Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

Kim jest piękna pani z tabliczkami?

10.01.2018 18:50 | 5 komentarzy | kozz

Komentatorzy telewizyjni podczas meczów PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej w Raciborzu wielokrotnie zwracali uwagę na piękną panią niosącą przed walkami tabliczki z kategoriami wagowymi. Któż to jest?

Kim jest piękna pani z tabliczkami?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To 19-letnia mieszkanka Raciborza - Malwina Gołka. Miejski Klub Zapaśniczy Unia Racibórz organizując mecze Krajowej Ligi Zapaśniczej musi się uporać z wieloma wymogami jakie są stawiane przed klubem, aby ten mógł uczestniczyć w rozgrywkach. Jednym z elementów widowiska jest właśnie "pani z tabliczkami", stąd też Unia sięgnęła po piękną raciborzankę, aby ta informowała o tym, w jakiej kategorii wagowej będą walczyć zapaśnicy. Wiele osób jednak nie potrafiło się skupić na tabliczce, a właśnie na Malwinie i pytało kto to jest?

Malwina Gołka znana jest także jako mażoretka. Uczęszcza do zespołu "Zara" należącego do Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło" w Raciborzu. Dziewczynę można było także zobaczyć wśród tzw. "Ring girls" podczas zawodów MMA rozgrywanych w Raciborzu. Na co dzień uczy się w szkole na kierunku technika usług kosmetycznych.