiowski, Mateusz Rudek, Robert Telma.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁU-BU-DU71867:18
2.Piękny Trawnik71849:19
3.Auto Serwis61544:16
4.WIL-MET61530:25
5.Safer71241:31
6.Kornowac Team71228:31
7.Ubojnia Team Auuu8620:43
8.Borussia Adamowice6316:42
9.Centrum Ślubne8311:48
10.SRC Żuczki606:39

Zapowiedź X kolejki (06/08.01.2018)

Borussia Adamowice – Centrum Ślubne Węgorowski (sb 15:00), Auto Serwis – WIL-MET (sb 17:00), SRC Żuczki – ŁU-BU-DU (pn 20:00).